• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANNostalgie
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    PREPRESS: tohle sem tak vzdycky moc chtel !
    pomalu se zacinam poohlizet po necem aspon trochu podobnym pro mladyho abych si to vynahradil :)
    STICKYGREEN
    STICKYGREEN --- ---
    Zpátky do Dnů (feat. David Čoko)
    https://www.youtube.com/watch?v=F60vqdZYKqY
    CARLOZ
    CARLOZ --- ---
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    :)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    tlačítko TURBO

    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    4 děti kolem dědovo 486 a střídali jsme se po životě :)
    JINX
    JINX --- ---
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    JOPS: hrad jsme s bráchou dostali k Vánocům a byla to neuvěřitelná pecka :)
    tento


    myslim že to mělo i figurku strašidla, co šla "nasvítit" a pak ve tmě zářila... chvílí :)
    JINX
    JINX --- ---
    BRDSKEJ_TRAMP: ty byly fajn, skoda ze to nikdo dosud nenaskenoval do elektronicke podoby :-(
    JOPS
    JOPS --- ---
    ty jo, nezapomenu, jak jsem jako malej listoval katalogem LEGA kolem roku 1988 a byl do toho uplne zazranej. No a od te doby to ve mne zustalo :)))) a jednou za cas si udelam radost a koupim si nejakou HOVADO LEGO krabici a je jedno zda jde o TECHNICS ci LEGO Creators.

    A tohle byl v mladi muj sen. TENHLE HRAD :) a kdyz jsem pak pozdeji mel vice kosticek, tak jsem stavel jenom hrady :)

    BRDSKEJ_TRAMP
    BRDSKEJ_TRAMP --- ---
    já dámský spodní prádlo
    JARDA128
    JARDA128 --- ---
    TOXICMAN: ja sem mel 286 a snil sme ze budu mit 386 DX a pobezi mi doom a cet sem casopis score kde mi vetsina her nesla.
    Jinak nemecky katalogy sme taky cet ale spis sem tam hledaval spotrebni eletrkoniku
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Ty večery, kdy jsem jako dítě listoval katalogem "Quelle", pak hádal podle miniatur, jak se daná hra asi ta hraje a snil, že si jednou ten úžasný "počítač" pořídím vlastní...



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam