• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ABSURDSCUM- Supermax open world survival
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    EATHAT: to je jednoduchy, hraj na ofiku :) wipe byl snad zatim jenom jeden
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    tak me to celkem chytlo uz na tom mam 14hodin...za tri sezeni...
    Mam s tim jen jeden vcelku zasadni problem...stravim 4hodiny lootovanim craftenim lovenim vsechno skvely...postavim camp odpojim se a uz se nidky nepripojim...proste ty servery nic moc...chce to asi nakej ofiko...resp je nekde k docteni kdy jsou wipy atd?
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    odpoved na zatim vsechny moje otazky je lov vran...nejenom ze se nadlabnu ale este mam peri na sipy:D zatim si prijdu jako slusnej low life teda...
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    SCUM - Top Tips & Secret Locations! #scumgameplay #scum #toptips
    http://www.youtube.com/watch?v=5kCfhu9EEdc
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    EATHAT: Naposled mi připadalo, že nějak zpřísnili roboty, už to nebyl tak snadný loot:-D
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    BANAN23_: Tak hry v aj jsou základ:-)
    BANAN23_: To může být i mikrofonem toho, kdo na tebe mluví...
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    husty to je mam klidovej rezim od doktorky...dneska navstivim nakou military zone...
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    EATHAT: To tam ale musíš hned co se spawneš, jinak to asi po hodině zmizí...:-D
    BANAN23_
    BANAN23_ --- ---
    ABSURD: i když stojí vedle mě .... nevím čím to ... ale s klukama na team speaku nebo discordu to je super. Čistý zvuk tz nebudu mít problém ve sluchátkách ... nepřišel jsem na to proč to tak je ... ale zase nemluvím přes voice chat tak často abych usoudil, že je to prostě chyba. Možná to bylo jen připojením....nevím ... není podstatné :)
    BANAN23_
    BANAN23_ --- ---
    ABSURD: Třeba když na mě mluví někdo přes voice tak mu na 70% npc rozumím ... ve scumu
    BANAN23_
    BANAN23_ --- ---
    ABSURD: frendly já moc ne e to je nuda. Na AJ je super fallout 4 :D naučil jsem se tam snad všechny druhy nádobí a věci do kuchyně :D
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    samozrejme sem to nenasel sakra...
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    FELCARKILLER: Zatím jsem to nepouštěl a novinky nesledoval, tak vůbec nemám přehled...
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    BANAN23_: Já hraju převážně cizích serverech a často i na friendly, abych trochu procvičil aj:-) A jediní češi se kterými jsem hrál, byli tady místní nyxáci...
    BANAN23_
    BANAN23_ --- ---
    ABSURD: V tom případě se neumím přejídat jen trochu :D .... podělám se vždycky jen po zelenině :)
    Já jedu na českém....měl jsem taky asi 4 měsíce pauzu a nestačím se divit co je za novinky. Sou tam se mnou jména jako Venom, connercz, Foky ..... nic ti to neříka ? Ptám se jen pro info :)
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    ABSURD: tak von byl wipe ne? ja to mel pusteny po nejaky dobe predevcirem a postavy fuc, tak jsem si udelal zenskou
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    lezi to tam jo...uz pelasim:D
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    BANAN23_: Vlastně už jsem asi měsíc nehrál, nebyl čas. A servery střídám jako fusekle, myslim že už mám postavu asi na 30ti serverech. Nevím názvy...

    BANAN23_: A když se přejíš jen trochu, tak budeš mít průjem.
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    EATHAT: Taky už jsem byl lumíkem, ale pak to najdeš pod kopcem;-)
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    ME JEBNE...zabil sem se sam skokem v kopci...vsechno vpice...vsechno karka bez naboju hunter rifle bez naboju shotgun pelety maso...vsechno:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam