• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MAR_TINA: Počet běžců už byl zredukován pomocí CrockPotu, jen je prý oser to škubání. Srny redukuje občas bratranec myslivec. :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KOCHANSKA_CH: :))))) čas sežrat srny a běžce :)))
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MAR_TINA: Sestře ju sežraly srny za asistence indických běžců. :-)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MAR_TINA: To jsem zrovna chtěla napsat, že brněnským běláskům asi moc nechutná, žrali to minimálně a ty později vyrostlé listy už jsou úplně netknuté.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KOCHANSKA_CH: tu jsme u někoho už obdivovala, ale tenkrát jsem nesehnala semínka. A taky mi na kapusty a jiné brukvovité jsou hrozně molice a bělásci a nechci tolik stříkat, tak je spíš nepěstuju. Možná dát velmi pozdě na podzim, když je potvorám už zima.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MAR_TINA: Ne, to je černá toskánská kapusta, sestra měla přebytek sazenic. Nero di Toscana se jmenují semena. Než přemrzne, je spíš kyselá, teď je sladká a lahodná.
    Černá kapusta - superzelenina původem z Toskánska | Doktorka.cz
    https://zdrava-vyziva.doktorka.cz/cerna-kapusta-superzelenina-puvodem-z-toskanska
    Vypadá teda jinak, než na vyobrazení u článku, blikla jsem to teď z okna, kvalita nic moc, je už šero.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KOCHANSKA_CH: lupení jue mangold?
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Marinovaná krůtí játra z pod grilu, pyré ze zeleniny, co už chtěla z lednice ven, zlehka orestované mrazuvzdorné lupení ze zahrady ovoněné česnekem, mungo a kimchi. Dezert - kefír s chia a makem, ovoce.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MAR_TINA: Sestra vařila hořčici dle této programátorky z Pardubic. :-)
    Jemná dýňová hořčice - Meg v kuchyni
    https://megvkuchyni.cz/recepty/zavarovani/dochucovadla/jemna-dynova-horcice/?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Dušený hovězí pupek a příloha víkendové zbytky

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Babička zabila berana, tak co už :) Dlouze dušené skopové se zeleninou (bože, to je dobrota!)

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Dýňová čokoládová pěna, poměrně nízkocukrová.

    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Ja dnes granolu, curry podľa Jamieho a datlovo kardamonový koláč.

    FAITH
    FAITH --- ---
    Je to tam!
    Volne inspirovana Baalom.
    Pernik s mletymi orechmi a troskou slivkoveho lekvaru (svestkovych povidel) vo vnutri. Na vrchu cokolada a orechy.
    Finalne vyklopenie z formy sa mi prilis nezadarilo, ale i to k tomu patri :)

    FAITH
    FAITH --- ---
    BAAL: Rolovala som od spodu, ale presne som vedela, ze to bude od "holky na vdávání"
    Asi si teda tiez upeciem nejaky druh perniku, zahadne ma nan prepadla chut :)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    JAJITA: Já zas dvakrát nemusím černou polívku. :-) Jinak miluju všechny produkty.
    BAAL
    BAAL --- ---
    Z deníku holky na vdávání, dneska perník s čokoládovou polevou

    JAJITA
    JAJITA --- ---
    KOCHANSKA_CH: Nechuť k zabíjačce a výsledku z ní je po mě naprosto nepochopitelná :-D
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    JAJITA: Spolustolovník prejt nemá rád a zrovna odletěl do Tramtárie. :-) Ryba bude, až vrátí přežranej emerickýho rychlojídla.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam