• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSPiráti.cz (unofficial) vs. hloupí a zlí trollové, co proti nim vystupují
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HONCKA: myslim, ze dvoraka bys do pice slusne neposlal. on byl fakt neprijemnej a legalizacni veci spis skodil. a to ze si to mel zadarmo, jeste neznamena, zes to mel jakkoliv legalne. ja si taky huleni pestuju a koupil sem nekdy naposledy v minulym stoleti :D

    a jestli ti jde ukazat na to, ze kalousek byl pred osmi lety nalitej, no to je asi spatne a pak by se meli pirati opet postarat o to, aby zase vstoupil v platnost zakaz prodeje chlastu v parlamentu, kterej tedka Ondracek zrusil, protoze pry poslanci stejne chlastali v kancelarich.
    Kdekoliv jinde v normalni praci dostanes za chlast na pracovisti okamzitou vypoved.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    VYHULENY_UFO: bylo mi 27, ale o nejakou legalizaci jsem se nezajimal, protoze jsem to mel zadarmo, na to aby me zavreli jsem toho nenosil moc. souvislosti s timhle jsou mi ukradeny. Ja bych je taky poslal do pice Kdybych byl poslanec, tak bych je do pice poslal slusne, ale na to tam byl kalousek moc nachcanej.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HONCKA: chachachaaaach... tak nejsem dalek od pravdy.

    protoze pomateny Dvorak piraty podporil

    Piráti & konopí
    https://www.dusandvorak.cz/pirati-konopi.php
    Proč jsem podpořil Piráty ve volbách do parlamentu v roce 2010?
    ...
    Piráti jsou mladí a vzdělaní lidé, žádní zloději na internetu, jak si někteří lidé mylně myslí.


    //a kdybych byl ja v pozici kalouska, tak dusana poslu taky do pice i s piratskou propagandou, jelikoz to co predvadel s konopim byla skodici prace. co s curakem, kterej jeden rok zasadi pres 300kytek, fizli mu to seberou, dostane podminku a dalsi rok zasadi 500kytek a mele hovna jak to ma na lecbu? :D :D

    //myslim, ze uplne nechapes souvislosti, buhvi kolik ti v roce 2010 bylo, kdyz vznikla strana piratu, ale mam takovej pocit, ze dnes by se pirati k dusanove podpore prilis nehlasili. pirati ve svy dobe proste pritahovali vselijaky existence.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    VYHULENY_UFO: to video jsem videl pred temi 8 lety, to co tam kalousek rikal si pamatuju, ale nejakej dvorak je mi ukradenej
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HONCKA: si delas prdel? ty nevis kdo je dvorak, prestoze ho zna kazdej pirat a navic je v uvodu toho videjka napsan velkym pismem vcetne webiku. ze tys to videjko nevidel a jedes jenom podle titule? :D :D
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    VYHULENY_UFO: ja vubec nevim kdo je dvorak, ale na tom videu imho i o sobe kalousek tvrdil, ze je kokot, on mel pekne navato
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HONCKA: to ze je dvorak kokot, neni nic novyho. vzdyt ho soud tusim zbavil svepravnosti... ale je fakt, ze ve svy dobe dost ovlivnil nektery mlady lidi, kteri hledali spravedlivejsi a zelenejsi svet :D
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    VYHULENY_UFO: chtel si zdroj, kde rika kalousek neco o kokotech a neco o kokotech tam padlo
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HONCKA: ach, videl sem pomateneho Dusana a vypnul sem... to ma bejt jako argument? :D
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    HONCKA: vidis a zase tu taky neco rikas a nijak to nedokazujes ;-) Hlavne ze chces po druhych, co sam nedelas :D
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DANYSEK: Ty tady lzes az se ti od huby prasi
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    HONCKA: zaseknul ses, kolovratku :-)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DANYSEK: Dokaz to :D
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    HONCKA: ty svoje taky nedokazujes, proc bych mel ja? :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XCHAOS: takze jestli neco kalousek rikal o kokotech (i kdyz tomu prilis neverim, zdroj pls), mel nejaky realny zaklad, protoze kdo z piratskych 512 kousku je v dobry forme.

    no a kdyz reknes, ze jsi mnohem spokojenejsi, kdyz nemas funkci a ze ti staci jenom davat ukoly tem, kteri pracuji, za zle ti to nikdo mit nebude. tohle mi dokazali rict i nekteri vlastnici v mem malem spolecenstvi.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: Kalousek Pirátům nadával do kokotů.. a to těm velmi konkrétním, co teď s nima sedí ve sněmovně.

    Hele, já připouštím, že je určitá neschopnost stranu spoluzaložit a pak za ní nesedět v tý sněmovně... ale když Piráti v roce 2009 vznikali, nebyl jsem sociálně a psychicky v dobrý formě a věděl jsem to o sobě.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DANYSEK: dokaž své tvrzení
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    HONCKA: ty toho nevis :-) tim se prece nebudeme vzrusovat...
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DANYSEK: o tom, že by naboural mašinku nevim, vstoupil do politiky, když mu bylo 20, dělal před tím, jako nějakej elektromechanik, dokaž své tvrzení, co spáchal před rokem 92, co by ho diskvalifikovalo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam