• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEEPSériová obytná auta
    Klub o sériově vyráběných obytných autech - rady, tipy, opravy, vychytávky, zkušenosti s užíváním.. Burstner, Dethleffs, Laika, Hymer, ...
    rozbalit záhlaví
    DYNK
    DYNK --- ---
    TUKI: máš to v poště
    TUKI
    TUKI --- ---
    DYNK: našel ?
    HERMANN23
    HERMANN23 --- ---
    Vzpomínka na nejmenší dvoupatrový obytný vůz na světě | auto.cz
    https://www.auto.cz/vzpominka-na-nejmensi-dvoupatrovy-obytny-vuz-na-svete-143912
    TUKI
    TUKI --- ---
    To je ono kluci, jeden by bodnul.
    DYNK
    DYNK --- ---
    TUKI: jo, tak to bych měl mít. Od Fiammy. Kouknu se po víkendu, teď už jsem mimo domov.
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    tuki mysli tohle
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    TUKI
    TUKI --- ---
    DYNK: potřebuju na vyrovnání auta, mám dojem že je to 3 patrový.
    DYNK
    DYNK --- ---
    TUKI: Mel bych nekde v garazi mit _vyrovnavaci_ klin, ale jestli to dobre chapu, tak to neni to, co hledas..
    TUKI
    TUKI --- ---
    Nemáte někdo nájezdovej podkládací klín na prodej ?
    PEEP
    PEEP --- ---
    MUKL: můj niesmann má držák na kola přidělaný na placky 15x15 a v něm asi 10 nýtů, podlepene PU. Drží to fest
    MUKL
    MUKL --- ---
    MUKL: tady pán hledá konstrukci nástvby poklepem ))) ale je fakt že sám nevim jak jinak najít místo kam to do toho chytit ) https://www.youtube.com/watch?v=8zI0C9Rcx8w
    MUKL
    MUKL --- ---
    Prosimvas resim nosic na kola na Niessmana - bedna hlinik - vozim kola na kouli ale je to nahovno pac jsou strasne nizko a uvazoval jsem o nosici co se vrta do zadni steny - nedelal jste to nekdo? Jde mi o to jestli je nutny pri ty montazi vest vnitrkem naky jekly nebo pasky aby to drzelo, nebo by stacily naky ocelovy plisky placnu 10x10 cm zevnitr pod to uchyceni aby se to nevyrvalo, nechce se mi kvuli tomu rozvrtat celej vnitrek nastavby….
    CHIX
    CHIX --- ---
    FDM_NACELNIK: kde to mas?
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    FDM_NACELNIK: pochopil jsem ze to nejspis pojistka na lednicku 12v provoz tod vse.
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    Mám starsi seriovku Rapido ted se me roztekla pojistka na tomhle separatoru baterie https://www.google.com/...sa=X&ved=2ahUKEwi-jP7Fh7XuAhVC_SoKHVoWAmsQ9QF6BAgDEAE#imgrc=PD2VYpGOKAMR0M ta prvni zluta nezaznamenal jsem ze by neco prestalo fungovat. Pojistka je ok ale roztekla a samozrejme nejde vytahnout. Pristup na hovno ale ani ty dalsi 2nejdou vytahnout. mám strach aby to nekdy nejak nazahorelo.neporadí nekdo na co mrknout nebo na koho se v praze ci okoli obratit(hykro a dalsi karavan story znam)? diky
    MIK23
    MIK23 --- ---
    ADAM_SKIN: výkon jsem přehledl :)
    MUKL
    MUKL --- ---
    Diky za nazory, myslim taky ze cena tomuhle typu auta sedi, je to o tom ze se mu tohle libi a znate to, kdyz se ti to libi a chces to tak obcas nevidis, to jen na vysvetlenou ze jsme resili i levnejsi auta s alkovnou ale ne e prej... cili je to debata o tomhle konkretnim aute.. ale dekuju myslim ze mu to tim padem muzu jako vykop schvalit)
    ADAM_SKIN
    ADAM_SKIN --- ---
    MIK23: kamarad si nedavno privez takovouhle alkovnu od Dethelfu za 500...

    PEEP: a byl v tom prasklej sprchac. kupoval od Dethlef dealera v D, vymena za jejich nakupku, prace zadarmo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam