• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENFyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    jde vam pls vlezt do teto diskuse? [sexuální výchova : pro vaše děti i pro vás. Přijďte nás poučit, přijďte se posunout.]
    dala jsem tam dlouhy prispevek, se kterym mam podezreni ze ma fyx problem. Hlaska "Nacist znovu". Tataz hlaska se mi zobrazuje v upozornenich. diky
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Mám hlášený problém s notifikacemi pošty. Při rozkliku to hodí červený error a app je pak potřeba sestřelit. Je to divné, protože notifikace na odpověď funguje a hlavně jsem na nic kolem notifikací v poslední době nešahal. Už jsem na to zběžně koukal, na první dobrou jsem nic nenašel, v simulátoru to běží dobře, tak se na to pořádně kouknu až zítra. Čuchám možný problém při buildu. To jen abyste věděli, že o tom vím a řešit budu.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    V Testflightu 🍎 a Firebase 🤖 vyšel nový build 0.7.0 (3).

    Změny oproti LUCIEN jsou:

    Opraveno


    • Pouze prispevky tohoto ID #211
    • Dvakrát zobrazený příspěvek #209
    • Cyklení zobrazení příspěvků #139
    • Nelze vlézt do své privátní skupiny #222

    #prerelease #release
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KOMPAS: Tak snad opraveno. Již testuji a ve TF/Firebase to bude zítra pokud tam nenajdu nic zásadního.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    LUCIEN: Zkusím ještě dnes. Pardon.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Jinak ten odskok na první nepřečtený není úplně dobře naimplementovan v API a moc se mi to nechce ohýbat. Takže dokud API nebude umět nějak rozumně vracet vše neprectene, asi to nebude. Ale zkusím připravit věci okolo toho.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KOMPAS: Jo. Tak tohle je můj problém. Vidím to. Fixnu asap.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    To, že se nedostanu do vlastních soukromých diskuzí (Sem nemáš přístup.) je můj individuální problém, jelikož to nevidím nikde (klub, issues, roadmap) nahlášeno, nebo se jen špatně dívám?
    PULKA
    PULKA --- ---
    LUCIEN: Promiň, nechtěla jsem dělat flame a samozřejmě si uvědomuju, že musíš dělat jiný věci. A vážím si toho. Postup dává smysl a ankety a tržiště jsem okrajově zaregistrovala – akorát asi jak nefungovaly na starým Nyxdroidu, tak mne to tak netrápilo. Tohle podvědomý srovnávání není dobrý.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    PULKA: A všimla sis, že třeba ankety, který byly rozbitý už nejsou. A tržiště, který bylo rozbitý, už taky není. To mi trvalo pár dní udělat. Pro mě je priorita fixovat rozbitý věci a až pak přidávat funkce. Ano, odskrolování má prioritu, ale to mají i další věci. Fixnutí mezer je věc na pár minut, skrolování na pár dní viz celá ta diskuze okolo. Není to jen tak. Chápu, že všichni chtějí vše co nejdřív, ale já musím taky občas dělat i jiné věci. Třeba spát.
    PULKA
    PULKA --- ---
    LUCIEN: Jj, akorát jsem myslela, ze to ma trochu vetsi prioritu - za mne je to treba nejvetsi problem. Nejaky mezery kolem textu mne netrapi, ale diskuse s X prispevky jsou otravny.

    P.S. uz funguji na Androidu notifikace, ale po kliknuti se ki otevre Fyx na poslednim místě, ne ve zpravach/klubech.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    PULKA: Ano, počítá. Řešilo se to už párkrát, kdyžtak filtruj.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOMPAS:
    iOS. sorry zapomněl jsem že už jste mezi námi ;-)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    KOC256: Na Androidu? To tam nevidím. Mám prostě jen seznam ikon, které zastupují akce sdílení. Možná závisí na dalších parametrech HW/SW.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOMPAS:
    uplne dole je moznost editovat akce a muzes si dat COPY do oblibenych a budes ho mit uplne nahore... :-)
    PULKA
    PULKA --- ---
    LUCIEN: Díky, počítá se se seskrolováním k prvnímu nepřečtenému nebo mi to někde uniklo?
    PES
    PES --- ---
    LUCIEN: Na Droidu jde dlouze podržet příspěvek a pak z ... kontextového menu vpravo nahoře dát "Kopírovat" a je celý příspěvek ve Schránce...
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    LUCIEN: Aha, úplně dole je i kopírovat. Člověk se pořád učí.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    MR_PREWEET: Tohle by mě taky zajímalo. Na Androidu mi jako workaround funguje Sdílet příspěvek, vybrat vhodnou aplikaci a kopírovat z ní.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    LUCIEN: Nebo spíš jinak. Dokud nenajdu nějakej způsob jak to lehce udělat, tak to asi nepůjde...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam