• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DRAGONThe Orville


    klub pro diskuzi o seriálu The Orville


    data:
    https://www.csfd.cz/film/513197-the-orville
    http://www.imdb.com/title/tt5691552/
    https://cs.wikipedia.org/wiki/The_Orville


    JEDINÉ PRAVIDLO KLUBU: NESPOILOVAT PROSÍM ALESPOŇ DVA DNY PO ODVYSÍLÁNÍ NOVÉHO DÍLU. MĚJTE RESPEKT K OSTATNÍM, DÍKY
    pripadne pouzivame spoiler format - <span class="spoiler">obsah spoilu</span>
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tak sem to zkusil, to se fakt nedá.

    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    ale to se mi na tom libi

    ex wife? no kurwa, letíme :)
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    naroste ti nová, žejo? žejo?
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    no tak si ji usekni
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HRAFNAIN: vůbec nechápu, co tím chceš říct, ale zní to tak, že bych se tím měl řídit. Samozřejmě kromě toho dát si hodinky na pravou ruku, to si jí raději useknu!
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    dej si námořnický hodinky na levou ruku a potop se do ještě věší hloubky, please
    nezapomeň se předtím oholit v barbershopu

    a ne aby se na tebe nekdo zle podival!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    já to vůbec nesrovnávám, jen se tu řešil Lost, tak sem k němu napsal, co si o té (bohužel) sračce (poslední díl mi to celý z*sral) myslím..
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    Lost je ale úplně jinde

    Star Trek vlastně taky už, i když se polepšil :]

    takže jsme tu správně :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HRAFNAIN: sem zvýraznil tu chybu, neasi :)

    jinak Lost byl úplně skvělej seriál přesně do posledního dílu, ve kterým jsme se všichni dozvěděli, že tvůrci neměli vůbec páru o tom, jak to celý vysvětlit, takže z toho udělali exegezi o boji dobra se zlem. Katovnu divadla Sklep na ně!
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    VOZKA: ještě jendou - Lost byla jednohubka, která se chytla, a shořela, a hořela, to zas j.j. umi rozfoukavat
    The Orville jde dal, kde tys jeste nedosels [napsal jsem to schvalne s brnenskym prizvukem : ]
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    SIRLOON: To bych fakt neřekl, u Lost to zjevně vymýšleli za pochodu a používali cliffhangery jako jeden z hlavních taháků seriálu. Orville toho jednak až tolik rozřešeného nemá a jednak jsem si tam prvoplánových cliffhangerů nevšiml.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    DRAGON: The Orville
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    HRAFNAIN: to mel bejt souhlas s tim, ze tam je x rozjetych linek ktery sou na konci serie nedoreseny a musis jen doufat, ze v dalsi serri se to nejak rozuzli. S timhle imho zacal prave Lost
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    DRAGON: oh my Bad, Lost into too much Ideas :]
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    MELOP: jak rikam, MacFarlane neni uplne blbej, a jestli svuj entuziazmus na chvili da nekam jinam, tak tim lip
    MELOP
    MELOP --- ---
    (edit: takhle to dopadne, když člověk píše po noční, s nedostatkem kofeinu v krvi)

    PSYCHO: Mně tedy naopak přišlo, že při vědomí příští "nejisté sezóny" se naopak autoři snaží aspoň nějak reflektovat a popohnat dopředu +/- vše, co bylo z minulých sezón na stole a v podstatě z 10 dílů se 9 týkalo něčeho, co se už někdy před tím v seriálu řešilo.

    Rozhodně bych tedy situaci na konci 3. sezóny hodnotil jako uzavřenější ve srovnání se sezónou 2.

    A mmch., The Orville má velmi silnou komiksovou větev (existují komiksové sezóny 1.5 a 2.5), je tedy docela dobře možné, že v případě neobnovení bude dokončen právě tam.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    SEJDA: Edova dcera je Anaya :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HRAFNAIN: psal to s velkým L, takže imho myslel seriál Lost.

    SEJDA: The OrVille, probůh..
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    SIRLOON: od casu Lost uz je vsechno jako Lost. Ale i tak se muzeme u The Orwille tesit ze scen i trosku lepsich pribehu.

    PSYCHO: a co teprve Edova dcera.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    ale pravda, mel by zvednout prdel a konecne dotahnout Cosmos ctyrku, trochu ty neokosmicky propagandy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam