• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JOEWERESparring Club
    Určené pro všechny nadšence bojových umění, kteří mají zájem se něco naučit, sdílet zkušenosti, nebo si jenom rozhýbat líné kosti.. Každý kdo má zájem o osobní setkání se tu může s někým domluvit na místě a času; Ať už ve dvou nebo více lidech.

    Základní pravidla:
    - Když se řekne přátelský zápas, nebo na lehký dotyk, tak to tak platí pro obě strany!
    - Když defenzivní bude couvat moc daleko tak ofenzivní ho nebude pronásledovat po celém hřišti, naopak se vrátí zpátky do středu prostoru/původní pozice.
    - Všichni se budou snažit o prostorové vnímání (nevrážet do věcí nebo do okolních osob).
    - Sebekontrola za všech okolností; Každý má zodpovědnost především sám za sebe.
    rozbalit záhlaví
    RAVNOS
    RAVNOS --- ---
    SOPTIK: nieco casom vymyslim. dnes rano bol trening s Mr. Mastom a dal mi zabrat :) a po praci robim taxikara mladsej dcere.. tak by som to nestihol.
    GEG
    GEG --- ---
    SOPTIK: Dik za info, dnes urcite nemuzu, ale do budoucna bych se treba stavil... dam pripadne vedet.
    SOPTIK
    SOPTIK --- ---
    GEG: Zitra mame trenink v budove FEL na Karlove namesti od 18:15, jedeme stand-up i zem bez g&p, nacviky technik, sparringy, klidne doraz :-) Kdyztak pockam u vchodu na vratnici, zitra odpo semka kouknu.

    RAVNOS: Nechces se zitra taky pridat?
    GEG
    GEG --- ---
    SOPTIK: nejakej ofiko klub nebo parta lidi co se domlouva na sparringy? nahod vic info, taky bych se treba pridal. MMA, box/kick box?
    SOPTIK
    SOPTIK --- ---
    RAVNOS: Ja mam taky ortezu na pravym koleni :-)
    RAVNOS
    RAVNOS --- ---
    SOPTIK: ja mam rupnuty postranny vaz na pravom kolene, ale s ortezou to ide bez problemov a to ma Masta celkom smazi na treningoch.
    SOPTIK
    SOPTIK --- ---
    RAVNOS: U nas jsou zacatecnici i pokrocili, ale s kymkoli si muzes rict jak moc do toho chcete slapat :-) Ja ted cely leto netrenoval, mam v haji koleno, takze budu spis oddychovat :-) vsichni jsme tam hobbici

    Klido doraz. Kdyz mi das behem zitrka vedet na nyxu, tak te muzu pockat v 18:00 u vstupu do budovy CVUT na karlaku na rohu.
    RAVNOS
    RAVNOS --- ---
    SOPTIK: tjo v stredu av piatok rano mam vzdy 1:1 s Mastou tak neviem jak to zladim, heh :-)
    SOPTIK
    SOPTIK --- ---
    RAVNOS: tak co, dorazil bys ve stredu? vybaveni, sprchy, vsechno mame :-)
    SOPTIK
    SOPTIK --- ---
    RAVNOS: Jojo, ja jsem taky pro gym, na exhibici venku se moc stydim :-)

    Hele fungujeme, je to kazdou stredu od cca 18:15 do 20:00. Ted pristi stredu bude po prazdninach prvni trenink, kam pujdu, klido se muzeme domluvit. Zjistim, jaky je plan an trenink:-)
    RAVNOS
    RAVNOS --- ---
    ja som za nejaky gym. je tam vybavenie ktore pocas aj po sparringu ocenim :)

    Soptik - uz to funguje na Karlaku? :)
    JOEWERE
    JOEWERE --- ---
    SOPTIK:
    Dle toho; Navrhuješ nějaké místo? Klidně bych zase šel do nějakého parku; Sice je chladněji, ale mě to nevadí.
    SOPTIK
    SOPTIK --- ---
    Kde se ted schazite? Zkousel jsem se zase hybat a kdyz si vezmu ortezu na dodrbany koleno, tak jsem (az na mizernou fyzicku) funkcni? :-)

    JOEWERE
    JOEWERE --- ---
    Jinými slovy, osoba ve stylu Charlie zelenoff bude vyloučena ze Sparring clubu.

    Já osobně bych si teda klidně zkusil s ním zacvičit, jelikož má dost primitivní a opakující se útoky, proti kterým jsem navíc nejvíc trénovanej, ale nechci něco podobného vidět na jiných členech.
    JOEWERE
    JOEWERE --- ---
    Tohle je příkladné video toho jak NEdělat sparring.
    Kid with mental health problems thinks he is the greatest boxer in the world Charlie zelenoff
    http://www.youtube.com/watch?v=CFfXOT1ov88


    Na základě toho mě taky napadají pravidla, která by se mohla zahrnout do každého setkání:
    - Když se řekne přátelský zápas, nebo na lehký dotyk, tak to tak platí pro obě strany!
    - Když defenzivní bude couvat moc daleko ofenzivní ho nebude pronásledovat po celém hřišti, naopak se vrátí zpátky do středu prostoru/původní pozice.
    - Všichni se budou snažit o prostorové vnímání (nevrážet do věcí nebo do okolních osob).
    - Sebekontrola za všech okolností; Každý má zodpovědnost především sám za sebe.
    STENNY
    STENNY --- ---
    JOEWERE: Samozřejmě jsem ve formálizovaných školách cvičil, ale to si spíš řekneme osobně. Pokecáme, oťukáme, uvidíme.
    JOEWERE
    JOEWERE --- ---
    STENNY:
    Takže mistra si neměl.
    V pohodě, rád se podívám co umíš; Můžem dát lehký sparring, do hlavy maximálně facka, jinak by stačilo jen na dotyk.
    Silnější rány dávám jenom do krytů.
    STENNY
    STENNY --- ---
    JOEWERE: Konkrétně jsem před lety dostal takovou pecku do hlavy, že když teď dostanu novou, i dost lehkou, mám několik dní migrény. Takže buď sparruju v helmě, nebo jen na lehký kontakt (co se týká hlavy, jinam to jde).
    Styl posbíraný všude možně, nejblíž Urban Combatives.
    JOEWERE
    JOEWERE --- ---
    Po neděli mám volný celý týden, Tak klidně všichni navrhujte časy kdy máte čas.

    Pro první návrh na stůl bych dal úterý odpoledne?
    JOEWERE
    JOEWERE --- ---
    STENNY:
    Jak moc rozštípaný? Něco konkrétního?
    Není problém, můžeme s tebou dát jen rekreačně, proklábosit techniky a tak.
    Co máš za školu/styl?
    AGRICULTEUR
    AGRICULTEUR --- ---
    ja myslim ze v pristim tydnu budu taky uz rdy..
    STENNY
    STENNY --- ---
    JOEWERE: Klidně bych se i přidal, ale jsem dost rozštípaný, takže lehce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam