• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HEEROClash Royale
    COOLER
    COOLER --- ---
    KUATO: to, co píšeš, jí nesejme přímo. to už je o skillu :)
    KUATO
    KUATO --- ---
    COUDAK: jo, levne podcenovane otravne mrdky, ktere patricne vylevlene sezerou 450-500 zivotu/sec..
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    Uz zkouším netopyry, nejsou špatní, možná jim i přijdu na chuť.
    HEERO
    HEERO --- ---
    KUATO: a hlavne pokud koudy pise, ze to ma hlavně na braneni balonu, tak ten kdo ma balon většinou hraje i šípy... U labaloonu určitě :)
    KUATO
    KUATO --- ---
    COOLER: jj, je to jak pises. akorat zrovna horda ma nevyhodu, ze ji krom uvadenych veci sejme i plno dalsich karet (kdyz na to maji trochu prostoru) - baby dragon, witchka, wizard, executor, coz nadale komplikuje jeji vyuziti.
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    HEERO: 3 musketyrky tipuji
    HEERO
    HEERO --- ---
    COUDAK:to byl jen priklad, balon zabije i dart goblin... A spousty dalsich... Zalezi co se ti hodi... Cooller ti určitě rad pořadí
    HEERO
    HEERO --- ---
    COOLER: co je 3m?
    COOLER
    COOLER --- ---
    KUATO: no na vyšších pozicích už nehrajou úplní mamlasové. tzn. v decku mají většinou counter na soupeře. používá se třeba fireball a zap nebo kombinace šípů a blesku, nebo tornado s levnym spellem atd. a když mam fireball se zapem tak samozřejmě když zjistim, že soupeř má minion hordu, fireball od té doby nepoužívám a mám ho jako pojistku na hordu (což mamlas neudělá a proto do té doby horda fungovala). a proto se minion horda používá s něčím, na co se používá stejný typ counteru. proto píšu, že je smrtící v kombinaci s 3M. pak hodíš fireball na 3M a sejme tě horda, protože jí nemáš čím zastavit. nebo obráceně.
    KUATO
    KUATO --- ---
    12+ minion horda mi prijde vysoce smrtici, kor ve spojeni s clonem nebo rage, ale clovek si musi pohrat s tim kdy ji posadi, docela dlouho jsem ji pouzival jako hlavni utocny hrot, ale ted nad 4000 poharku mam nejake obdobi, kdy mi ji vetsinou stihnou necim sejmout :o(. Je to tezke :o).
    COOLER
    COOLER --- ---
    sranda to tu číst :)

    minion horde je k nezaplacení např. k 3M deckum
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    Takže spíš tam doplnit netopry případně Mega miniona?
    HEERO
    HEERO --- ---
    COUDAK: vzdyt hrajes wizze... Plus balón zabijes i mega minionem
    KUATO
    KUATO --- ---
    COUDAK: balon stihnou sejmout i vylevleni netopejri, kdyz je das mezi balon a vezku. jak se je ten balon pokousi obletet, tak ztrati cas a..
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    Akorát minion horde mi jediné pomáhá na balóny, to je můj největší nepřítel.
    HEERO
    HEERO --- ---
    COUDAK: na minion horde imho zapomeň, taky jsem to hrál a je to drahy na to, ze to na vsechno umre... I kdyz s minerem muzes nekoho prekvapit
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    Mě třeba všichni říkají ať hraji různé balón decky nebo bait decky a nebo golem decky. Ale prostě mi to s nimi nejde. Nakonec jsem narazil na deck :

    Kniht, Wizz, zap, ebarbs, princes, miner, horde minion, a to poslední nevím, ale nad 4350 se s tim prostě nemůžu dostat.
    COOLER
    COOLER --- ---
    OZMAR: to je různý. vymaxovaný mam lava decky a golema. tohle jsem měl třeba s úplně klasickym lavaloonem. šlo by to až k 5800, ale ta úspěšnost už je jen 55%, takže bych potřeboval tak 200 her navíc, abych se tam dostal.
    OZMAR
    OZMAR --- ---
    COOLER: S akymi deckmi hravas?
    KIDLI
    KIDLI --- ---
    HEERO: jsem tam, díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam