• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAJJAKAltcoiny / ICO investice
    Klub o altcoin / shitcoin cryptomenach a ICO investicich
    rozbalit záhlaví
    E2E4
    E2E4 --- ---
    ELIJEN: píšou že je to uzavřenéj systém a že mimo ČSOB jsou k ničemu..
    ELIJEN
    ELIJEN --- ---
    E2E4: "ale v cem je to lepsi nez proste mit vernostni body v databazi jsem nepochopil.."

    V tom, ze to pak muzou hejlum, co si to koupej na burze, dumpnout do xichtu :)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    E2E4:vznikne ekosystem. a ten bude delat .. co presne? zni to jako klasicky oduvodneni uzitecnosti altcoinu..

    zni to jako ze tim nejake vernostni body. ale v cem je to lepsi nez proste mit vernostni body v databazi jsem nepochopil..
    E2E4
    E2E4 --- ---
    „Jen pro upřesnění raději zmíníme, že Kate Coiny nejsou kryptoměna ani elektronické peníze dle zákonné definice,“ dodává banka.

    Zdroj: https://www.penize.cz/osobni-ucty/441158-csob-zmeni-cenik-a-chysta-nove-odmeny-za-vernost

    fskutecnosti

    A completely new economy is currently developing on the basis of new technology such as web 3.0, cryptocurrencies, NFTs. With the Kate Coin, we are
    entering this new world and once again confirming our position as a leader and
    reference in digital banking insurance. This is how we are preparing KBC for
    the future.

    The Kate Coin is a digital coin (e-money token), which is based on blockchain technology and was developed entirely within KBC. Soon, private KBC[1] customers will be able to acquire Kate Coins and effectively use them via their Kate Coin wallet in KBC Mobile. This takes place in a so-called "closed loop" environment, a closed environment outside of which the Kate Coin has no value. First of all within the KBC banking and insurance environment, but in time a whole world of application possibilities will open up in the wider ecosystem. Indeed, some KBC enterprise customers, third parties or partners who already offer their services via KBC Mobile and its 1.8 million users have developed their own ecosystem. They could also offer the Kate Coins and, together with KBC, further diversify and grow their business.

    innovation
    https://www.kbc.com/en/newsroom/innovation/innovation-2022.html
    DAWYT
    DAWYT --- ---
    MIKULAS: Flare byl
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    PALEONTOLOG: nebyl to fork XRP? Flare (FLR) formerly Spark...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOSZLIK: dodnes si vzpominam ma fork iota, lrej nejalrj spark. vsichni nakupocali na snapshot, ale spark dodnes neni :)
    KOSZLIK
    KOSZLIK --- ---
    KOSZLIK: asi je to scam :(
    KOSZLIK
    KOSZLIK --- ---
    Presale ještě 2dny :) Dogecoin20.io
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    Znamý co dělal MentorAi a celkově maká s Ai nekdy před 2 měsíci pustil v zahraniční kooperaci CryptoGPT coin. Asi za 14 dní spustí marketingovou kampan. Aktivne se jedná na zalistování na Coingecko a v květnu jednou do Dubaje na Expo kde maji snad i vystupovat jako hosté.
    Mrknete na to, Kdyz se to povede, muze to byt pekne. Zatim nas je asi 140 investorů :D
    CryptoGPT
    https://www.cryptogpt.io/
    https://www.dexview.com/eth/0x50739bd5b6afF093ba2371365727C48a420a060D
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Solana přeskočila BNB velikostí marketcapu. V tuhle chvíli 4. největší kryptoměna.

    Kdo koupil v září za 19 USD má desetinásobek.
    RUDY_CZ
    RUDY_CZ --- ---
    NECROMAN: To je debil...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    JUST IN: Elon Musk says Tesla $TSLA will accept $DOGE payments "at some point, Dogecoin to the moon."
    E2E4
    E2E4 --- ---
    GORG: no ale zatím se to ještě nikdy nestalo, a to už tu máme několikátou iteraci.

    dogecoin je starý 11 let, tj z doby iPhone 5s a vlády Jiřího Rusnoka..

    bitcoin je z 2009, iphone 3GS, je to doba vlády Jana Fischera a prasečí chřipky.

    ano, nastává alt season a různé shitcoiny budou pumpnuty a dumpnuty. ale to je tak všechno .
    GORG
    GORG --- ---
    Já do memecoinu dávám jen pár desítek dolarů.. pak si odprodám vloženou částku a zbytek nechávám být.
    A kdo ví třeba těch pár DOGE a SHIBA jednou budou majlant :-)

    Jako je možný, že meme coiny skutečně budou rozšířenou formou placení... Že v budoucnosti bude hrát roli image... že bude dost postmoderní. Už samotnej fakt, že nějakej meme má price grafy a musí se danit už takovej je dost ,)


    Jinak přes bullrun feels se raději snažím tentokrát brát víc zisky, kde jsou ... 400% zisk nenechat jen hodlovat... ale něco prodat.. i když teď zpětně mě mrzelo, že AGIX je teď na ATH a já část (2000 AGIX) prodal jen za pár set dolarů... Teď by to bylo kolem 2000$ :-)
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    A ja se konecne nechal napalit, nastesti jen -$500 :))

    OrdiZK Suspected of Exit Scam, Developers Steal Over $1.4 Million | Binance News on Binance Square
    https://www.binance.com/en/square/post/2024-03-05-ordizk-suspected-of-exit-scam-developers-steal-over-1-4-million-4998167058786
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    njn moje bullruny jsou o dotahovani toho co jsem do toho dal :D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ROMI: zrovna SHIB jsem měl pro srandu asi 200 USD, teď už mám cca 800 USD. Je to prd, ale člověk z toho má celkem dobrý pocit, pokud to zas nepůjde dolu :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    PALEONTOLOG: to jsem udelal no
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ROMI: a co si něco pořídit, nastavit si spot a pak už jen čekat, až se ho to dotkne? ideálně do páru s fiatem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam