• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ABSURDSCUM- Supermax open world survival
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    Tak já běham jen v medvědovi a se sekerou, takže nejsem hned podezřelej:-D
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    ABSURD: tak to je v pohode, tady nic takovyho nebylo, vzdycky akorat kill odnekud, vcera jsem byl v lese a mlatil stromy, sehnul jsem se k hoube ze se nazeru a prask nakej kkt me vodprasknul

    pritom ja byl docela cerstvej, takze jsem mel akorat vyrobenej nuz, sekyru a par hadru
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    CHAINER: takhle si to nepamatuju :D
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    FELCARKILLER: Tady ta sociální interakce ale většinou dopadá trochu zvráceně. Nedávno jsem byl v hangáru na letišti a vběhli za mnou dva s hordou za zády. Tak jsem za nima rychle zavřel a pár zombů pobil. Týpci že jako děkujou a jestli něco nepotřebuju. Dali mi náboje do svd a zatim co jsem se hrabal v báglu, tak na mě chcali a srali...
    CHAINER
    CHAINER --- ---
    FELCARKILLER: Tak jako k nam do bunkru taky prisli typci co voice chatem hulakali "we come in peace" a taky jsme je hned ve futrech zmasakrovali :)
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    zkusime jinej no, jenom me mrzi ten progress v survivalu :D takovejch stromu pokacenejch uz :D

    kazdopadne na tomhle serveru to byl beztak akorat teamDM, kazdej hned strilel, kazdej te hned zabil bez otazek, bez social interakce, coz me osobne prijde takovy trosku skoda no
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    CHAINER: u každého serveru je na konci v tabulce ping
    CHAINER
    CHAINER --- ---
    ABSURD: Hm, tak asi zkusim nejakej jinej no, protoze si nemyslim, ze by to bylo mym pripojenim.
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    ABSURD: A střídam cca 10 serverů
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    CHAINER: Každej server má ping podle toho kde je... cca od 10ms do nekonečna(ten bude asi na marsu) Já zatim lagy měl jen jednou a to asi 5 vteřin a pak zas ok. A ping mam okolo 30ms
    CHAINER
    CHAINER --- ---
    Jak se vam jevi odezva v multiplayeru? Me prijde, ze to jeste nemaj moc odladeny. Nebo jsou nejaky servery, kde to je proste lepsi? Hraju na ofiko europe 10, kde nebejva min jak 60 online v primetime, a tam ulovit splasenyho divocaka ostepem uz chce celkem fistrona :)
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    Funguje už asi 800 serverů, z toho asi 20 cz.
    Vždy když je velkej update tak se servery restartujou, s nima i postavy a vše co k nim patří. Je to pre-alpha a do oficiálního vydání to tak po updatu pravděpodobně bude.
    Maso ze zombíků neni špatný, protože to nejsou zombie, ale zabití hráči ovládaní počítačem. Ve hře se jmenují puppets... Tzn. nejsou nakaženi žádným virem. Je to prostě lidský maso. Ale myslim že už ve hře nejde jíst bez úpravy.
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    normalne jsem dal multiplayer, nasel server EU official a tam hrajem :D

    udelali jsme si tam pristresky, bedny, ty jsme naplnili lootem, dva dny to fungovalo a pak treti den jsem tam nemeli nic, budto nam to nekdo rozbil, nebo probeh nejakej reset nevim... meli jsme tam nahamtanou munici, leky, maso, vsechno :D a je vsechno v pici... coz me trosku zamrzelo teda
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    chlapi...vy ste rozbehli ten multiplayer? a i jako cz servery jsou jo? ja to koupil pac sem to chtel podporit...nicmene jsem si jen v singleplayeru udelal bagl a kopi zabil zombika a pak sem mel hlad tak sem to vypnul:D pac se mi nechtelo jist zombie maso neupeceny:D
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    EARLY ACCESS ROADMAP :: SCUM General Discussions
    https://steamcommunity.com/app/513710/discussions/0/1737715419889405829/
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    FELCARKILLER: Lol, asi nespokojený děti:-D Já hraju převážně na cz serverech, často si tam i pokecáš a vyměníš pár užitečností. Ale jednou jsem potkal i friendy týpka z německa na eu serveru...
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    ABSURD: tak mikrofon se da resit nejakym prozatim za stovku :-)

    ok, me teda zprazili okamzite v jakymkoliv bunkru, pak se nam podarilo do jednoho dostat, behem lootovani tam prisli dve skupinky, obe jsme vystrikali a pak nas zacali v chatu vyhlasovat jako bunker campery wtf :D
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    A brzy má přijít několik velkých updatů. Spousta nových zbraní, další možnosti kraftění, vozidla, velký města a nějaká safe zona, kde se snad bude obchodovat atd. Zatim nevim jak to bude provedený, ale vypadá to zajímavě.
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    FELCARKILLER: Myslim že skilly zůstávaj na stejný úrovni, jen přicházíš o famepointy podle toho kam se portuješ při spawnu. I metabolizmus je tak jako před smrtí.
    Jsou místa, jako letiště a pod. který se berou na většině serverů jako čistě pvp. Jsou i friendly servery, ale taky nemáš jistotu jestli tě někdo nesundá...
    Jo a podle všeho mám v háji mikrofon, takže až přijde novej, dám vědět.
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    Nejsem schopnej dohledat co se vsechno stane kdyz zdechnu, (coz se deje pomerne casto, pac ostatni hraci vicemene strileji na potkani)

    Krome toho ze prijdu o itemy, prichazim i o progress na skillech?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam