• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENFyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    Po dohodě s kolegy dávám k nahlédnutí "work in progress" z designového doupěte Fyxu (ID KULHY a já). Za komentáře budeme rádi, ale ještě se to bude dost hýbat. Nicméně některá očekávání tím snad odřídíme :)





    KOC256
    KOC256 --- ---
    LUCIEN:
    font by mel reflektovat nastaveni iOSu...
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    ARANIUS: ano, nad velikosti fontu vanze premyslim. Zbytek diskuze rad prenecham klukum co resi UX :)
    ARANIUS
    ARANIUS --- ---
    LUCIEN: Hmm, no ja by som možno len zmenšil margin z hora a trosku zo strán a dal niekde moznost výberu veľkosti textu...

    Pre ľudí trpiacimi zrakovymi vadami, niektorí uvítajú väčšie s lepsie čitateľne písmena, ostatný by tak mohli si nataviť menší font a tým pádom viac textu pokial to sú schopný na mobile bez problemov prečítať ...
    CLOJSTER
    CLOJSTER --- ---
    LUCIEN: Souhlasim s nima - je to cele takove prehlednejsi mit avatary nalevo a text odskoceny vertikalne. To mensi pismo by taky nebylo spatne. Vleze se toho na jednu obrazovku fakt o dost min nez u nyxovy appky... (prave proto uz zas pouzivam radeji tu starou app)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Vertikalni prazdnej prostor ubira toho mista imho jeste vic. Horizontala navic umoznuje pridat dalsi prvky jako jsou palecky, sdileni atp. ktere jsou lepe dostupne. Navic porovnavate app s ruznymi velikostmi pisma a radku.
    STARF
    STARF --- ---
    dovolim si screeny od KOC256 zmensit a pridat vedle toho jeste AN, pro kontext
    Fyx iOS / Nyx iOS / nyxdroid AN

    SLL_QUY
    SLL_QUY --- ---
    LUCIEN: Jenom jdu kolem a neminim rejpat, nicmene na prvni dobrou me prastilo do oci, ze jmeno autora prispevku (= radek jmeno+ikonka+options ) zabira strasne moc vertikalniho prostoru, kterej je na mobilu dost cennej a misto 20 prispevku na jedny obrazovce koukam na 4 obrovsky ikonky a jmena.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    V TestFlightu je nová verze 0.4.0
    Zveřejněna v AppStoru bude během cca 1 měsíce. Pokud chcete přístup do TestFlightu, podpořte vývoj.

    ## Nové
    • Nefunguje toggle kategorie v pull2refresh listu #98
    • Odpovědi na vlastní příspěvky jsou vždy na seznamu sledovaných nahoře.
    • Zobrazovat odpovědi na vrchu listu #87
    • Kopírování textu / Sdílení odkazu příspěvku #55
    • Crashlytics & Analytics #89


    ## Změněno
    • Upgrade na Flutter v1.17 #77
    • Aktualizovat veškeré knihovny #78
    • Prazdny klub zobrazuje “nacist znovu...” #17


    ## Opraveno
    • Focus pri psani zpravy #93
    • Video je deformovane ve fullscreen modu #85
    • Některé názvy klubů se ořezávají... #47
    • Reset badge u pošty #46
    • Pull 2 Refresh: nefunguje pokud je list kratsi nez screen #81
    • Interní odkazy #39
    • Nefunguji dalsi interni prokliky #88
    • Vstup do zakazanyho auditka vtaci error #16
    • Návštěva klubu poprvé vrací error #31


    Kopírování / Sdílení


    Odpovědi na vlastní příspěvky vždy na vrchu seznamu


    Kategorie ve sledovaných lze zavírat


    Zlepšení přehrávání a zobrazování videa
    CROSS
    CROSS --- ---
    LUCIEN: Teď už je klub Ticho dokonalý.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Kdo chce podpořit vývoj i jinak než přes Patreon, může nyní nově poslat nějakou částku na účet 234897025/0600.

    Na nástěnku jsem umístil seznam "předplatného" podle Patreonu (ale v CZK) včetně QR kódů pro větší pohodlí + další info. Nicméně výše a perioda podpory je samozřejmě jen a jen na vás.

    No a v pátek vyjde pro některé podporovatele v Testflightu nová verze 0.4.0 řešící poměrně dost věcí... Pro ostatní pak vyjde během dalších cca 14 dní (pokud tam nebudou nějaké zásadní bugy).

    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    JOPS: Tohle neni zatim podporovane.
    JOPS
    JOPS --- ---
    KOC256: jasne a na iphonu fotku ulozite ?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JOPS:
    - na iPad neni Fyx optimalizovany
    - pres prohlizec...
    JOPS
    JOPS --- ---
    zeptam se blbe, mam na iPadu nainstalovany FYX. Na iPadu to vypada hrozne, protoze se to musi 2x zvetsit, ale proc pisu. Je nejaky figl, tip, trik, jak stahnout fotku do iPadu? Uz jsem obetoval jednu ovci a jednu slepici jsem podrizl pri uplnku a porad ne a ne ulozit foto :)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Díky ID CPT_PLESARD za podporu!

    HERKULES
    HERKULES --- ---
    LUCIEN: To je možný. Bylo to když jsem byl na slabé WiFi. Každopádně za hláška tak řve, až jsem se jí lekl :)))
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    HERKULES: nevypadava ti signal? neprechazis casto mezi wifi a gsm? tohle znamena, ze se nedalo pripojit k serveru.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Tohle se mi děje teď docela často

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam