• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HEEROClash Royale
    OZMAR
    OZMAR --- ---
    Na balon funguje viacero veci. stacia jednoduchi minios za 3 elixiry. Da sa vyuzit aj akakolvek stavba (kasarne alebo veza), ktoru postavis na spravne miesto a balon miesto veze namieri k nej.

    Ja mam problem s ice wizardom. maloktoru hru vyhram, ak ma super tohto spomalovaca a nie je rusky retard.
    COOLER
    COOLER --- ---
    ICARUS: tak tomu dej ještě pár měsíců a na svoje připomínky o jednodušší strategii změníš názor :) noob hráči končí někde kolem 4300 pohárků
    HEERO
    HEERO --- ---
    ICARUS: balon je úplně izi zcountrovatelnej infernem tower, popřípadě před něj dát ptáčky, kdy ten balon je začne objíždět a nestačí ani shodit bombu na věž :)
    MAD_MAN
    MAD_MAN --- ---
    PETROFF: když se podíváš na statistiky těchhle hráčů, tak mají tisíce odehraných her a je jasný, že musí hrozně dostávat od vyšších levelů
    podobnej psychopat je u nás v klanu Id poo, ten hraje šílený decky ...
    PETROFF
    PETROFF --- ---
    MAD_MAN: koukam na youtube na typka (JHC Gaming), co si prave lvl. 1 jede, v baliku ma 5 legendarek (taky jen na lvl. 1) a dává si to kolem 2600-2700... Je správný, že jak to evidentně dost umí, vypadá to všechno děsně jednoduše... .-)
    MAD_MAN
    MAD_MAN --- ---
    ICARUS: jsou hráči,co jedou jen lvl 1 a ty jsem potkával do cca 2000, pak je úroveň kde hraje většina lidí a přes tu se docela blbě prokousává
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Tahle hra je strasnej mor, nainstaloval jsem to vcera vecer v ramci prokrastinace a dotahl jsem to zatim na arena 6, kde uz konecne zacinaji probihat nejake zajimave hry - predtim mi prislo ze protihraci kolikrat vubec netusi.

    je to sice trosku jednodussi strategie, ale docela navykova, ackoliv me zacina lehce srat par veci - jmenovite temer nezcounterovatelny damage nekterych bytosti (napriklad balon), ze potkavam soupere o 2 levely vys, takze nektere duely jednotek prohravam a tak.

    StatsRoyale.com - Clash Royale Statistics
    http://statsroyale.com/profile/8980RU28P
    COOLER
    COOLER --- ---
    HEERO: no přesně tohle mi bylo divný. magical chest i giant chest tak nějak bejvaj u všech po cca 75 bednách
    HEERO
    HEERO --- ---
    PETROFF: jj magical tedy
    HEERO
    HEERO --- ---
    COOLER: #82YYJ0RQL
    PETROFF
    PETROFF --- ---
    HEERO: hmm, nemyslis spis Magical Chest? super magical jde jednou za 500 beden,
    tady (http://clashroyalearena.com/tips/clash-royale-chest-cycle) je k rozkliknuti "vzorec", kterej se toci...

    This list contains 240 Chests in total, there are 52 Gold Chests, 4 Giant Chests and 4 Magical Chests in the list.

    Legendarka:
    -Below Arena 9, you are guaranteed a Legendary Chest in every 2 cycles (yes, the circle above).
    -In Arena 9, you are guaranteed a Legendary Ches in every chest cycle.
    This chest randomly replaces a chest in the Clash Royale Chest Cycle.

    Super magical:
    -Once the Super Magical Chest (SMC) dropped, it will replace 1 chest in the chest cycle above.
    -The SMC doesn’t drop randomly. You get 1 SMC in every 500-chest cycle.
    COOLER
    COOLER --- ---
    HEERO: hod prosím jeho ID, rád se podívám na jeho statsroyale
    HEERO
    HEERO --- ---
    ATOMEKK: asi záleží na levelu, teď čekuju kámoše, který je 3 lvl a ten má každých 75 super magical
    COOLER
    COOLER --- ---
    MAD_MAN: já už se lekl, že jsi ode mě, 3:3 jsem dal já :)
    MAD_MAN
    MAD_MAN --- ---
    COOLER: spratci někde kolem 20. local
    COOLER
    COOLER --- ---
    ATOMEKK: giant má stejnou četnost jako magical
    COOLER
    COOLER --- ---
    MAD_MAN: jaký klan?
    ATOMEKK
    ATOMEKK --- ---
    giant chest je schopna se vyskytovat v každých 100 bednách....všechny ostatní (super magical,magical,epic a legendary) jsou jednou za 500 beden
    MAD_MAN
    MAD_MAN --- ---
    HEERO: ono se to dost aktualizuje, třeba gigant chest je tam docela často
    HEERO
    HEERO --- ---
    MAD_MAN: dobrá věcička, hodí se, škoda jen, že jsem se právě dozvěděl, že budu mít další epic chest až za 478 her :D zajímavý jsou ty statistiky těch "popular cards"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam