• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENFyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Díky IDs MIKEKT, B3DA za podporu vývoje!

    Jinak menší update: na Androidu jsem začal dělat, už to rozběhám, ale zasekl jsem se na základním problému zda dělat platform-aware komponenty nebo udělat nějaký unifikovaný vzhled. Asi půjdu druhou variantou a to s sebou ponese určité UI/UX změny (snad k lepšímu - zmizí zbytečný segmented control historie/sledované, snadněji se přidá dark mode a vůbec půjdu lépe udělat skiny...).

    Taky si dávám od Fyxu chvíli klid, potřebuju se pověnovat jiným věcem a pročistit si hlavu než si plně promyslím Android a nové API... ale vzhledem k tomu, že Nyxdroid zase frčí a půlka Nyxu testuje Nyxovu alphu to myslím ničemu nevadí.

    #sponsor #patron
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    LUCIEN: V tý cestě, cos psal, mi chybí zpráva pro Muska. Ale věřím, že to napravíš. ;)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    HERKULES: Ano. Je to hotový raketový inženýrství: Fyx -> Google Forms -> Github Issues -> Slack -> Notifikace v telefonu. Jsem pyšnej :D
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    LUCIEN: Jsem první, kdo takhle psal?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Neuvěřitelný. Kudlanka z appky funguje ;)

    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    LUCIEN: Ok, fér. Máš pravdu. Jdu hodnotit.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    LUCIEN: njn, me to doslo az pak, plus tady byl prispevek ze ankety se resej :(
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    HAVANA: Aha. Škoda, že jsi napsal, že je to problém anket až teď.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    LUCIEN: uz to mas zareportovany (https://github.com/lucien144/fyx/issues/122)

    ve chvili, kdy najedes na prispevek kde je anketa (ne jednoducha, ale slozitejsi 2D (?) anketa jako treba [ TARMAQ @ Barclays Premier League : TV rights money - improving the league since 2015 ]

    zobrazi se ta obrazovka v ty issue

    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    HAVANA: nerozumim. Jak blokuje celou diskuzi?
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    LUCIEN: a nedaj se proste (pro zacatek) treba ty ankety vyignorovat nebo tak neco?
    ten druhej nyx s tim problemy nema, na fyxu to proste zablokuje celou diskuzi
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    TOOMIX: tohle neni vec api, ale nova funkce appky, tohle ovsem je uz vec api, kterou api neumi
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOOMIX:
    Tak API ti řekne zda to je nové nebo není. Takže to není úplně o API ne?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DUCATIMONSTER: otázkou je, jestli to umí API
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Posunout se k poslednimu přečtenému neumi ani jeden klient. Podle mě zásadní funkce.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    no, dokud nebudou funkcni ty ankety, tak to bohuzel moc pouzitelny neni...
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    FIELDMAN: Mno... tohle ale není úplně fér srovnání, ne? Porovnáváš něco co je 7 let na trhu s něčím, co pouze rok. A když už srovnávat, tak bych to dělal alespoň objektivně a komplexně, nikoli na základně subjektivních potřeb. Ale ok, rozumím, Fyx má před sebou ještě dlouhou cestu...

    Nicméně já přeci prosil o hodnocení, nikoli srovnání. Neprosil jsem ani o lepší hodnocení než má Nyx, jen jsem vás pošťouchnul k víc hodnocení. I negativní recenze je pro mě důležitý feedback. A věř mi, že pro každého vývojáře jsou recenze důležité. Je to taková malá odměna, co vás nic nestojí...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    LUCIEN: až bude v Google play, ohodnotim rád
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FIELDMAN:
    Po právu co? Nyx má více hodnocení (o 2), ale horší průměr. Nebo mi něco uniká?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    LUCIEN: FYX nemá dark mode, nemá landscape mode a v porovnání má NYX menší fonty a spacing, takže vidíš víc. Za mě tedy zatím po právu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam