• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JOEWERESparring Club
    Určené pro všechny nadšence bojových umění, kteří mají zájem se něco naučit, sdílet zkušenosti, nebo si jenom rozhýbat líné kosti.. Každý kdo má zájem o osobní setkání se tu může s někým domluvit na místě a času; Ať už ve dvou nebo více lidech.

    Základní pravidla:
    - Když se řekne přátelský zápas, nebo na lehký dotyk, tak to tak platí pro obě strany!
    - Když defenzivní bude couvat moc daleko tak ofenzivní ho nebude pronásledovat po celém hřišti, naopak se vrátí zpátky do středu prostoru/původní pozice.
    - Všichni se budou snažit o prostorové vnímání (nevrážet do věcí nebo do okolních osob).
    - Sebekontrola za všech okolností; Každý má zodpovědnost především sám za sebe.
    rozbalit záhlaví
    STENNY
    STENNY --- ---
    JOEWERE: Klidně bych se i přidal, ale jsem dost rozštípaný, takže lehce.
    JOEWERE
    JOEWERE --- ---
    Popripade kdyby se chtel nekdo pridat, tak at se ozve.
    JOEWERE
    JOEWERE --- ---
    Tak v pohode. Ja mam cas v pondeli nebo utery a muzem dat setkani treba v nekterem parku v praze. Co ty na to?
    AGRICULTEUR
    AGRICULTEUR --- ---
    ani ne ja sem nadsenej do "saolinskejch veci"
    trochu cvicim tai ci a tak a od tance jsem se dostal k bojovejm umenim... proste chodej sami a nemam moc s kym to sdilet kamosi sou vsecko umelci pacifisti odsuzujici nasili a tak..
    JOEWERE
    JOEWERE --- ---
    AGRICULTEUR:
    Zdravím, klidně můžem kecat tady. Rád slyším, že jsi také nadšenec; Máš už nějaký odzkoušený nebo trénovaný styl?
    AGRICULTEUR
    AGRICULTEUR --- ---
    Ahoj ja budu tedka bydlet v praze, nadsencem bojovych umeni jsem, ale nikdy sem nesparroval. vlastne bych to chtel nekdy zkusit.. myslim ze je to dost zasadni.. ale asi bych potreboval nekoho zkusenyho kdo by me nezranil a koho bych nezranil... nekoho obouchanyho... kdyztak asi do posty.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam