• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAKUBMOKRISRing of Elysium
    OZMAR
    OZMAR --- ---
    4 killy, z toho dvoch som presiel autom :D Inak suhlasim, ze to zavisi ako ides zahrat. s paketom na lana v kopcoch kludne prezijes skryty a dostanes sa do 1 patky, eventualne aj vyhras s tym, ze mas tak max 1-2 killy. alebo sa sposobom "Geronimo" castnes do mesta medzi 5tich a vystrielas ich brokovnicou :)
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    JAKUBMOKRIS: slusny no ja sem na peti...ale typek co me jednou snipnul mel 12fragu...musi to jit nejak to hrotit...asi zacnu vic jezdit autama...
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    OZMAR: vetsinou je odhalim protoye se hybaj...:D sem strasnej camper v tyhle hre:D...ale celkem se to vyplati mi prijde...vpodstate kdyz chci dam win...akorat mam tak 2killy...hraju to ted spis ze huntim vsechny...kolik ste dali nejvic killu chlapi?
    OZMAR
    OZMAR --- ---
    EATHAT: to ano, ale len ked je fakt blizko (a to uz predtym pocujes kroky alebo prebijanie), na vacsiu dialku ked vidis len cierny strom a cierne skaly tak leziacu postavu mozes len odhadovat..
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    nevite je nakej aktualni spreadsheet s damage zbrani? dneska sem dostal za jedna bodyshot od nakeho tezkeho kalibru...nebo jestli to byla hlava...prave ze bych chtel ceknout co a jak...
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    OZMAR: vidis hitmarkery preci...chapu bez scopu musis jit bliz hold...
    OZMAR
    OZMAR --- ---
    JAKUBMOKRIS: to som este neskusal takze nie :) diky za tip. Mne by vyhovovalo, keby este pri zasahu uvidim postavu alebo aspon obrys, lebo sice su cierne, ale sniperky a pusky s 4x optikou tu maju fakt velku vyhodu.
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    EATHAT: Spusť Discord jako správce a půjde to. Měl jsem ten samý problém.
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    jojo battle pas sem poridil...za vikend sem level 30..asi budu grindit dal... jediny co me stve ze mi s tim nefunguje discord dyz hrajem ve dvou...nejak to prepisuje audio priority mi prijde...
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    OZMAR: Je to taková, řekl bych skoro až krystalická zábava. Aspoň pro mě teda. Není to tak kempicí, jako pubg, ani tak "dětský" jako Fortnite. A ty lanovky jsou super. Btw víš, že jde kabinka sestřelit?
    OZMAR
    OZMAR --- ---
    Super video. a uz chapem preco tolko krat dostanem zasah napriek tomu ze som skryty za murom..Mne sa tato hra paci viac ako pubg a fortnite. Uz len pre to, ze sa kludne mozem vozit v lanovkach a na lanach, cisto len sa skryvat a prezit :)
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    Hra má svoje mouchy, chce to pár patchů:)

    Ring of Elysium Netcode Analysis & Security Concerns
    https://www.youtube.com/watch?v=EXLn10OrFQ4
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    PETRPEDROS: Mně to připadá jako takové svižnější PUBG. Ještě to potřebuje malinko dotáhnout, ale není to špatný.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Koukám na to a vypadá to jako PUBG kříženej se STEEP. Ať žije ARMA :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam