• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENFyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Díky ID TAP za podporu vývoje!

    #sponsor #patron
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    LUCIEN: To stazeni obrazku je paradni, funguje skvele i pri vice obrazcich.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    V Testflightu vyšla nová verze 0.5.0 (14).

    Čím se liší od předchozí verze:

    • feat: moznost stahovat obrazky do telefonu (ARAON)
    • fix: resetovani diskuzi po otevreni obrazovky s upozornenim (CROSS)
    • fix: Při volbě Odpovědět v poště je focus v poli KOMU, místo aby bylo rovnou v poli ZPRÁVA.

    Běžně novou verzi uvolňuji do veřejného testování až po min. týdnu od mého testování, ale kvůli bugu s resetem diskuzí jsem udělal výjimku a poslal to ven po dni testování. Tak na mě prosím buďte případně hodní, když tam bude něco rozbitého :)

    Pokud chcete přístup do TestFlightu, podpořte vývoj kam mají přístup jen patroni.

    https://media.giphy.com/media/OOgXW0LsrW59s1RvzO/giphy.gif

    #pre-release #release
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KOC256: No stejne to budu resit v ramci prace s tema fotkama.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LUCIEN:
    vim ze v minulosti ten exif blbnul ale minimalne na webu to Nyx opravil, pokud si vzpominam...

    Jop, tak to je jina situace...
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KOC256: To se resilo uz nekolikrat i tady na Nyxu. Hlede "exif" zde [ nyx :: pripominky uzivatelu ]

    KOC256: U klubu, ktere ti zobrazuji nejake upominky v upozorneni se vyresetuje pocet neprectenych kazdym otevrenim upominek (protoze si z kazdeho toho klubu taham jeste na pozadi nejake informace === navstivis ho). Je to trochu facepalm, no...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Náhled je otočený OK (v aplikaci). Detail už ne a na netu to je taky blbě...

    [ KOC256 @ Poznej předmět. .. . ]





    KOC256
    KOC256 --- ---
    CROSS:
    LUCIEN:
    Co je tím myšleno?

    Naopak v Nyxově appce mě sralo, že jsem z notifikace přešel do fóra a stejně mi zpráva zůstala jako nepřečtená, takže jsem tam pak musel jít podruhé ze seznamu sledovaných...
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    CROSS: Dobre ty. Jo, to budes mit pravdu. API je takova chuda, tak si tam vedle dotahavam nejake dalsi info a tohle bude asi vedlejsi efekt. Fixnu to asap.
    CROSS
    CROSS --- ---
    Mám takové podezření, ale ještě jsem to nestihl pořádně otestovat, že pohled do notifikačního centra mi „odnoví“ všechny diskuse, ke kterým v něm (v notifikačním centru) něco je. Až na to budu mít víc času, ještě to ozkouším.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    ARAON: Tak půjde. Zatím jen velmi jednoduše přes jeden button.

    Jinak v betě 0.5 se objevilo pár věcí, který mě rozčilujou, takže ofiko vydání ještě na chvíli odložím než to vyřeším. Viz. roadmapa.

    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Díky ID ADITU za podporu!

    https://media.giphy.com/media/yoJC2GnSClbPOkV0eA/source.gif

    #sponsor #patron
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    TOOMIX: Pokud je v postu pouze jeden obrázek a nic víc, tak sdílet takhle funguje.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ARAON: KOC256: mně by stačilo, aby to bylo jako nydroid - zobrazím obrázek, podržím na něm prst a zkopíruje mi to jeho url do schránky
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    ARAON: Zatím to nejde.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ARAON: Nejspise nejde.

    Kazdopadne treba ja toto nikdy nepouzil. Tak jsi mi otevrel novy obzor :).

    Leda si udelat screenshot :).
    ARAON
    ARAON --- ---
    LUCIEN: Půjdou už ukládat obrázky? To je v zásadě jediný důvod, proč to nepoužívám.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Je to tu, čas posunout se zase dál. Už je to dlouho ve vývoji bez jedinýho beta testu... Přeju příjemné trávení salátu a lineckého. Půjde-li vše hladce, na začátku ledna to vydám jako ostrou verzi. Vím o pár mouchách, ale nic co by bránilo releasu. Myslím, že posun kupředu je tam znatelný.

    V Testflightu vyšla pro podporovatele nová verze 0.5.0. Čím se liší od předchozí verze?

    Nové

    • Push notifikace #14
    • Upozornění / notifikační centrum #6
    • Syntax highlight - tag code #8
    • Zobrazování anket #38
    • Nastavení > výchozí obrazovka > Ukládat poslední stav #91
    • Kontextová nabídka uživatele (filtrovat v diskuzi, poslat zprávu, ...) #113
    • Vylepšená práce s nahráváním fotek (fix performance, přidána kvalita, rozlišení, ...) #69
    • UI feedback palečkování, uložení do připomínek... #118

    Opraveno

    • Reload zanořené diskuze #97
    • Přeskakující kursor #124
    • Po nahrání obrázku se i při blikajícím kurzoru schová klávesnice #119

    Změněno

    • Drobné UI fixy #116 #120

    Pokud chcete přístup do TestFlightu, podpořte vývoj kam mají přístup jen patroni.

    https://media.giphy.com/media/fDdVNus5ztt7O/source.gif

    #pre-release #release
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Díky IDs WOJTISHEK a PISKVOR za podporu!

    https://media.giphy.com/media/26FPOogenQv5eOZHO/source.gif

    #sponsor #patron
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    IRUX25: Až to bude možné v API, budou i upomínky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam