• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MASTER_AStar Citizen
    Diskuze o Roberts Space Industries "STAR CITIZEN" sci-fi vesmírné MMO hře.
    rozbalit záhlaví
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    Fuckin finally
    Inside Star Citizen: Maps and Apps
    https://youtu.be/CcYmd3zkYFM?si=NsswrPEhGGhrNSVp
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    Yay tak koukám že implementovali rozdíly mezi loděmi v tom jak dobrý má quantum drive takže v základní Auroře teď spool + kalibrace trvá mnohem déle. Takové detaily by klidně mohli nechat až bude hra hotová.
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    Koukám do pravidelného e-mailu a vidím známé barvy

    GORG
    GORG --- ---
    Revolutionizing Star Citizen: The Impact of Base Building
    https://www.youtube.com/watch?v=bs_oPCIT8Qg
    VACA
    VACA --- ---
    UNREALONE: Vicemen bullshit to byl..
    Ale treba skiny na lode byly cool, vzhledem k tomu ze jinak jsou z vetsiny placeny..
    Tezitka a kokotinky budou zajimavy az budou personal hangary, coz ocekavam letos..
    VACA
    VACA --- ---
    UNREALONE: Jakoby takovej optimista asi nejsem, ze by to vyslo letos.
    Ale jako asi uz to zacina bejt realisticky v dohledny dobe.
    I kdyby pristi rok:)
    Jak je to “feature complete 100%” tak to zni hezky.
    Tak ted uz “jenom” polishing a optimalizace.. :D

    Kazdopadne prijde mi ze posledni rok se progress celkem zrychlyl.
    A tenhle rok by asi mely prijit “milestone” uptady pro live verzi.
    Osobne to cejtim tak, ze tim jak maj dokoncenej zaklad pro s42, tak se uvolnujou teamy lidi ktery muzou makat na PU..
    Coz tenhle trend by mel asi pokracovat jak budou kompletotni dalsi faze pred vypustenim s42. A po jejim vydani zejmena…

    IMHO ;)
    VACA
    VACA --- ---
    MASTER_A: Ted jsem to zase nejakej tejden nezapnul. Ale 3.21 i 3.22 pro me byly velkej posun od cca 2022 kdy jsem to naposledy hral.
    Z mojeho pohledu asi nejzasadnejsi improve:
    30k error neni tak castej, nekdy jsem ho nevidel i nekolik dni v rade.
    Kdyz uz ale 30k padne, clovek neprijde o vybavz kterou ma u sebe, a lod s cargem / lootem.. A to mi prijde dost zasadni.
    Nekdy to chce tomu dat jen trochu casu, kdyz je lod po 30k “unknown”, tak ji nereclaimovat, ale pockat (pouzivat jiny). Zatim vzdycky mi to 30k ztracenou lod do 30minut vratilo na domovskej spaceport i se vsim na palube..
    (Asi to chce nekdy cas nez se server vzpamatuje ze 30k agonie a preda svuj backup ostatnim serverum)

    Game crash na strane klienta vraci dokonce primo na stejnej server, presne do stavu v jakym hra crashnula, tzn na palube lodi v kosmu, v tramvaji ve meste, etc..

    Kdyz clovek chcipne v armistice zone, tak ma ve spitalu ulozenej vsechen gear co mel u sebe..
    To je dobry hlavne proto, kdyz clovek chcipne vlivem nejakyho bugu, ze to pak neni tak frustrujici:)

    Ale za me osobne, teh vylozene frustrujicich bugu kdy clovek chcipne kvuli necemu apod. je tam vyzname mene nez pred rokem..
    Kolikrat sem nechcipnul i nekolik dni, a kdyz tak kvuli naky vlastni kokotine nebo pvp..


    Je tam nove salvage lodi, jednak salvage vnejsiho trupu, ale i structural salvage, kdy clovek proste vyluxuje vsechno beze zbytku, a proda…

    Jsou tam novy lokace, novej styl outpostu na planetach ve stylu pyro..

    Nektery lode maj nove vlastni tracktor beam.

    Je tam lod na odtahovani lodi, ale zatim dostupna jen pro lidi co si ji koupili jako pledge, ale beru to jako OK prptpze zatim to nema moc zadnej game-loop. Ale tahani jinak funguje pekne.

    Nevim asi sem neco zapomel, ale tohle jsou z mojeho pohledu nejzasadnejso veci.
    Za me osobne je to o dost vic hratelny a zabavny nez pred tom rokem kdy jsem tam byl naposled..
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    Jinak ale doufám, že během letošního roku by mohli doklepnout ten Squadron 42 (haha) :⁠-⁠)
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    SONIC: já myslel že to je nějakej bullshit jako event těžítka, figurky a podobný kraviny, tak jsem to ani nezkoušel.
    SONIC
    SONIC --- ---
    jinak do dneska do vecera jde vybrat adventni kalendar..12 itemu..skiny zbrane blbosti..
    SONIC
    SONIC --- ---
    MASTER_A: noo tak to ti propadne klidne i ted :)
    MASTER_A
    MASTER_A --- ---
    Ahoy. Tak kluci...Už ta hra funguje? Obecný dotaz k diskuzi aneb kam se to posunulo za rok, co jsem to nezapnul. Naposledy mi propadávala krabice podlahou :)
    MONKEYFIGHTER
    MONKEYFIGHTER --- ---
    VACA: to je zase slusnej hustl update:) ale celkem to konecne stejne jako predchozi bounties / cargo haul loopa podporuje nejakou smysluplnou crew gameplay a je to fun
    VACA
    VACA --- ---
    Tenhle patch super, zacina to bejt zabavny na ukor myho spanku

    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    Teď jsem zkusil po dlouhé době vybalit hotas a litá to mnohem lépe. Objevil jsem Joystick Gremlin. Šikovná věc.
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    MONKEYFIGHTER: To Z jediné mi tak nějak funguje. :) A to jsem si prohlížel ten keyboard layout a přemýšlel jeslti si to nezkusím vytisknout ale asi bych to musel nějak rozdělit na dvě stánky abych to přečetl vytištěné? :)

    Ale timeouty jsem měl až hodně často. A jednou jsem nemohl odletět z hangáru protože tam oxidovala z venčí do dveří namačknutá nějaká lod. :D Tak jsem čekal až bouchne a ono nic, nakonec naštěstí odpadla. :D
    MONKEYFIGHTER
    MONKEYFIGHTER --- ---
    ROLAND: Controls lodi uplne nepamatuju protoze mam vetsinu na stickach, ale F4 je default a Z na free look taky, to je fakt divny, jako v ty hre bejva rozbity vselicos ale tohle jsem jeste uplne nepotkal ze by nejelo, asi zkusit znovu no) zkus jeste podrzeni obcas neco je na long press

    pak me jeste napada ze CIG z nejakyho duvodu rado meni shortcuty kazdej druhej update, tak se zkus mrknout do options jestli to porad je tak jak rikam, buhvi.
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    MONKEYFIGHTER: Tak F4 mi boužel nereagovala a stejně tak tuším že N je pro zatažení podvozku? Tak ten se nezatáhl.
    MONKEYFIGHTER
    MONKEYFIGHTER --- ---
    ROLAND: JJ voice to normalne ma, na nejaky PvP eventy je to rozdil mezi jestli zijes nebo ne, nez stihnes napsat do chatu ze prichazis v miru tak lezis))
    jinak 3rd person (jak v lodi tak on foot) F4, kdyz podrzis Z a hejbes misi tak rotujes kameru, nebo onfoot Ickem inventar a vidis se rovnou zepredu. Vecer asi budu on tak to muzem proletet jestli budes.

    UNREALONE: oni i ty NPCs jsou tam takhle uz davno, imho to vychazi hlavne z lore nez z nejaky kopirky CP, ale jako jo no Garman Humble vypada trochu jako takovej mandalorian z night city)
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    SONIC: no spíš jsem myslel ty NPCčka a gameplay
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam