• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AVATARSea of thieves
    Tato diskuze slouzi k sdileni novinek, tipu a hernich zazitku k nove onlinove hre Sea of thieves.

    par tipu a triku pro zacatecniky: Sea Of Thieves Tips And Tricks (Noob Guide)

    kdo nerad videa, tady textove tipy:

    FAQ

    Q: Nedostávám goldy a za prodej kořisti
    A: Stačí relog, a goldy doskočí

    Q: Hra mi nejde spustit. Objeví se splash screen a pak to spadne bez jakékoli chybové hlášky (pc)
    A: Zkuste stáhnout jakoukoli aplikaci z MS Store (mi pomohl xbox insider hub)

    rozbalit záhlaví
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Je pomalu čas přivítat příchozí z PlayStation :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    !!!!!

    Sea of Thieves: The Legend of Monkey Island - The Journey to Mêlée Island Launch Trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=AOmEg-FHuUE
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Nová sezóna je venku.

    Sea of Thieves - Season Six
    https://www.seaofthieves.com/season-six
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Hele, to je normální, že v neděli se nejde připojit?
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    MAGE: niečo akože "Wow you're a shithead"?
    MAGE
    MAGE --- ---
    Trosku jsem cekal ze kdyz budu strilet rachejtle z lodi na novy rok ze za to bude nejaky achievement...
    HOUH
    HOUH --- ---
    Po prvním dnu pocity:
    Jedná se ve své podstatě o tall tales update, dá se říct skoro vše co je vidět v nadupaném traileru je z tall tales, tj žádný nové event nebo nová loď k potopení.... Do open světa přidali vlastně jen ty nové enemy - fantomy, craby a sirény (asi se spawnujou random) a novou zbraň - trident co střílí (dá se najít třeba ve vraku nebo po potopené skele lodi), použití asi spíš na pve.
    Na druhou stranu ty tall tales budou asi o poznání propracovanější, těžší a celkově "nadupanější" než předešlé. Hrál jsem jen ten první a musím uznat, že je to udělaný velmi poctivě, hádanky mají logiku, nejsou jednoduché (návody nebyly) a hlavně to není dělané tak, že je musíš hrát 5x znovu jak kretén ať dostaneš 100% commendations, stačí vlastně najít všechny skryté knížky, tj vyřešit hádanky a otevřít dveře a máte 100%. Dělal jsem to bez návodu 2x a nedal to všechno.

    Takže pokud máte rádi tall tales a pve, kdy vás nikdo nebude a nemůže vlastně rušit, tak si tento patch velmi užijete. Pokud jste čekali něco nového nebo "gamechanging" tak vás tam nic nového nečeká.
    HOUH
    HOUH --- ---
    MALANIUS: Nebudu lhát, jsem hodně zvědavej :)

    🧜‍♀️ New Locations
    🦀 New Enemies
    🌊 New Tools
    🐦 Captain Jack Sparrow
    MALANIUS
    MALANIUS --- ---
    Sea of Thieves: A Pirate's Life - Announcement Trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=kIcg4VQJXB8
    SCHMEJDE
    SCHMEJDE --- ---
    CLAVEN: super, teraz som mal ťažší víkend, ale inak byvam online pomerne často :) od rána do večera týždeň aj víkend. Hodim ti zajtra do správy invite na discord
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    SCHMEJDE: teraz som mal chvíľu prestávku, ale ešte to mám nainštalované :p môžem sa pridať niektorý večer, kedy hrávate?
    SCHMEJDE
    SCHMEJDE --- ---
    CLAVEN: este hravas? hladame partakov
    MAGE
    MAGE --- ---
    HOUH: Taky jsem pořídil LEGO piráty =)

    HOUH
    HOUH --- ---
    Na návštěvě u rodičů jsem našel části mojeho starého lega :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Na tie trade routes niekto? Tak na hodinku?
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Inak trade routes, ktoré pridali v tejto sezóne, sú dobrá ryža. Za hodinu som sólo urobil asi 50k goldu.
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    BURKHAR: Záleží na partnerce, ne?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    RUDOLF: Není lepší žít sám?
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    BURKHAR: řekl bych že přesun pracovního stolu je snažší než hledání vhodné partnerky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam