• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    BAAL: já to míchala s namletými ořechy, vytvarovala kuličky a obalila v kakau
    SM3
    SM3 --- ---
    BAAL: Tenkrát jsme to promíchali s různými ořechama semínkama, nadělali z toho malé koule, obalili v kokosu, semínkách, ořechu apod. a prodávali jsme to jako zákusek ke kávě nebo dávali k jídlu jako dezert na stánku.
    Ted se mi válí dvě v lednici a zkusíme z toho udělat opět nějaké dezerty, zkoušeli jsme různé sušenky, brownies vše cbd, tak uvidíme co vymyslíme z tohodle...
    KATIA
    KATIA --- ---
    BAAL: V Egyptě jsme jedli skvělý pečivo s datlovou pastou, něco jako loupáček uvnitř s náplní. Recept nemám, chuť jo :-)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    My koupili pred vic jak peti lety datlovej sirup v Dubaji, porad ho mame, nejak neubejva...
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    BAAL: Nejsi jedinej, stalo se to uz hromade lidi, jako nejlepsi se jevi "po nekolika letech lezeni ladem vyhodit".
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    KID_MCHUTT: no jistě :D.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KAIAFOX: záleží, kolik kilo toho děláš :)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    DEVIL: Tak datle, žejo, se vždycky směju, když někdo začíná "zdravý" recept "dáme 200g datlí" apod.. ono jich fakt stačí minimum.
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    BAAL: omfg to bude totalne sladky! na 100g je 64g cukru... asi jak rikaj, pouzivat misto sladidla do nakejch jidel nebo smoothies jestli delas. mozna to pouzit jako jeden z ingredientu na naky domaci tycinky atp. ja si koupil taky takovou cihlu datlu a zral sem to asi 4 roky. uz si je nikdy nekoupim
    GALE
    GALE --- ---
    BAAL: Přidala bych ořechy a pojidala jako ty cool raw tyčinky, co prodávají třeba na Mixit.cz. Dle konzistence bych vmíchala pokrájené dovnitř nebo obalila a zatlačila do hmoty.
    SM3
    SM3 --- ---
    KURE: Když jsi zmínil ty FR bagety, já si chleba/rohlíky/housky nekoupil v čr ani nepamatuji, ale kdykoli přijedu do Francie a vlezu kamkoli do obchodu, tak neodolám těm jejich bagetám s takovým „tekutým sýrem“ (Cancoillotte) a chorizem. Před cca 15lety jsme se tím živili několik měsíců každé ráno, sice je to zdravé asi jako hřebík v oku, ale vemu si k tomu co největší černou kávu a žeru to dokud nepraskam. Jak nejsem zvyklý na pečivo, tak mi je pak z toho samozřejmě blbě, přijel jsem včera v noci a ještě ted mě chvílema pálí žáha, ale vím, že to tam udělam znova :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Treska v tempuře, brokolice a sojovka

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BAAL: tu jsme před rokem tři roky prošlou někomu dali
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    BAAL: Můžeš si tím dosazovat proteiňaky/koktejly, pokud piješ, nebo do pečení/raw tyčinek/granoly, místo (na YT bude určitě ráda tipů, jak to zužitkovat). Používat jako sladidlo, místo medu.
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    Úkol zněl jasně: do zítra ten velký pytel mix salátu nevydrží.
    Snídaně-olivová bulka s vajíčkovou pomazánkou+salát
    Oběd-kuřecí prsa+salát s jogurtovou zálivkou
    Večeře-ryb eye+salát s citronovou zálivkou

    BAAL
    BAAL --- ---
    V ramci zachvatu nakupovani na grizlym jsem objednal tohle, protoze mi to prislo jako super napad, ale ted moc netusim co s tim vlastne, nejake napady?

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Já jsem si dnes do práce přinesla krabičku. Dýňové muffiny, lučinová pomazánka, zelenina, bluma a káva od mého nejbližšího.

    JAJITA
    JAJITA --- ---
    Budou zase fotky? 🤔
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    SAMOUT: mouka v cine nebyla jo? takova kolebka lidstva prej...
    to teda muselo bejt krusny prejit na skroby ryze rejzovy. ja bych mel asi ptsd syndrom jak vojaci v snad v afganistanu. prej byli z toho americkyho toustovyho chleba tak v depresi, ze ceska armada nechala vyvinout mobilni pekarnu v shipping kontajneru asi za 20mil a poslala jim to tam i s pekarskym tymem, aby cesky vojaky vytahli ze sracek :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam