• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CARLOZTraktory a tezka zemedelska technika
    JOPS
    JOPS --- ---
    lidi zlati, nevim, kde se na to zeptat.

    videl jsem nekde porovnani starych kombajnu vs novy kombajn. Vim, ze to bylo pro me strasne prekvapive cislo, kolik toho jeden moderni kombajn poseka oproti tomu staremu. Googlil jsem googlil, ale nikde jsem to nenasel.

    bylo to neco ve stylu, ze jeden moderni kombajn toho poseka za den jako xx starych kombajnu, ale sakra nevim kolik :)))) nemate to ?
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    dekuji Vam za pomoc - uz to beha :-) kompresor opraven a dava dobry tlak a budik vymenen a ukazuje :-)))
    CARLOZ
    CARLOZ --- ---
    CARLOZ
    CARLOZ --- ---
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    ABDULAH: ve schématu jsou tři dráty a Ty píšeš o dvou..
    Tohle jsi četl?
    Nasetraktory • Zobrazit téma - Zetor 7011 - zapojení tlakoměru vzduchu
    http://www.nasetraktory.eu/forum/viewtopic.php?f=82&t=78879

    zdá se, že to vyřešili
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    NYKRUK: je to zapojeny presne podle schematu ... sundavat znova kolo se mi uz nechce ... pripada mijako by v tom tlakomeruchybl ten kontakt nebo byl prorazeny ... at je tlak jakykoliv - je na te jedne - zelene kostra a na hnedem se meni odpor proti zelenemu i proti kostre.
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    ABDULAH: to čidlo bych kabelem určitě nekostřil. řekl bych, že kostří přes závit, jeden kontakt je pro "rafičku" manometru a druhý je pro žárovku. Takhle jsi to zapojený měl?
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    NYKRUK: jo ten modrej co jde z 12tky jednotky je momentalne ukostrenej . zarovka nezhasne ani kdyz ma snimac maximum cca 200 ohm a budik je omotanej o konec - rucicka nadoraz.
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    NYKRUK: schema klidne poslu - vetev tlakomeru je asi jedina co je podle nej hihi





    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    ABDULAH: jestli máš schéma, tak ho sem dej
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    prosim VAs o radu ... Znamej po me chteldostat do provozu ZETOR 7715 a ejhle elektroinstalace znacne custom :-DDD Bylo mi vysvetleno ze to koupil od manika co si to placal na kolene sam ...

    Dobre po dvou odpoledne to startuje svitej svetla dokonce jsme pridal nejaky relatka na dalsi svetla atd atd atd ... Ale tedka resim neresitelny problem:

    Cidlo tlaku - je tam neco co ma merit tlak - vedou do toho dva draty ale rucicka se nehejbe a az kdyz je kompresor natlakovanej vyleti - rikam si kurva co je. Zarovka na 65% sviti porad ... Nakonec jsem po rozebrani svazku - toho oc zbylo a promereni vsech dratu zjistil nasledujici ...

    Cidlo je ukostrene a zeleny vodic z nej je pripojen na kostru - a jehle kamen urazu ... prez zarovku musi jit prez cidlo proud do civky meraku ... No a ono z nej vypadne ze cidlo i svazek je kompletne novej ... tak pro jistotu znova kolecko a ono porad ...

    Nema nekdo zkusenosti jak to tam je? Jestli je to cidlo - i kdyz je nove - tak v haji kdyz je jeden pol ukostreny? Porotoze podle schematu proste dokud to neodkostrim - nemuze to fungovat ... A co jsme zkouseli natlakovat kompresor atd - zadny kontakt tam neni - odpor se meni se zmenou tlaku a zarovka pohasina ci se rozsvedci ... ale ...

    Nedlelala se k tomu nejaka plastova podlozka? nejakej mezikus co to odizoluje???

    Dekuji
    NOHME
    NOHME --- ---
    NOHME
    NOHME --- ---
    Včera sem se projel s tímhle krasavcem

    MIROO
    MIROO --- ---
    Slapská přehrada. Traktor na převoz lodí.





    CROSS
    CROSS --- ---
    Dneska se u nás za domem sklízela řepka (tahle neni Bureše)



    CARLOZ
    CARLOZ --- ---
    CARLOZ
    CARLOZ --- ---
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    CARLOZ: ty celopasovy jsou masakr
    CARLOZ
    CARLOZ --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam