• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENFyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient
    DATEL
    DATEL --- ---
    Kdyz jsme u toho Androida, nevim, jestli to je vlastnost Flutteru, ale proc nefunguje vyskoceni z aplikace pomoci systemoveho back tlacitka? Lze jen hodit na pozadi Home tlacitkem. Ale mam dojem, ze jsem to videl i vice aplikaci, tak mozna tonje vlastnost Flutteru.
    DATEL
    DATEL --- ---
    KOC256: Aj, pardon, me taky nedoslo, ze to je vlastne primarne pro iOS a ze nemluvis o Androidu :-D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KULHY: Ne. Tam jsem navykly na gesta odpovedi a like a obecne pak toto gesto se micha se zminenymi. I v Safari mi nesedi.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DATEL: Asi mluvis o Androidu. Nedoslo mi, ze to neni jen pro iPhony.
    KULHY
    KULHY --- ---
    KOC256: Nepouzivas swipe zpet? Jinak stale dostupny spodni tab bar za me taky chybi. Nejaky design na to taky mame, tak treba se to casem ovjevi. :)
    DATEL
    DATEL --- ---
    KOC256: A normalni tlacitko Zpet vpravo dole nestaci? Pres nej to ovladam normalne. Nebo mas schovanou navigacni listu? Pak tam je nejake gesto, ale to nevim, jak je pouzitelne.
    IDLE
    IDLE --- ---
    KOC256: Já mám čtyřpalcovej displej a jsem moc ráda, že existuje, i když je to nějaká divná Čína.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    IDLE: No za mě pořád je nejlepší velikost *mini.
    Sice mam objednany 14PRO, ale budu si tezko zvykat…
    IDLE
    IDLE --- ---
    KOC256: (Schválně, jestli ti někdo přiběhne vysvětlit, že v dnešní době se přece telefony jednoruč neovládají.)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ted jsem prisel na jeden docela zasadni UI/UX fail (alespon v mem UC). Tlacitko Zpet v levem hornim rohu se jednoruc fakt blbe ovlada.
    Na nyxi apce je stale dole menu, kde pohodlne klikam na ikonu, kterou se dostanu do seznamu sledovanych. Toto je pro me docela zasadni, jen jsem to asi neumel pojmenovat.
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: V api to je protoze apple bez toho nepusti appku do storu. Na webu to ted neni.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOC256, LUCIEN: Myslel jsem to nahlášení příspěvku - dřív to byla možnost při mínuskování
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NAVARA: "Smazat příspěvek" a "Smazat příspěvek a dát týdenní RO" nejspíš bude.

    NAVARA: Jak píše KOC, je to lokálně uložené, viz. nastavení a informace o tom kolik čeho blokuješ.

    KOC256: "uložit do poznámky jde rovnou bez další nabídky" - to bude z nabídky pod příspěvkem odstraněno. Vyhledávání příspěvků je myšleno jako globální hledání, viz. kontextová nabídka na nyxu. Textaci ještě upravím ať odpovídá tomu co je na webu.

    Ještě tam přibude položka "označit" a co půjde (možnosti moderace, červené "nebezpečné" položky) zgroupuju (asi) do podnabídky ať to je trochu přehlednější...
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    LUCIEN: Paráda, žádný stres, jen mě to v rámci té kontextové nabídky napadlo. Děkuji :)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KEVIN00: Profil jako takový zatím není, až ho udělám, tak ano.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    LUCIEN: Byl by možný odkaz na profil uživatele?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NAVARA:
    je to lokálně uložené v aplikaci.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOC256: No jasně, ale nyx takovou funkci nemá, so jsem zvědav co to dělá - jestli to třeba sesmolí email Nyxovi nebo tak :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NAVARA:
    Pokud si vzpomínám, tak to nahlášení a blokování je kvůli pravidlům, AppStore...

    LUCIEN:
    jinak mi to taky nějak moc nevoní...
    - kopírování bych raději viděl klasicky přímo označením textu (často chci jen odkaz nebo kus textu
    - sdílení a kopírování odkazu by mohlo být v jednom, stejně jako skoro všude (kopírování odkazu je jen jedna z forem sdílení)
    - uložit do poznámky jde rovnou bez další nabídky
    - vyhledání jsi dodělal do pull-to-refresh ne?

    Další možnosti budou spíše ojedinělé...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LUCIEN: "Skýt příspěvěk" znamená co?
    "Nahlásit příspěvěk" - nezrušil to Nyx?

    Schází mi tam možnosti moderace (pokud má člověk právo mazání anebo řízení přístupu):
    "Smazat příspěvek"
    "Smazat příspěvek a dát týdenní RO"

    Případně pokud bys to chtěl udělat ještě více fancy
    "Smazat příspěvky tohoto uživatel dnes"
    "Smazat příspěvky a odpovědi tohoto uživatel dnes" (musel bys parsovat odpovědi, jestli reagují jen na ten post)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam