• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENFyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient
    KEJML
    KEJML --- ---
    LUCIEN: Já bych jen dodal, že pokud někdo umíte programovat, nebojte se zapojit. Je to jednoduchý. Já předtím vůbec neznal Flutter ani Dart, nikdy jsem nenapsal žádnou aplikaci pro Android ani iOS, přesto se dá v tom kódu rychle zorientovat a začít přispívat (tohle nejsou první střípky, co jsem Lucienovi poslal :) )

    LUCIEN
    LUCIEN --- ---

    🚀 Vyšla nová beta 0.8.0 (38)!


    Poděkujte ID KEJML, je to jeho práce :)

    Nové


    • Zobrazení celého názvu diskuze v detailu (tooltip)

    Opraveno


    • Špatné pořadí možností v anketě (233)




    Připomenu, že se jedná o betu - tak prosím o shovívavost pokud něco nefunguje nebo je něco rozbité.

    Pokud chcete přístup k novým funkcím jako první, podpořte vývoj.

    #beta #release
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Ok. Ja si to prave v appce ridim nezavisle ted.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: Myslel jsem to tak, že přes API nemám jak zjistit co má uživatel nastavené, ani to změnit. Že má API "show_booked" vím, ale tady bych to asi udělal tak, že co je na webu by mělo platit i co je v appce a obráceně.
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    LUCIEN: rozumím, díky.
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Api ma obe varianty, takze to jde mit nezavisle na webu. Pokud mas zajem, muzu doplnit do dokumentace k api.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    CPT_PLESARD: To je fix tohodle KOMPAS. Předchozí build obsahoval chybu, kdy Fyx nerespektoval nastavení z webu, což předtím vždy respektoval. Tzn. chová se to tak jako se to vždy chovalo do posledního buildu. Přes API tohle nelze nijak ovlivnit krom toho to buď respektovat nebo ignorovat.
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    LUCIEN:díky!
    Jen se zeptám. Oprava "Fyx ignoruje nastaveni historie: vse / bez sledovanych (267)" způsobí, že se to teď řídí nastavením na webu? Není to o tom, že bych si ve FYXu tohle mohl někde nastavit, a jen to nenašel?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    LUCIEN: Ohoho, díky! To mazání příspěvků byla jedna z posledních věcí, kvůli kterým ještě používám "konkurenčního" klienta :-)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---

    🚀 Vyšla nová beta 0.8.0 (38 - android, 37 - iOS)!


    Nové


    • 🗑 Mazani prispevku (24)

    Změněno


    • Dark mode primary color

    Opraveno


    • Nezobrazuje se ± hodnocení (265)
    • Fyx ignoruje nastaveni historie: vse / bez sledovanych (267)
    • Nezobrazuje se scrollbar (266)

    Připomenu, že se jedná o betu - tak prosím o shovívavost pokud něco nefunguje nebo je něco rozbité.

    Pokud chcete přístup k novým funkcím jako první, podpořte vývoj. Pokud vám nepřišla pozvánka do bety a myslíte si, že by měla, tak mi prosím napište do pošty.

    https://i.imgur.com/DpQRuvs.gif



    #beta #release
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    LUCIEN: a tak proc ne... anketa byla na jednu z voleb, tak si clovek musel vybrat :D
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KULHY: jsem pro zkombinovat 3 a 4 :)
    KULHY
    KULHY --- ---
    LUCIEN: V pripade toho bilyho textu zustava porad dost interakcnich prvku v te primary color, vcetne treba. Kdyztak kouknu co s tim. V tomhle by bylo jednodusi, jen zvyraznit tu primary (3), ale taky jsem zastancem texh bilych textu (4).
    PES
    PES --- ---
    Varianta 4 popř. 3
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---

    Kterou verzi dark mode?


    Instrukce:
    https://nyx.cz/discussion/24237/id/54448275

    27 hlasy od 27 respondentů

    KOC256
    KOC256 --- ---
    KULHY:
    Pocitove mi prijde nejlepsi ta treti. Pokud mam diskuze zavrene, tak uz z toho nemam vubec dobry pocit… Ale to se timto IMHO nezlepsi…

    Viz [KOC256 @ Fyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient]
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KULHY: Taky jsem si říkal. Osobně bych preferoval variantu s bílým textem.
    KULHY
    KULHY --- ---
    Dark mode je super. Jen jedna drobnost, ktera by sla rychle opravit a hned me trkla do oci. Ten kontrast textu na primary color bg je imho prilis maly i na dark mode. Zvazil bych upravu:

    (ty ikony taky, ale v nahledech jsem se s tim nemazal)

    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KOMPAS: Jo, to se mi tam nějak vloudilo s CROSS, opravím.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam