• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    T6MACar spotting
    T6MA
    T6MA --- ---
    Reisbrennen 2017

    T6MA
    T6MA --- ---

    T6MA
    T6MA --- ---


    T6MA
    T6MA --- ---


    T6MA
    T6MA --- ---


    909303808
    909303808 --- ---
    T6MA: Tak ten je parádní
    T6MA
    T6MA --- ---
    Toyota Yaris GRMN


    T6MA
    T6MA --- ---


    RAFAELL
    RAFAELL --- ---
    Shelby GT350 1966

    BISCUIT13
    BISCUIT13 --- ---
    909303808: v pohodě :-) zapomněl jsem říct, že i předchozí generace byly coupe i lifback. bordel zapříčiňuje asi hlavně to, že u nás je to skoro samej lifback a hlavně těmhle karoseriím se běžně říká u jinejch automobilek coupe :-) je to maglajz. třeba já mám v techničáku napsáno "tudor" :-D
    909303808
    909303808 --- ---
    BISCUIT13: tvl tak teď v tom mám solidní guláš :D soudil jsem dle toho že mi s touhle karoserií vyjeli na googlu samé Curreny a né Celicy , a našel jsem jen pár předělaných Currenu s frontem Celicy :) ted to tak nějak prozkoumáván a máš pravdu , díky za osvětu
    BISCUIT13
    BISCUIT13 --- ---
    909303808: to není pravda. to červené je celica convertible. a s tím currenem obecně to taky neříkáš správně. celica v páté a šesté generaci existuje ve třech verzích karoserie - liftback, coupe a convertible. curren je derivát a nástupce corony coupe. samozřejmě je to jen převlečená celica 6g :-)
    jakožto vlastník celicy coupe vím o čem mluvím.
    T6MA
    T6MA --- ---
    909303808: ok. jasny. :)
    909303808
    909303808 --- ---
    Hehe :)

    909303808
    909303808 --- ---
    T6MA: ten sedan jsem myslel 2 door saloon a.k.a coupe , ale narozdil od cele vyklopne stěny Celicy má jen kufr. Jinak určitě tam neroubovala továrna ty čumáky , bude to custom úprava jednotlivých majitelů , vzhledem ke stejným základům. Stejně jako jsem onehdá viděl Passata Variant B5 s 1st gen Superb předkem.

    S tím cabriem máš pravdu , bude to ta Celica , Curren se fakt cabrio nedělal :)
    T6MA
    T6MA --- ---
    909303808: diky za info. o toyote curren slysim po prve a vypada dost pekne. nicmene mi z myho googleni prijde, ze jsou to auta na stejny platforme, maj stejny zadni svetla uz z tovarny /convertible celica a curren/, ale cabrio toyoty curren neexistuje https://en.wikipedia.org/wiki/Toyota_Curren a to na tech fotkach je fakt toyota celica convertible tak jak vyslo z tovarny. rad se necham vyvest z omylu. vsechny fotky celicy convertible tyhle sesty generace co googlim maji stejny svetla jako ta moje. zaroven jako ten curren, coz ale imho neznamena ze vsechny sou predelany curreny, ale pravdepodobne to znamena ze sdilej ty svetla a patrne i jiny veci uz z tovarny.
    http://booklets.japanclassic.ru/...a/celica/1994_convertible_t200/big/1994_convertible_t200_13_b.jpg

    btw. taky mi prijde ze curren existuje jen ve dvou dverovy coupe verzi takze, ze by bylo predelany na sedan s toyota celica cumakem se mi zda taky divny..
    909303808
    909303808 --- ---
    T6MA: To je Toyota Curren na kterou se s oblibou roubujou čumáky z Celicy. Taky bych nevěděl , dokud jsem nedávno na Liberecku zahlíd Celicu sedan a jal se pídit , co že to jako je ?!



    T6MA
    T6MA --- ---

    T6MA
    T6MA --- ---

    T6MA
    T6MA --- ---
    Nissan Figaro
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam