• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAKUBMOKRISRing of Elysium
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    REFLEX: pridejte si i me pokud je libo, tedka mam vanocni dovolenou, Miluch
    OZMAR
    OZMAR --- ---
    Ja som vam poslal tiez, pripadne si ma pridajte, "Ozmar"
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    EATHAT: me to taky uz prestava bavit, jen me stve ze jsem si koupil ted battlepass :D

    pridali letadla, OP mec, padaj mi fpska...
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    REFLEX: fortnite uninstalled...fps only sem zjistil sem asi typek:D
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    EATHAT: ja muzu skoro kazdej den, pridej si me do pratel, ceka te tam pozvanka :D

    Fortnite uz nehrajes?
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    a vubec nedame nekdy nakej nyx squaaaaaad:D
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    ach ne...njn uz p[red par dni mi padali fpska:D
    OZMAR
    OZMAR --- ---
    dnes som si jednu hru zapol, a zrejme spackali update. Vidim tracery beziacich superov. Ciary ktore smeruju od neho ku mne. Robi to este niekomu?
    OZMAR
    OZMAR --- ---
    EATHAT: v dropoch su dve zbrane (AUG a M200) Ktore davaju 100 do hrude cez beznu vestu.
    JA cerpam info tu:
    Weapons | Ring Of Elysium Wiki | FANDOM powered by Wikia
    http://ring-of-elysium.wikia.com/wiki/Weapons
    OZMAR
    OZMAR --- ---
    Ja s odretymi usami splnam minimalne poziadavky, takze kladivom a kladkou. Nemozem sa totiz prepravovat v autach, strasne sekaju..
    MILUCH2: To nemusi byt problem hry. Napr. sluchadla xiaomi maju otoceny pravy a lavy kanal. Vymenil som ich za klasicke stuple a tam sa da podla vystrelov aj aut orientovat..
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Jakou "classu" hrajte nejradši? Já se furt nemůžu rozhodnout.
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    JAKUBMOKRIS: jojo taky sem se pakrat zasmal, vetsinou v Groupe pekne interakce :D
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    EATHAT: ja si myslim ze to je docela realny, fakt jedna dve kulky a si dead..i z pekne dalky :D davka vetsinou nezabere
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    jeste skusim dneska ten battleroyal CS Go :D
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    EATHAT: ja hral predtim Darwin project, a vyhrat nejakou dobu trvalo, ale tady hned nekolik winu ze startu :D
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    chtel bych videt jak se castnes do mesta a das jich 5... podle me to pujde az vylepsi zvuk , zatim nemas sanci slyest odkid se strili ani odkud bezi, vrchol byl kdyz jeden borec predemnou slysel auto, ale cekal ho z druhe strany a neotocil se dokud jsem ho nesrazil :D jinak 7 ale to sem 3 prejel, jednoho dal ze startu a 3 u vrtulniku :D
    OZMAR
    OZMAR --- ---
    4 killy, z toho dvoch som presiel autom :D Inak suhlasim, ze to zavisi ako ides zahrat. s paketom na lana v kopcoch kludne prezijes skryty a dostanes sa do 1 patky, eventualne aj vyhras s tym, ze mas tak max 1-2 killy. alebo sa sposobom "Geronimo" castnes do mesta medzi 5tich a vystrielas ich brokovnicou :)
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    JAKUBMOKRIS: slusny no ja sem na peti...ale typek co me jednou snipnul mel 12fragu...musi to jit nejak to hrotit...asi zacnu vic jezdit autama...
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    OZMAR: vetsinou je odhalim protoye se hybaj...:D sem strasnej camper v tyhle hre:D...ale celkem se to vyplati mi prijde...vpodstate kdyz chci dam win...akorat mam tak 2killy...hraju to ted spis ze huntim vsechny...kolik ste dali nejvic killu chlapi?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam