• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENFyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---

    🚀 Vyšla nová beta 0.9.0 (4+6)!


    Nové


    • Rolování k prvnímu prečtenému #117
    • Povolit landscape #319

    Změněno



    Nakonec to roluje jen do první stovky nepřečtených. Občas to může trochu blbnout podle toho kolik obrázků se donačítá atp. - takže mi hned nehlaste, když to skočí na 2. nepřečtený. Funguje to nejlépe se zapnutým kompaktním módem. V nastavení máte možnost si zapnout buď zobrazování tlačítka nebo automatický odskok, případně to celé vypnout. Tlačítko se skryje po odskrolování cca 2.5 délky obrazovky. Ano, ideální by bylo, aby se skrylo až po odskorolování k prvnímu nepřečtenému... ale to je celkem pracné, takže snad v budoucnu.

    Tohle je asi 10. iterace, která po cca 2 měsících testování funguje celkem uspokojivě. Takže nějaké zásadní změny už nečekejte.

    Zároveň jsou předělané spoilery, které teď vypadají podobně jako na webu, ale hlavně by měly skrývat i obrázky atp.

    A poslední je landscape, který jsem zapnul a funguje celkem dobře - idealní pro tablety... viz. obrázek.

    Tohle bude beta poměrně dlouho - mám v plánu nějaké větší změny, které zaberou čas (a toho je málo). Takže pokud chcete odskok na 1. nepřečtený teď, ideální chvíle pro podporu Fyxu.



    Připomenu, že se jedná o betu - tak prosím o shovívavost pokud něco nefunguje nebo je něco rozbité.

    Pokud chcete přístup k novým funkcím jako první, podpořte vývoj.

    #beta #release

    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    MR_PREWEET: Tak jsem se na to teď koukal a je tam natvrdo možnost stahova jen 'jpg', 'png', 'gif', 'heic' protože se vším ostatním si ta knihovna (zatím) neumí poradit. Stejně to ale zareportuj a třeba to někdy v budoucnu vyřeším...
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    MR_PREWEET: Zanes to pres bugtracker pls ideálně s nějakým příkladem (odkazem na post).
    MR_PREWEET
    MR_PREWEET --- ---
    Cau, rychle jsem probehl otevrene bugy a todle jsem nenasel:
    Pokud chci ulozit obrazek ktery neni png nebo jpg (typicky se to stava u webp) tak to hodi error ze jde o neznamy typ... Slo by fixnout?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LUCIEN: Poslano na iMess…
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KOC256: Ideálně.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KOC256: Tohle jsem nějak nepochopil :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256: Muzu to nafotit/natocit, pokud chces…
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Dneska mi skoncila platnost beta verze a byl jsem nucen stahnout si produkcni verzi. A jen hlasim, ze nesedi tutorial pro autorizaci. Kdyz jdu podle navodu, tak tam vidim ty prvky jinak. A na konci je nejaky divny kolotoc, kde se musim v aplikaci nejak divne onpage prihlasit.

    Asi to neni nic duleziteho. Jen ze to je trochu jinak…

    iOS 15.5, iPhone 12 mini.
    KEJML
    KEJML --- ---

    Házíme. Nevím proč

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    TEKKIT: to je pohotovostní tlačítko když překročíš Rubikon
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Prosím co je a k čemu slouží "házení kostkou"?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    PANKAAC: bude snad brzy
    KEJML
    KEJML --- ---
    PANKAAC: To zatím Fyx neumí
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    HERKULES: Lidi,na co jsem ještě nepřišel,kde v diskuzi najdu nástěnku,záhlaví,statistiky... THX 4 help
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    PANKAAC: Je!
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    Celý roky jedu Nyxdroid a dnes poprvé vyzkoušel Fyx,a tož dobré to je 😉🙋
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---

    🚀 Veřejně vyšla nová verze 0.8.3!


    Stahujte


    Nové


    • Zobrazování palečků 284
    • Podpora házení kostkou 301 [KEJML]
    • Podpora PRE a XMP tagu 275 281

    Změněno


    • Upgrade Flutteru a knihoven 303 [TRAGIKOMIX]
    • Psaní příspěvků nabízí anglické popisky pro práci s textem 205 299 [KEJML]
    • Historie zobrazuje poslední klub jako nepřečtený 231 298 [KEJML]
    • Odlišení, jestli je anketa veřejná, nebo ne 288 [KEJML]
    • U vypisu hlasu by bylo uzitecne videt kolik je pozitivnich hlasu 292 [KEJML]
    • Google Play issue 310

    Opraveno


    • Nepodporovaný typ příspěvku "log_message" 300 [TRAGIKOMIX]
    • Android notifikace nemají správnou ikonu 203 [KEJML]
    • Otazník místo názvu jedné diskuze 312
    • Nelze stáhnout obrázek 304
    • První načtení diskuze je občas trhané 311

    Kompletní changelog: https://github.com/lucien144/fyx/compare/v0.8.2...v0.8.3

    Pokud chcete přístup k novým funkcím jako první, podpořte vývoj.



    #release
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KEJML: Já vím, ten odkaz bude fungovat jakmile tu verzi vydám.
    KEJML
    KEJML --- ---
    LUCIEN: Jen drobná poznámka (která zajímá asi jen mne a pří nejvyšším optimismu maximálně další tak dva lidi, kteří možná občas koukají si zdrojáků): Ten odkaz na kompletní changelog nefunguje, hodí to jen "There isn’t anything to compare."
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam