• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MKAAMagic Sound - Masáž Tibetskou mísou
    http://www.magicsound.cz/
    Kromě této masáže pomocí tibetské mísy, která je celotělová používím také: energetické čištění Reiki III. a Shamballu 1024. Klasická masáž (záda, šíje, lze objednat i masáž horních a dolních končetin) Masáž aurického těla, pomocí tibetské mísy Access the Bars: technika pro uvolnění bloků v životě přes body na hlavě Dále se učím techniku: Čínské tradiční masáže ( pracuje s meridiány)
    rozbalit záhlaví
    MKAA
    MKAA --- ---
    Od prosince rozšiřuji nabídku o manuální lymfatickou masáž,, po dobu 2 měsíců bude částečná masáž (nohy nebo ruce) za zvýhodněnou cenu 600,- při případném objednání prosím počítejte s možností čekání, takže kdo dřív přijde tim dřív se na něj dostane.

    MKAA
    MKAA --- ---
    v srpnu pořádám zasvěcení do prvního stupně reiki
    cena: 1500,-

    Pokud by tu byl někdo, kdo chce též s touto energií pracovat..dejte mi vědět v poště nebo emailem:
    majka@magicsound.cz

    Jinak sledujte aktuality na FB a instagramu.

    Děkuji za přízeň
    MKAA
    MKAA --- ---
    Jsem ráda, že se mé zkušenosti mohou rozvíjet, a to jen díky lidem, kteří ve mě vloží důvěru. Odměnou mi bývá spokojený obličej s úsměvem.
    Nově pracuji i s technikou access the bars, tak pokud chcete mit nekdo ruce na svoji hlave, prosim hlaste se :)
    U kazde nove techniky, co se ucim, nechci platbu, jen třeba čokoládu jako formu poděkování a tím výměnu energie.
    Access Bars CZ titulky
    https://www.youtube.com/watch?v=gLuPnVswS68
    MKAA
    MKAA --- ---
    Žij tady a teď.. jen v tento okamžik tvoříme, co bude a již nezměníme, co bylo..
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    Tak jsem byl na masazi v patek. A muzu jedine doporucit. Je to super, dobre to uvolni svaly, pritom to vubec neboli (coz nekomu muze vadit na thajske masazi treba). Navic MKAA je prijemna, je videt, ze vi, co dela. Celkove je to takova prijemna relaxacni seance. Urcite zopakuji.
    MKAA
    MKAA --- ---
    S radostí oznamuji,že jsem se po úspěšném složení státní zkoušky stala certifikovaným masérem.

    Moje služba je mobilní, přijede tedy za Vámi, což jsem zjistila je velkou výhodou, když po masáži, v tom pěkném rozpoložení těla a mysli nemusíte přepínat na přepravní mód a můžete nadále odpočívat.

    Celotělová masáž pomocí zvuku tibetské mísy ( prováděna přes oblečení)
    Klasická masáž zad (aplikace přímo na kůži)
    Reiki/Shamballa terapie ( přes oblečení)

    A dále studuji čínskou regenerační masáž... a hodlám své znalosti nadále rozvíjet.

    Protože nyx je pro me vyjímečnou skupinou, ráda bych zde nabídla možnost zkušební masáže, s cenou kterou vy uznáte za vhodnou.

    Potřebuji hlavně udržet skill a stále se rozvíjet, proto vítám dobrovolníky.

    Prosím pište do zpráv.

    Moc děkuji, Majka
    MKAA
    MKAA --- ---
    SELECTOR_IX: moc potěšilo .)
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    Viď? :)
    MKAA
    MKAA --- ---
    Jak už někteří ví, dodělávám si vzdělání v tomto směru momentálně o klasickou masáž. Magistru, co nás učí velice zaujalo, že tuto techniku provozuji, chtěla masáž také zkusit. A mohu říci, že když vás člověk, který učí klasickou masáž které se věnuje přes 15 let, pracuje s čakrami a čínskou medicínou, vyzdvihne před celou třídou s tím, že jsem ji odstranila blok na meridiánech, který se jí odstranit nedařil... je to hodně velké pocta a zároveň tak nějak povzbuzení pro mě, že to co dělám, dělám dobře a můžu pomáhat druhým... nejvíc... .)
    MKAA
    MKAA --- ---
    Včera proběhla masáž těhulky ve 4 měsíci, klasická masáž je pro těhule zapovězena... ale ony potřebují péči protože tělo prochází změnami ... zvládly jsme to ale obě i s mimískem v bříšku a věřím že dnes má příjemný den.. a po té jsem zajela ještě za majitelkou poledance studia, které začlo bolet lýtko.. bolelo ji to při každém nášlapu, po včerejší asi 15minutové masáži nohy pocítila značnou úlevu takže dneska už jela nějaký brutál trénink, při kterém to údajně ještě cítí, ale už jen velmi neznatelně..

    a to je to proč to dělám a baví mě to .)
    MKAA
    MKAA --- ---
    SELECTOR_IX: oba.. nebyla to soutež .)
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    MKAA: kdo vyhrál?
    MKAA
    MKAA --- ---
    už mám za ten rok a 3/4 co to praktikuji i pár fotek... takže pokud nemáte FB kde jsou fotky uloženy zde ukázka jak to asi probíha...

    Masáž dvou generací.. babička a vnuk..
    MKAA
    MKAA --- ---
    SELECTOR_IX: no vzhledem k tomu , že studuju ve svym volnu, což je o víkendu, tak je to krásný, ale náročný.. dělám to ale pro svůj rozvoj s vidinou tomu, že budu moct i někomu pomoci, což je super... ty zpětný vazby co dostávám je to co, mě žene kupředu..
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    MKAA: jéé, ty jsi zase školačka? To je bezva...
    MKAA
    MKAA --- ---
    WILLOW: to je super, do brezna mohu jen vecery a to včetně víkendů, protože během nich jsem ve škole,.. krom středy to bude v tomto režimu, než dostuduji .) a březnu mi končí pracovní smlouva a zatím se nemám info, že mi ji prodlouží, tak třeba budu od března nezaměstnaná.. to by pak času bylo spousty...
    WILLOW
    WILLOW --- ---
    MKAA: se domluvime jak si sednem s casem... kocky ja rad, alergiemi netrpumim tu na praci proste ignoruji :)
    CYRILL
    CYRILL --- ---
    MKAA: jesně že tu je, i když ne jako Kouzlozvuku… .)
    Frantovy aktivity sleduju a držím mu palce už od prvních workshopů s mísami před pár lety.
    A jednu krasavici od něj máme taky doma :)
    MKAA
    MKAA --- ---
    CYRILL: František je na nyxu? o tom nevím,... jinak František má svých aktivit myslím poměrně hodně, a hlavně on je zdrojem těch skvělých mís, ovšem jak už jsem viděla, nestačí jen mít mísu, ale i vlohy na to s ní pracovat.. což jsem u sebe našla a tento talent se rozhodla rozvíjet.... a je super tuhle techniku šířit mezi lidi... proto velmi vřele doporučuji Františkovi workshopy...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam