• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CNVTrávení a všechny jeho problémy - dráždivý tračník, funkční poruchy, diety, reflux a tak podobně
    SARGO
    SARGO --- ---
    Zdravíčko! :-) Doufám, že se sem může i bez dráždivého tračníku :-D Totiž, začala jsem po celoživotních hromadách antibiotik cíleně pracovat na střevní mikroflóře (už předevčírem), ale vím o tom houby. Občas zobu nějaká probiotika, ale třeba po hylaku mi bylo docela šoufl, zvládám kefír, ale jogurty dosti nenadšeně. Mám jen velmi obecnou představu, že se mají potvůrky dodat a pak vykrmit, ale tím to taky hasne... kdybyste někdo věděl o nějakém komplexním návodu, abych tak řekla, kde by bylo shrnuté co a jak, bylo by to super .-)
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    ZUZKAOU: nenene, nejdřív vyšetření, pak dieta. chci vědět, proč se budu týrat:)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VALENTINA: jít na kolonoskopii při dietě vede k možné falešné negativitě. před vyšetřením je potřeba tak měsíc jíst vše.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    CNV: už jsem objednaná k obvoďačce a ochotna absolvovat i tu kolonoskopii..dala jsem si závazek, že po Novém roce zkusím tu dietu, tady je to moc pěkně popsáno i s recepty http://lowfodmapdieta.cz/
    před Vánoci to už nedám/večírky, cukroví:), tak doufám, že to dodržím a vydržím:)
    CNV
    CNV --- ---
    Tak se pochlubte, jakou máte pěknou chorobu a jak s ní bojujete... Kolik je tu dráždivých tračníků neboli IBS? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam