• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENFyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KOC256: Teď asi ano, ale v plánu je něco takového: https://x.144.wtf/wEJMkw

    Uvědom si, že admini zase budou prskat nad každým konfirmačním dialogem.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LUCIEN:
    trochu mě to děsí.

    Tam nejde udělat jednoduše confirmation dialog jako ma Nyxova appka? Za me by to bylo finalni reseni a zadne zbytecne srani s tim...
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    RANDOM_NIGHT: Ano, tohle mám v plánu opravit (alespoň nějak základně) v některé brzké betě. To co popisuje Kejml je trochu větší a složitější řešení na později.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    KEJML: Díky.
    KEJML
    KEJML --- ---
    RANDOM_NIGHT: Lucien už má v přípravě přepracované mazání, ale soucítím s tebou, už několikrát jsem takhle nebo omylem smazal. Věřím, že se k tomu dostane co nejdříve.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Zdravím. Jak mám Fyx ráda, tak teda musím říct, že když si člověk smaže hezký příspěvek jedním pohybem ve snaze obnovit diskusi, docela ho to otráví. To by tam fakt nemohlo být nějaké potvrzení, že to chci smazat? :(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LUCIEN:
    já původně nechtěl reagovat, ale když to je takové téma... :)

    a/ a b/ - to víš asi nejlépe

    c/
    - používá to v nějaké modifikaci docela dost aplikací - hlavně těch sloužících ke komunikaci
    --- WhatsApp
    --- Zprávy (nativní)
    --- Maily (nativní)
    --- ...
    - pull2refresh - o kolik 50ms?
    - skrývaní - tak jak to "všude" funguje mi to přijde přirozené

    d/ chápu, to bude asi logicky hlavní důvod. Kdyby naopak to bylo pro TEBE must have, tak se tu o tom nepolemizuje
    e/ táhnu a kliknu - což mi přijde přirozenější, plynulejší na jednoručním mobilu, než dva kliky - zvedám prst ztrácím stabilitu
    f/ ano toto byl zásadní argument od začátku co jsme se o tom bavili. A je to magické do prvního použití. Na iP je to ale z mého pohledu obvyklé a očekávatelné...
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KOC256: e/ mimochodem i tebou podporované řešené má meziklik a to je focus do searchboxu, který v mém řešení je - tedy počet kliků vedoucí ke hledání je naprosto totožný
    f/ vadí mi u tvého řešení ještě jedna věc - není na první pohled zřejmé, kde hledat můžu (diskuze, pošta) a kde ne (historie, lidé, ...)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KOC256: Nefunguje, protože

    a/ je to pracné
    b/ je to pracné
    c/ ten pattern zas tak rozšířený není a má podle mě spoustu vad (nelze to lehce skrýt, prodlužuje pull2refresh, ...)
    d/ mně osobně nevyhovuje
    ...
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    TOOMIX: Ano. Nicméně hledání pošty, v diskuzích a napříč příspěvky je next step. Tohle je zatím jen hledání diskuzí a filtr historie. Ale vlastně ta implementace hledání všude je už jen jednoduchá implementace toho samého.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOOMIX: Tak asi vlastnost API. Pro “img” to taky funguje. Web funguje jinak?

    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOOMIX: Automaticky predpokladam Apple no. Nyxdroid neznam.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KOC256: nyx nemá appku pro Android, ale Nyxdroid to tak má. Vlezi do diskuze, dám vyhledat img najde mi to obrázky, dám @ID a najde mi to všechno od daného ID
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOOMIX:
    To se nebude řešit lokálně. Takže tak jak to je v API. Vyzkoušej v Nyxí appce… A předpokládám, že to bude kopírovat i webovku…
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LUCIEN: když tam pošlu v rámci diskuze @TOOMIX, najde to jen moje příspěvky?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LUCIEN: Funguje to i bez toho mezikliku, jen potahnutim?

    Pamatuji si, ze jsi rikal, ze to je moc magicke, ale na iPhonu je to standard a Androidaci klidne at si klikaji na tlacitko, pokud na to nejsou navykli.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    LUCIEN: Když jsem se Kulhyho ptal jaká funkce mu nejvíc chybí, řekl, že hledání. Mám to stejně, tak jsem se hecnul...

    Už jsem to tu sliboval, ale nelíbilo se mi jak jsem to měl řešený Tak jsem to celý předělal a s tímhle jsem (zatím) celkem spokojený že by to mohlo snad i brzy do bety...

    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Potkali se na Webexpu.
    Skončili na pivu nad Fyxem.
    @kulhy @lucien

    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    LUCIEN: Cool, díky za bleskovou rychlost :-)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    DEEFHA: aaaa, jsem zapomněl zrušit resetovaní toho čísla buildu. Udělám novej build ať to maj lidi jednodušší.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam