• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FATBOZZTasker / MacroDroid / Automate / Llama / AutomateIt/ Condi aneb Android Automation
    TAP
    TAP --- ---
    FATBOZZ: jeez. *downloads tasker
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    TAP: Tasker urcite ma lokaci z GSM i podle CELLid, pouzivam. Lokace je pomerne presna a nemusi zrat baterku z GPS
    TAP
    TAP --- ---
    RAINBOF: llama je fajn (ty lokace podle gsm cell, to jsem jinde neviděl), dobře se nastavuje a je celkem spolehlivá. škoda, že nebyla 3 roky updatovaná, dost podmínek už na novejch verzích androidu nefunguje :/
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    FATBOZZ:
    Vyresil jsem to. Nasel jsem akci manipulace s textem ktera dokaze do promenne ulozit regexp.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Na macrodroidu - pouzivam na telefonu kde si nemuzu koupit aplikace. Bych potreboval nastavit presmerovani na cislo v sms. Poslal bych SMS ve tvaru "PRESMERUJ 800123456" a ono by to presmerovalo na cilovem telefonu hovory na cislo. Pripadne userfriendly varianta podle nejakeho jmena. Kdybych nebyl omezen poctem maker ve free verzi 5 tak je to easy, ale takhle hledam nejake univerzalni reseni. Nejaky napad, rada ?
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Pouzivam tasker a nemuzu si vynachválit. Dobre investovane prachy :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    makrodroid je naprd.
    Vetsina veci dal nejde konfigurovat. mnoho voleb kde by jsi si chtel neco vepsat ma ciselniky typu 1,2,3,4 a dal nic. Zkusim zpravy ale nedelam si iluze...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FATBOZZ: neni jen pocet stisknuti a to jeste predvoleny. zda se mi ten macrodroid trosku hloupy.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    RAINBOF: Neni u toho stisknuti tlacitka treba nastavit timeout (neco jako nastaveni dblclk u myši na windows ) aby vedelo co ma jeste povazovat za validni stisk ( kdyz ho mas zmacknout 5x )
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    XARGH: zkousim makrodroid a nejde mi pravidlo... cim to ?

    XARGH
    XARGH --- ---
    parada, mame diskuzi o llama/tasker atd.!
    dovolim si navrhnout jeste IFTTT a makrodroid https://www.svetandroida.cz/macrodroid-android-aplikace/ . chtelo by to anketu, co kdo pouziva. vicevolbovou :)
    ktere z techto reseni podle vas umi vse uz ve free verzi? u me dlouho vedla llama, ale neumi prepinat profily podle pripojeni k wifi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam