• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAKUBMOKRISRing of Elysium
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    KALIPH: pravym tlacitkem kliknes u dreva na zemi na zapalovac v invu...presne woe:D
    typek me dokonce nechal chcipnout u ohne dyz jsem se doplazil protoze jsem byl knocked from outside hero play:D jako ja to nejak chapu ale fakt to nejde mi hrat...
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    EATHAT: Já ani nepřišel na to, jak rozdělat oheň:) ..Přijde mi, že pokud ta čtyřka nehraje jako tým, tak nejde se dočkat rána:))
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    PRASECI_SOIREE: Na cepin mi nesahej:D chodim jedine climbing pack pokud nehonim naky achievy...

    hej hosi nechcete me nekdo potahat v tom novym gamemode...nejak to potrebuju vysvetlit...vzdycky umrznu...to je spis teda hide and survive asi co...nema cenu moc lovit lidi...plus kde sou meds v tomhl emodu...strasne malo veci atd...hodlam to ted parit do konce roku...tak dyztak dejte vedet...vsechny friend requesty jsem prijal...mel jsem nekoho naopak hledat ja?:D
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    EATHAT: dusk jsem vcera hral, ale je to asi jakesi demo, kousek mapy, a musis najit benzin a rozdelat ohen ….
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    KALIPH:tak podle me nejdriv musi dobehnout prvni sezona...coz je jeste tejden? tudiz pochybuju ze to vujde driv...takze az od novyo roka to vidim
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    Ring of Elysium :: A letter of apology about our release-time overlook for our new gamemode- From Dusk Till Dawn
    https://steamcommunity.com/games/755790/announcements/detail/1709578069890294662

    schválně kdy to nahoděj...
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    EATHAT: Dal bych, přidej si mě, jsem tam stejně jako tady :)
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    REFLEX: pridejte si i me pokud je libo, tedka mam vanocni dovolenou, Miluch
    OZMAR
    OZMAR --- ---
    Ja som vam poslal tiez, pripadne si ma pridajte, "Ozmar"
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    EATHAT: me to taky uz prestava bavit, jen me stve ze jsem si koupil ted battlepass :D

    pridali letadla, OP mec, padaj mi fpska...
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    REFLEX: fortnite uninstalled...fps only sem zjistil sem asi typek:D
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    EATHAT: ja muzu skoro kazdej den, pridej si me do pratel, ceka te tam pozvanka :D

    Fortnite uz nehrajes?
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    a vubec nedame nekdy nakej nyx squaaaaaad:D
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    ach ne...njn uz p[red par dni mi padali fpska:D
    OZMAR
    OZMAR --- ---
    dnes som si jednu hru zapol, a zrejme spackali update. Vidim tracery beziacich superov. Ciary ktore smeruju od neho ku mne. Robi to este niekomu?
    OZMAR
    OZMAR --- ---
    EATHAT: v dropoch su dve zbrane (AUG a M200) Ktore davaju 100 do hrude cez beznu vestu.
    JA cerpam info tu:
    Weapons | Ring Of Elysium Wiki | FANDOM powered by Wikia
    http://ring-of-elysium.wikia.com/wiki/Weapons
    OZMAR
    OZMAR --- ---
    Ja s odretymi usami splnam minimalne poziadavky, takze kladivom a kladkou. Nemozem sa totiz prepravovat v autach, strasne sekaju..
    MILUCH2: To nemusi byt problem hry. Napr. sluchadla xiaomi maju otoceny pravy a lavy kanal. Vymenil som ich za klasicke stuple a tam sa da podla vystrelov aj aut orientovat..
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Jakou "classu" hrajte nejradši? Já se furt nemůžu rozhodnout.
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    JAKUBMOKRIS: jojo taky sem se pakrat zasmal, vetsinou v Groupe pekne interakce :D
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    EATHAT: ja si myslim ze to je docela realny, fakt jedna dve kulky a si dead..i z pekne dalky :D davka vetsinou nezabere
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam