• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _JULIE_Julie*Design
    Juliina tvorba... malba, kresba, grafika, nástěnná malba, mozaiky, fotografie...
    rozbalit záhlaví
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    . . Julie . Co zas neco pospolu udelat , mame delat vinoteku pod Prazskym hradem , Novy svet . .jak se mas?
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    TROJKA: Jé, moc děkuji:) potěšil jsi mě!!
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    . .ahoj , krásné práce , obdivuju je a blahopřeju k vernisáži plné vlídných a milých děl . .
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    Kruhové hory a lesy

    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    TROJKA: ach tak:) ruku jsem neshanela, ale nečekaně naopak dostala a je krásná:)
    díky, skvělá bych o sobě zrovna neřekla, ale snažím se:)
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    _JULIE_: . .jen že jsem viděl , že sháníš nějakou ruku. ..to nic. .díky za pochvalu , i ty jsi skvělá!
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    TROJKA: Nějak nerozumím :)..? Dívala jsem se na fotky Bistra a dopadlo to krásně!! Moc se vám to povedlo!
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    _JULIE_: ..tak si konečně můžem potřást rukou?. .nebo na ní budeš trénovat lišky? . .:)
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    *LIŠKA pro S.*
    •od návrhu po realizaci•
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    Koncem loňského roku jsem navrhovala pro divadlo v MB trička pro techniky, která by časem měla být i ke koupi v divadelním obchůdku..
    Při volbě motivů jsem vycházela ze zdobných prvků krásné secesní budovy divadla.
    Dneska mi poslali fotografii celého technického regimentu. Mám radost:) ...sluší jim to!
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    Včera jsem dostala ten nejnečekanější dárek... Porcelánovou ruku z r.1988 :)

    Šla jsem neplánovaně do hodinářství, došla mi baterie...
    můj známý hodinář mi baterii vyměnil a že pro mě ještě něco má, prý rušil starý hodinářský obchod a něco tam našel...
    A vytáhl ruku:)
    bylo mu líto ji vyhodit (což se nedivím!), roky na ní byly ve výloze hodinky, tak mi ji vzal k sobě do obchodu a čekal, až tam příjdu:)
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    *Malý divadelník*


    Již delší dobu spolupracuji s Městským divadlem v Mladé Boleslavi.
    Tentokrát jsem pro ně zpracovávala krásnou zakázku.
    Paní ředitelka mě oslovila s tím, že by bylo fajn vytvořit něco, co by nenásilnou a pozitivní formou motivovalo rodiče i děti,
    kteří příjdou na představení do divadla, aby se chovali dle pravidel, která jsou v divadle nastavená.
    Problémem bylo především jídlo a pití v sále a odpadky, které po představení na místech zůstávaly.
    Měla jsem volnou ruku ve zpracování.
    Rozhodla jsem se proto, že vytvořím jednak text, který by nesl informace, ale zároveň ho doplním obrázky,
    které si děti mohou vybarvit a bude je tak i zajímat, co je v textu psané.
    Tento materiál by tak mohl sloužit jako prostředek k tomu, aby rodiče s dětmi strávili společně chvilku čtením, kreslením i malou edukací, jak se chovat v divadle:)

    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    *MANDALA pro K.*
    a krátký text na mém webu

    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    *LOTOSY pro O.*
    -hotovo-

    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    Něco málo jsem zase sepsala k tetování, na kterém aktuálně pracuji

    lOtOsy pro O.

    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    * KOUZELNÁ HŮLKA *
    Loni jsme měli jít na oslavu narozenin mojí malé neteře. Tou dobou jsem dokončila diplomku, ve které jsem využívala barev reagujících na světo, teplo a vodu....
    A tak jsme tyto barvy použili i na dárek pro ni a udělali jsme KOUZELNOU HŮLKU, která působením tepla, světla a vody měnila barvy :)

    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    *Moje dnešní LIŠKA*
    .. a velké poděkování ID LAIO, který mi dnes dal spoustu cenných rad a namotivoval mě tak, že jsem získala neodolatelnou chuť trénovat :)
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    ..Pokračujem.. ještě, až se vše dohojí, uděláme jedno sezení na detaily a případné retuše..

    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    *JAK SE ŽIJE MÝM OBRAZŮM*

    založila jsem si Instagram, kam budu průběžně vkládat fotografie toho, čím se právě zabývám...
    A konečně jsem tam začala realizovat také nápad, který mi už několik let leží v hlavě.
    Nápad je to následující... Namaluji obraz a někdy ani neznám prostor, ve kterém obraz potom visí...
    Když ty obrazy dlouho nevidím, občas na ně i pozapomenu a pak mě třeba překvapí, když je vidím někde na fotce.
    A tak jsem se rozhodla udělat album #jaksezijemymobrazum,
    kam mohou lidé, kteří ode mě mají nějaký obraz, grafiku či kresbu, vložit fotografii toho, jak se žije mým obrazům. Doufám, že to zafunguje a album se bude postupně rozrůstat!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam