• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ERNEDARERNIE - LARP CMS systém
    EURIUS
    EURIUS --- ---
    Tak nový den a nový defekt:
    Pokročilá intuice - už ji ovládám, ale byla v seznamu věcí, které neumím a mohl jsem o ní znovu zažádat


    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    Systémové hlášení:
    - U editace postavy jsou nyní červeně orámována pole, která jsou vidět veřejně a je u nich patřičný nápis
    - V záhlaví systému po přihlášení nyní přibyly odkazy na organizační dotazník a dotazník hlášení chyb v systému.

    Aby jste to nemuseli nikde dohledávat a měli oba dotazníky k dispozici po ruce (Díky za podnět Karel Křemel)
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    ERNEDAR: Frontend je v prvni rade termin, ktery by uzivatel nikdy nemel potkat ;-)
    Ale to je kosmeticky detail.
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    AMBERAN: Ono nevede na login, ono vede na hlavní stránku frontendu. V tuhle chvíli je login zvolen jako hlavní stránka v systému.

    Detail skupiny mám v patrnosti a zapíšu do chyb. Díky
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    Prijde mi divne az matouci, ze tlacitko "frontend" vede na login :-)
    Kdyz na obrazovce "Detail postavy" kliknu na "Detail skupiny" treba u NH, vyskoci mi nove okno. Tam kdyz kliknu na "Zpet", dostanu sve oblibene "You have no rights to view this page." :-)
    EURIUS
    EURIUS --- ---
    EURIUS: a taky bych odstavil symbol a tu tabulku skupin, at to na sebe není nalepené
    EURIUS
    EURIUS --- ---
    ERNEDAR: právěže nic :-D takhle to vypadalo ještě předtím než mi zmizela postava a vypadá to tak i potom co jsi mi ji vrátil :-D
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    EURIUS: Radosto! Co jsi tam zase prováděl :-D
    EURIUS
    EURIUS --- ---
    Tak z detailu postavy ted pro změnu zmizeli skupiny (bud bych tedy tu tabulku lidem neukázala vůbec, nebo jim ukázal jejich skupiny. Tohle je divné):


    EURIUS
    EURIUS --- ---
    Nebylo by na škodu sjednotit ,,Přezdívku" na hlavní stránce s ,,Nick NYX" v úpravě osoby. Ten název toho pole. (Hodnoty se propíší po reloginu), což mě trošku déře, ale dokážu s tím žít)
    EURIUS
    EURIUS --- ---
    Úplně v pohodě :-D Mě to baví a oproti vývojařům v práci jste super rychlý :-D Tady mi většinou nasazují jednou týdně :-D
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    Obecně se omlouvám, že některé opravy a úpravy budou chvíli trvat. Teď o víkendu to bylo pořádně poprvé co systému zažil provoz s lidmi a programátor je jen jeden.

    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    EURIUS: Tlačítko pro editaci je zpět.
    EURIUS
    EURIUS --- ---
    ERNEDAR: good job :)
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    EURIUS: Zadal jsem Tomášovi, ať to omezí na 10MB. Zvlášť po našem včerejším rozhovoru.
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    EURIUS: Nemusíš.
    EURIUS
    EURIUS --- ---
    ERNEDAR: mam ti do toho zkusit nahrat 500MB obrazek? :-D
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    EURIUS: To je v tuhle chvíli v pořádku. Programátor pracuje na opravách po víkendovém "testování". Stand by. Dám vědět.
    EURIUS
    EURIUS --- ---
    Jak už si stěžoval Fin, tak ze stavu ,,mohu editovat vše" jsme se dostali k ,,nemohu editovat nic", což je teda lepší než předtím, ale pořád nic moc :-D

    Tzn.:
    Od postavy zmizelo tlačítko editovat - všude
    EURIUS
    EURIUS --- ---
    Zvýšení powerlevelu bere špatnou hodnotu, nebo se jasnovidecká druhá kategorie oproti pravidlům zlevnila. Má stát 20, ale chce to po mě jen 15


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam