• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEVIN00Vivaldi
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KEVIN00: The more you know!:))
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    FRK_R23: Případně lze použít vivaldi://password-manager/passwords :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SIRIEN: Ha! To je fakt :))) Díky!
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    FRK_R23: když se do služby přihlásíš znovu jinejma údajema tak se to zeptá jestli chceš updatenout info, ne? Popř. uložit novej login.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Jak si změním nějaký heslo uložený ve Vivaldi?

    Password management | Vivaldi Browser Help
    https://help.vivaldi.com/desktop/privacy/password-management/

    Tady to nevidím a přísahal bych, že to šlo. Potřeboval bych si změnit username...
    MVEK
    MVEK --- ---
    Oprava, v Edge to funguje taky. Ale v Opeře a FF ne.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Dík, je zajímavé, že když opětovně zkratku použiju, tak už nemám ani taby, které jsem ale měl:-). Nicméně nerozumím tomu, proč to tam je, když to nefunguje:-). CTRL+F11 mi tedy u jiných browserů nedělá nic (na rozdíl od samotné F11 samozřejmě).
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MVEK: Zkusil sem u sebe ctrl+F11, vypadá to potom jako u tebe a dá se to tím zase vypnout, imho to je řešení, nějak sis to omylem zapnul.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Hm, měl sem Vivaldi na Mintu a teď na Zorinu a tohle sem teda neviděl. Našel sem zmínku o obdobným problému, zkusil bych radu s ctrl-F11, co tam někdo zmiňuje a když to nezabere, tak tu druhou, s "vyčištěním" profilu.

    https://superuser.com/questions/1526915/the-url-bar-has-vanished-from-vivaldi-browser
    MVEK
    MVEK --- ---
    Vlastně tam není dostupná celá lišta s navigačními tlačítky.
    6.6.3271.61 (Stable channel) stable (64-bit)

    V settings je address bar enabled, ale v menu ho nevidím a prostě ho nevidím... A domnívám se, že to pár verzí zpátky bylo ok.

    MVEK
    MVEK --- ---
    Možná si pletu, kde to bylo a kde ne, zatím se mi to povedlo potvrdit na LinuxMint:
    - u nového tabu je address field plovoucí
    - po návštěvě jakékoliv adresy není address field k nalezení, jedině zas na novém tabu

    Windows 10 zatím ok, dva Androidy taky, je možné, že ten druhý výskyt byl na nějakých W11, ověřím brzy.

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MVEK: Tohle si teda ani nedovedu představit. Screenshot bude nejlepší.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    MVEK: Nevím, co přesně myslíš, můžeš vložit třeba screenshot. Mám address bar stále "pevně" pod taby.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Já jsem asi slepý, kam Vivaldi schovává adresní lištu v novějších verzích? Mám problém najít adresu jak na Ubuntu, tak na Androidu. Ano, vidím plovoucí řádek, když otevřu nový tab, ale pak už se k adrese neumím dostat.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    já si trochu zalobuju - kdo jste na Vivaldi fóru, dejte pls +1 pro tenhle req:

    Option to "Pin Across Workspaces" | Vivaldi Forum
    https://forum.vivaldi.net/topic/85026/option-to-pin-across-workspaces?page=1

    ...marně na to čekám už přes rok a fakt bych ocenil kdyby se to konečně fakt implementovalo.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KEVIN00: Ještě jsem update nedělal a asi počkám :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Také Vám po poslední aktualizaci nelze označovat v adresním řádku celou/část adresy a nefunguje ani označení ctrl+a či pomocí shift?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    SUK: Toto chování nemohu potvrdit. Pokud napíši ny do adress bar a stisknu enter, tak se otevře stránka defaultního vyhledávače s vyhledaným "ny".
    BTW Nedělá to nastavení Drop-Down Menu?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SUK: Jo podobný chování pozoruju občas taky. Většinou když jsem moc rychlej. Každopádně nevím jak na telefonu, ale na pc si z toho našeptávače můžeš nevhodný položky smazat křížkem na pravé straně každého řádku.
    SUK
    SUK --- ---
    Zdare, nez si pujdu zanadavat na oficialni forum, zkusim to tady, treba jsem jen neco prehlidl, ale nemuzu na to najit nastaveni. Mam problem - kdyz pisu adresu, tak mi to nabizi ruzne varianty a po stisku enter skoci na tu prvni. Napisu do addressbaru "ny" - nic vic v addressbaru neni - a stejne skoci na nyx.cz. Na telefonu dokonce vzdycky do jednoho konkretniho auditka. Driv bylo soucasti, ze se "naseptavana" cast oznacila a dala smazat, ja jsem tedy mohl odentrovat "ny", popripade jit na home te ktere domeny. Ted to ale proste neni mozne. Dela mi to od urcite verze, telefon i PC. A je to faaakt voser :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam