• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRKODLAKKratom - Mytragina speciosa
    Kratom, oficiálně Mytragina speciosa. Strom z asie, který je stimulant a relaxant zároveň. Ne úplně známá bylina, která patří mezi těch málo rostlin, jejichž účinek je opravdu znatelný. Klub slouží pro sdílení zkušeností s kratomem a vším okolo.

    co je to vlastně kratom?
    rozbalit záhlaví
    SDN33
    SDN33 --- ---
    FRONEMA: jestli to bude něco jako kana, tak to potez
    SDN33
    SDN33 --- ---
    Jílková dneska exhibuje úplně na max. U slova kratom ji opakovaně málem vylitly oči z důlků a vyřvávala jak bába na vesnici před obchodem. Trošku bizarek dnešní výkon.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    MARTYZAN: Do paty!
    MARTYZAN
    MARTYZAN --- ---
    PULNOC: tu si píchám rovnou do žíly ;)
    PULNOC
    PULNOC --- ---
    MARTYZAN: a marihuànu bys snupat nechtěl, kamaráde??
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    MARTYZAN: Rikas snupat seno?:)
    WTK
    WTK --- ---
    MARTYZAN
    MARTYZAN --- ---
    Zkoušel už někdo tohle?
    Složení: Rozchodnice růžová, všedobr, vodní máta, guarana, moringa, přírodní kofein.
    Přijde mi to předražené ale zkusil bych to ;)
    Wildkraut Energy Sniff - šňupací booster - 1 balení - Dlouhodobě nejlevnější HHCP a kratom v ČR!
    https://www.ganjalite.cz/wildkraut/
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    RUSHACK:
    No tak tohle bych už nedělal :) Mě přijde že se nahoře melou klasický Reaganovský milovníci represe s realpolitik profíkama který chápou reálnej stav věcí. Ta idiocie s automatama apod. byla každopádně skvělá ukázka retardovaný nenažranosti která nahrála na smeč jedna básen.
    RUSHACK
    RUSHACK --- ---
    TALPENNY: Tady je videt, kam se posunula doba. Stejnej stánek byl i na první Therapy session v ČB, někdy v roce 2008 tušim. Onehdá jsem jejich služby ze zvědavosti využil. Dneska aby sis v nasázce dával brko sám zabarikádovanej ve sklepě. :-)
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    HARVIE:
    Vím to že když si někdo šel na poslednim Let it Roll anyonymně otestovat extázi promptně ho čapnul za límec tajnej. To mi po reportáži kde jakýsi olysalý vepř z " nejmenované fakulty" působící dojmem že nikdy nesouložil nadšeně hýkal nad novými rychlými testy jako úplně stačí :D
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    TALPENNY: "Během posledních 3 let zavedl síť sběrných boxů pro anonymní analýzu psychoaktivních látek."

    O tom jsem jeste neslysel... vite neco vic?
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    GUMIDEK30: nižší dávku.... A žádný kafe, colu nebo energak to mi to vždycky zhoršilo ...A opatrnost než se rozjedes.... Po půl roce denního užívání si tělo tak zvykne že jsem si mohl dát třeba XYZ gramů a nic mi nebylo pak se při odvykání vrací podobný bolesti břicha....zácpa se mění na průjem atd.... Prostě paráda :) drž se nízko
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    Je něco, co zmírní tu nevolnost od žaludku?
    Ten pocit na blití a “kamenu” v žaludku mě dost nebaví. Nejsem pravidelný uživatel, ale občas mě to dobře nakopne, když toho mám v práci hodně a potřebuju makat ještě doma. Doma sem horznej zevlák, ale práce na kratomu mě baví :) teď bych potřeboval trošku zamakat ;D
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    RSZ:
    VŠCHT vyvíjí rychlý test na intoxikaci Kratomem a HHC - Vědavýzkum.cz
    https://vedavyzkum.cz/transfer-znalosti-a-spoluprace/transfer-znalosti-a-spoluprace/vscht-vyviji-rychly-test-na-intoxikaci-kratomem-a-hhc
    Jj a bude "lépe". Tak hlavně ty granty a ulice bez nebezpečných látek no :)
    BTW jsem zaregistroval taky nějaký mediální halo kolem "alarmujícího počtu závislých na lécích na předpis" - zřejmě mají ty idioti v plánu obohatit lokální městský kolorit o pár stanovejch městeček na chodnících.
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    Cvičím bez kratomu a je mi ještě lépe než na kratomu ..... Je to jediná fungující cesta ven .....
    RSZ
    RSZ --- ---
    Já běhám denně kratší kolečko (4km) a nějaké fyzické změny při požití nepozoruju. Psychické ano, snadněji se dokopu ven, když teď půl měsíce lilo a bylo hnusně.
    RUSHACK
    RUSHACK --- ---
    FRONEMA: Me je vzdycky po sportu dobre tak 3 min po dobehu je to top. Zabehl jsem nepsi cas a druhou pulku behu se mi dobre bezelo. Jak pises lepe se dychalo a chtelo se mi i zrychlit. Jakmile jsem chytil druhy dech tak to slo ne ssmo, ale mnohem snaze. Taky jsem mel pred tim pul hrnku kafe.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    RUSHACK: Jaky to bylo? U mne zpravidla pohyb zvysuje euforicnost
    RUSHACK
    RUSHACK --- ---
    BBAN4N: nikdy mě to nenapadlo spojit ze sportem, ted jsem si dal tak 2-3g a jdu si dát 5-6 km běh. Tak uvidim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam