• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENFyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Tak do několika hodin bychom měli frčet na novém Nyxu.

    Co to znamená pro Fyx? Aktuální verze v AppStoru přestane fungovat a nová verze 0.6, která s novým Nyxem již umí pracovat, bude zveřejněna až zítra dopoledne. Důvode je ten, že pokud se něco pokazí a Nyx bude muset zapnout znovu starou verzi Nyxu, tak to samé s app v AppStoru již udělat nejde (tedy downgrade). Proto je domluva taková, že nový Fyx (a měl by i Nyx pro iOS) pojede až od zítřejšího dopoledne kdy bude snad už jasné, že vše šlape.

    Dobrá zpráva pro podporovatele je, že se pokusím do TestFlightu nahodit novou verzi hned po spuštění nového Nyxu. Pokud vše pošlape - můžete používat TestFlight verzi a pokud se bude přehazovat Nyx zase zpět, tak stačí nainstalovat znovu verzi z AppStoru ;)

    https://media.giphy.com/media/tXL4FHPSnVJ0A/giphy.gif
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    Nyx DDoS :D
    DUKED
    DUKED --- ---
    NYX: Netusim, behem toho ataku si to vzalo 16% baterky. Nereste, smazal jsem a je klid
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    NYX: špatná optimalizace OS?
    NYX
    NYX --- ---
    Co na obdrzeni notifikaci muze zrat baterku? To jsem docela v soku :)
    DUKED
    DUKED --- ---
    WOJTISHEK: Presne tak
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    DUKED: I mne ve Fyxu. Tam proste slo o to kde tvoje ID v tom danem cyklu zrovna bylo kdyz zacal novy cyklus. A tak porad dokola... Proto nekdo 1 notifikaci, nekdo 73 a nekdo 99...
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    DUKED: nabiješ si telefon? :)
    DUKED
    DUKED --- ---
    V pohode, nechcu prudit, prace na fyxu si vazim, ale nepouzivam ho. Cuclo mi to celkem baterku, takze co udelam, je asi jasne, no
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Na nyxdroidu taky naskakují notifikace. Na jednu odpověď v diskuzi mi jich teď naskákalo 12
    S2FI
    S2FI --- ---
    DUKED: asi to má co dělat s tím, co psal Lucien níže viz [ LUCIEN @ Vývoj nového NYX klienta pro iOS (následovník pro iNyx, Nyx for iOS) - aktuálně FYX by LUCIEN ] (Nyxí app stále používá APNS zatímco Fyx (a další) by už měly využívat FCM)
    NYX
    NYX --- ---
    Pardon :-/
    DUKED
    DUKED --- ---
    Nerozumim tomu, ale do nyx aplikace prisla proste jedna notifikace, ze dosla posta s pozvankou
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Tak vicemene potvrzeno, Tori posilala pres noc novou varku pozvanek a nejak u toho chudera asi zacyklila :). Zajimavy je, ze mne treba prisly jen dve upominky...

    Nova verze nyxu by pry timhle problemem trpet nemela, tak uvidime... I kdyz je v tom Fyx nevinne, tak pardon.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DUKED:
    Taky
    DUKED
    DUKED --- ---
    :)

    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    S2FI: A dávám plusíka za ukázkový bug report! :)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    No koukám teď do reportů a je tam peak jak kráva. Takže buď chyba na Nyxu nebo se Googlu splašil Firebase Messaging. Nicméně problém Fyxu to (snad) fakt není...

    S2FI: Myslím, že Nyxí app stále používá APNS zatímco Fyx (a další) by už měly využívat FCM kde právě mohu vidět aspoň nějaké reporty.

    Mám takového tucha, že Nyx něco spustil před migrací v noci co způsobilo tohle. Uvidíme, už jsem mu napsal.
    S2FI
    S2FI --- ---
    LUCIEN: Možná to nějak souvisí s tím spouštěním nové verze nyxu, která by měla jít teď někdy do světa. Do dneška se mi to nestalo. Chovalo se to tak, že při obdržení notifikace, dřív než zhasl display jsem měl už další a pořád dokola.. z nyxí appky jsem měl notifikaci jen jednu
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    S2FI: Obávám se, že to bude spíš chyba někde na straně Nyxu :-O Fyx nemá jak tohle udělat, ten pouze přijímá... Zkusím zjistit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam