• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAKUBMOKRISEscape from Tarkov
    Hardcore realistická FPS simulace.
    rozbalit záhlaví
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    Landmark je prostě šílenec! Top raid!
    One Of LVNDMARKS Best Raids EVER! - Escape From Tarkov
    https://youtu.be/O6F05AeYJgk?si=VoghZlTo5Sjfk8wS
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    V Escape from Tarkov taje sníh. Hra přidá mikrotransakce | GAMES.CZ
    https://games.tiscali.cz/novinky/v-escape-from-tarkov-taje-snih-hra-prida-mikrotransakce-573498
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    EATHAT: taky jich mam asi 40 ve stashi, z toho pulku mam z nejake mrtvoly a pulky mam FIR, akorat uz si nepamatuju odkud. Asi ammo pack nebo nejakej scav - nevim... :)
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    JAACOB: mam jich tak 30 ve stashi :D setrim s tim jak muzu a dalsi ne a ne najit...a laduju jen prvni dve do zasobniku...uz nekolikrat se mi podarilo na customs s dvojkovym scopem z druhy strany vypnout overgeared typka u ruaf roadbloku presne na ty dve do thoraxu :D Velmi prijemny pocit :D
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    _KOFILA_: sakra - AP-M mi taky bude chybet.. :) Ja tenhle wipe taky hravam pianko po vecerech, taky jsem akorat dneska postavil bitcoin farmu. Zase me to docela chytlo, akorat casu s deckem je zoufale malo - hraju az v noci kdyz ulozim drobotinu.
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    _KOFILA_: jo AP-M me pekne nastvalo...byly to moje go to rounds...do veprika...ani craftit uz nejdou v hideoutu...
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    EATHAT: jo, pomalu v klidu, jen jsem trochu pushoval bitcoin farmu abych u toho nemusel sedět a trochu to generovalo... streety jsou tento wipe parádní... nejen že je ta mapa už třetím wipem větší a komplexnější – přidali bosse a zaminovali místa kde se dříve běhalo, ale snížili počet ai scavů, takže mapa přestala být tak náročná... na druhou stranu hráče scavy házejí do mapy 5 minut po pmc, takže tam je solidní teplíčko... stále někde střelba... na redditu si lidi sdílejí obleky pmc aby vypadali jak scavi... a ještě přidali BTRko, které si můžeš zaplatit že ti odveze loot, nebo tě hodí na jinou část mapy s cover shootingem, což je "velká zábava" pro ostatní v mapě...

    minulý wipe jsem si přisednul (jen na 20 levelů) na konci wipu a to jsem měl tak slabou chvilku že jsem o tom sp modu bez onlinu uvažoval, ale tarkov je zajímavej právě jen kvůli těm ostatním hráčům... někdy to jsou situace ze kterých ti nepomůže cms ale svěží čerstvý spodní prádlo .)

    jo a včera potichu zrušili na flea AP-M náboje do gornostaye...
    jinak se tam nic nového neděje... cheateři začali luxovat mapy a svlékat hráče doslova zaživa přes celou mapu a battle state přidal možnost po smrti vidět progres hráče a prohlédnout si jeho lifetime a kd, čili mohou propustit těch 10 zaměstnanců co každý měsíc zabanuje 11k cheaterů... takto se dělá live service hra, vyděláváš na dalších a dalších nových účtech aniž by ty stávající platili fee... a to stačí do mrtvého fps žánru vysypat kýble lootu a máš už 6 rokem dojnou krávu jak nikdo kdo se tomu chtěl jen přiblížit (cycle, marauders, dmz mod v cod)...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ALI_GATOR: nejen člověkům. A pro někoho challenge, pro jiného "proč tu pičovinu vlastně hraju? exit" vývoj.
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    To zní jako šílená nuda..imho Tarkov Tarkovem dělá ta challenge proti nevyzpitatelným člověkům..
    FURAN
    FURAN --- ---
    NEROY: Jmenuje se to SPT-AKI https://www.sp-tarkov.com/ , generuje to virtuální server či co a oblbne to hru tak, že hrajete normálně offline trial, ale ukládá to změny na konci raidu. Takže bohužel nelze hrát skutečný trial, což mi občas chybí. Hra proti AI PMC je mnohem jednodušší, kolikrát jen tak blbě čumí.
    NEROY
    NEROY --- ---
    FURAN: to mne ani nenapadlo ze nekdo udelal, to resi pulku problemu Tarkovu.
    Da se to hrat vanila, nebo je lepsi dat nejaky dalsi mody?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    FURAN: To hrajes nejak offline? Nikdy me nenapadlo ze to jde hrat offline nejak smysluplne. Vzdy jsem myslel ze offline je na vyzkouseni a sup do multaku.
    FURAN
    FURAN --- ---
    EATHAT: Jsem asi v 42. levelu SP Tarkov v0.13 (zero to hero a zároveň mnohem dál než kdy dřív v Tarkovu) a je to teda moc fajn. Mnohem méně stresu, méně umírání. Asi ještě maxnu hideout, pak aktualizuji 0.14, možná přidám nějaký mód na zvýšení obtížnosti nebo HC nebo tak, a pak teprve začnu přemýšlet, že bych se vrátil zpět k multiplayeru.
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    hrajete tenhle wipe?
    ja to parkrat pustil...level 16, nemam moc cas...a mel jsem teda dost smulu na jednicky od level 45 treti den od wipu :D
    PAr reportu par banu...nevim no...rikal jsem si ze tenhle wipe budu po vecerech obcas hrat a zkousim vylevelit hidout...pribyla tma naka posilka ci co...
    nedame nekdy nyx squad?
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    Koukám nový wipe přinesl nové vánoční dary..
    BUGS GALORE! Tarkov's Patch 14.0 Armor is a MESS! Armor Testing Results
    https://youtu.be/_MN_uzui66g?si=Xrhv-jSaZ8rJpIPL
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    ALI_GATOR: zapni si v menu "Streets of Tarkov Lower Texture Resolution Mode"
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    Kolik máte na Streets FPS prosím?
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    PRAASHEK: Ja teda nechci bejt cynickej, ale tarkov byl nekdy zabava? :D
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    tak nevim, jestli tohle může být zábava...

    Escape from Tarkov: Arena – First Look Gameplay | Gamescom 2023
    https://www.youtube.com/watch?v=QQzdun1WdbI
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam