• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PIKAPRDHarley Davidson Motorcycles - Cruisers, Choppers, Bobbers, Caff racers,
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    KOCHANSKA_CH: Tak až teď nedavno, naprostá pecka, už jak sem se projížděl (sám) tak sem si v duchu přepočítával, jak bych to mohl splatit :D
    Fakt mi ta motorka padla jak ulitá vzhledem k tomu že mam 1.9 metru.

    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    KOCHANSKA_CH: Jsem zvědavej, kdy se na něj dostanu já. Na šalamouce mi řekli že jen tak asi ne :/
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    První jízda na motocyklu FXDR v Brně! :-)

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    PIKAPRD: Já mám společenské povinnosti v brněnském krámu.
    FXDR v plážovém laku. :-)

    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    Tak 21 - 22.9 jsou "dny otevřených dveří" u všech dealerstvý HD v České Republice a hlavně asi teda předváděčka FXDR, kterou jsem přidal minule. Co vy? Stavíte se někdo? Já asi v sobotu zaskočím na šalamounku :)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    PIKAPRD: Myslím, že si zákazníky najde. :-) Včera jsem na to sedla, ovšem jen ve výstavní hale v San Diegu.
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    Tak co vy na ni?

    Motocykl FXDR 2019 | Harley-Davidson Czech Republic
    https://www.harley-davidson.com/cz/cs/motorcycles/2019/softail/fxdr-114.html
    SVANC
    SVANC --- ---
    Zdravím a mám prosbu. Kamarádovi začala tohle dělat motorka, bohužel odkaz je jen na FB. Netušíte někdo, v čem by mohl být problém?
    https://www.facebook.com/DjKangoo/videos/10156574073737803/
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    Nojo, 115tý výročí, tak to jsem ve čtvrtek ráno hned běžel k Demotruckům a vyšlo to, byl jsem z celý akce uplně první co si pujčil motorku (vlastně dvě). A pak teda celá sobota, úžasná akce!



    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Dohromady je nám 150 let. :-)

    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    KRYSOID: Cbr 1000rr. No toho Irona měl taky slušně vymazlenýho
    KRYSOID
    KRYSOID --- ---
    PIKAPRD: Jo predtim mel Irona 883, plus ma jeste nejakou Hondu tusim.
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    Znáte někdo youtube kanál "Blockhead"? Už delší dobu ho sleduji a má teda libovou mašinku :3

    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    Musím se podělit, až na barvu těch gripů se mi to nějak moc líbí
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    KOCHANSKA_CH: Letos to už nestihnu :/ jinak bych jel hned.
    Tak pro batůžek je to na tom určitě lepší než na mém sportsteru :D a vubec je nějaký takový Haryk pro batůžek pohodlný? Co se týče nějakých Streetbobů, Low riderů, Breakoutů? Si myslím že ani ne
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    PIKAPRD: Na testovací jízdu se můžeš objednat, stojí to v Brně na krámě jako demo. I když letos už asi bude hnusně.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    PIKAPRD: Jo, letošní zavíračka. Já jako batoh na podobných strojích trpím na záda a su natřesená. Tahle novinka není v tomto tak nekompromisní. Sedlo má lepší protiskluz, což je při akceleraci výhoda, pilot mě nestratí. :-) A pilot si taky pochvaluje výkon a podvozek. Za mě dobrý, málo drncá. :-)
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    KOCHANSKA_CH: Jízda byla? Povídej, ta potvora mě docela zajímá
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam