• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HEEROClash Royale
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    COUDAK: aha, tak v tom případě ta předtím, pardon a jj, tahleta už nemá moc smysl pro běžné smrtelníky.
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    VESPER_INDIGO: teď to stojí 760 Kč... To fakt favat nebudu...
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    COUDAK: gz. Doporučuju koupit tu special nabídku za 299. 100000 a 1000gemů nebo jak to je. Lepší už myslím není pak ani.
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    Tak konečně legendary aréna...
    MAD_MAN
    MAD_MAN --- ---
    hodně populární je deck "log bait"
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    VESPER_INDIGO: a takhle přímo asi ne, vždycky jsou tam goblini nějací, inferno, Elektro, do toho třeba ebarbs, pak zap a další takový drobnosti... Goblin barel a nebo miner... Takový divný decky, mě s tím nikdy nešlo...
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    COUDAK: kecáš, fakt? Já měl za to, že se hrajou takový ty sice levný jednotky, ale hrajou se konkrétně a s rozmyslem. Takový to: hrrrr na něěěě, kde se řítí 5x firespirit, tři goblini a když to umře, tak tam je hned goblin army a další dva fire spiriti a sázíš to tam skoro hlava nehlava... Jestli se takhle hraje v topce, tak to je teda hurá hra :D
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    Takže v podstatě drtivá většina decku co se hraje v topce
    MAD_MAN
    MAD_MAN --- ---
    VESPER_INDIGO: doplňuje to miner a proti tankům inferno
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    COUDAK: spam deck je založený na hordě potvůrek co se pořád generujou a / nebo se neustále házej další a další rychle tj. např. budovy nebo levný troops. Nebo obojí dohromady :D Jako teoreticky to má být lehký překonat, protože když tě někdo spamuje, tam mu vyčíháš mezeru nebo se zaměříš na ničení budov či counterattack z druhé strany a lehce to spammerovi vrátíš.

    Jenže v praxi se zdá, že 1/2 hráčů jsou děti nebo lidi, co neví moc jinak než s tou hordou prostě zkusit bojovat a ti jsou pak většinou přetlačení.
    COOLER
    COOLER --- ---
    udělejte anketu kdo má jakej rekord :D
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    Co je spam deck, já mám teď rekord 1756 trofek s mortar deckem :-D
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Fíha, tak jsem Challenger se spam deckem, to jsem nečekal, že půjde.
    HEERO
    HEERO --- ---
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    RADAS: tak pojd k nam. My na tohle nehrajem a jsme v poho :D Kickuju jenom lidi o kterych vim, ze treba nekolik tydnu nebo mesicu maj nulu nebo se pridaj v patek rano a do nedele do vecera nic nedaj - klasika.
    HEERO
    HEERO --- ---
    COUDAK: dobry :-)
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    Tak nic, u nás právě byl vyhozen radar, hráčem Hero... Tak jsem si říkal, jestli náhoda a podobnost nebo ne :-D
    HEERO
    HEERO --- ---
    COUDAK: mas to v zahlavi nebo na nastence
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    Já myslel název clanu
    HEERO
    HEERO --- ---
    COUDAK: praha
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam