• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAKUBMOKRISRing of Elysium
    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    OZMAR: funguje v pohode, fullscreen mam forced v xml configu, zadny "auto" xD
    OZMAR
    OZMAR --- ---
    Funguje vam ten beta launch klient? Ja som to vcera skusil, otvoril mi hru windowed s nejakym divnym 1536 bodovym rozlisenim a ked som to chcel zmenit na full screen cele to spadlo. Po troch pokusoch som sa vzdal.
    OZMAR
    OZMAR --- ---
    Ten recoil je strasna tragedia. Velmi s tym bojujem. Akoze som v tejto hre pomerne zly, lebo ju hram cisto pre fun. Ale fakt ma serie to sprejovanie na 1 bod. V tom videu to ani nemali moc vyladene evidentne, co ostavam sledovat protihracom tak niektori davaju ako s laserom.
    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    Btw ste zvedavi na ponorky?
    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    Ja nevim, jestli by mi to ubralo zdravi, kdybych vystrelil :D

    KALIPH
    KALIPH --- ---
    Pro mě novinka: na první bouři není třeba používat dřevo do ohně. Jde to v pohodě přežít s opakovaným škrtáním a pár bandážema... a kdo nabral dřevo na začátku, může ho použít v druhé vlně, kdy je ho opravdu třeba... Viděl jsem tři francouze vyhrát úplně pohodlně.
    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    OZMAR: my se shodli, ze by hra mela vetsi dynamiku, kdyzy kazdej mel vsechny tri veci k dispozici :D. Ted tam pridaj BMX a mozna grapling hook hah, tak uvidime
    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    Me sere ze dementi pouzivaj no recoil makra, to te pak hrozne "bavi" hrat xD

    ROE: Ring of Elysium | MACRO/ SCRIPT - Perfect recoil
    https://www.youtube.com/watch?v=ffTz7mVAO38
    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    Na rovine pak vylezes treba na stozar lanovky a letis, dalsi super ve je, ze pokud nekdo zacne strilet na lanovku, proste vyskocis a letis pryc. Hraj par dnu s gliderem a az se ti dostane do krve mechanika gameplaye s kridelm, tak uz se budes tezko vracet k prknu
    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    OZMAR: nejvetsi vyhoda je ale v tom, ze muzes RYCHLE nekoho dohnat, popripade sejmout ze vzduchu. baraky lootujes od spodku po strechu, takze se nemusi jak imbecil vracet, proste skocis ze strechy a doplachtis k dalsimu v ramci sekund :)
    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    OZMAR: pak mas dalsi spoty na mape, odkud litat. tbh snowboard na rovine jede rychle, asi jako kdyz bezis :)
    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    OZMAR: tak mapa je konstantni, kdyz to hrajes nakej cas, vis kde se pohybovat. prakticky si nalootujes treba ve skadi city a pak litas z hory na horu, popripade dycky na nejakou dojdes
    OZMAR
    OZMAR --- ---
    PAPERBONSAI: Lenze potom doletis na spodok udolia do dediny, a glider je ti na hovno, lebo ak tam nemas auto tak pesi potrebujes 5 minut vystveranie sa na/cez kopec. Zato s climbingom sa dostanes na vyssi bod takmer okamzite. A kym vylezies po rebriku na vezu, niekto s climbingom tam uz davno na teba caka ;-)
    Podla mna je skoda, ze hra neumoznuje vymenit perk po mrtvom protivnikovi. Potom by to bolo zaujimavejsie.
    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    Jako dal sem si challenge: zadna helma, zadna vesta, zadna zbran, zadnej healing a bejt first, pure survival. dejte si rychlost na 2x na ytb treba, je to nuda jak curak

    No Weapons, No Medpacks, Full match → EZ AF WIN ⦙ Ring of Elysium ⦙ ROE
    https://www.youtube.com/watch?v=-NgXcw5g0CA
    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    OZMAR: ja bych to rek takle:
    1. glider - nejvic OP - muzes strilet, muzes delat manevry, nehrozi pad ze zebriku, kdyz treba lezes na vez v pevnosti, nekdo ti zacne nakladat, tak proste skocis a letis do pice. muzes se rychle dostat na strechy, pouzivat strechy pro presun atd...
    2. snowboard - jaks taks no, ale spis ne, planujou pridat strileni, takze pak by se o tom dalo mluvit jako o alternative, ale celkove na presuny je to na picu, dycky pul hodiny nez to zabali a muze strilet, na rovine to nak extra nejede, na asfaltu vubec. dobry ze to snizuje drop damage z vetsi vejsky, ale musis to nasadit uz na strese/skale dejme tomu.
    3. climbing - nejvic na picu class, zaprvy tak velkej inventar ani nepotrebujes (hraju to akorat v tom druhym modu v noci - protoze tam se to hodi a nedelas prakticky naky dramaticky presuny) a zadruhy je sice pekny, ze muzes na lane strilet, ale nemuzes strejfovat ani nejak jinak manevrovat, takze kdyz nekdo ceka na druhym konci, tak te rozstrili jak nic. pustit se muzes, ale pravdepodobne chcipnes. tohle je uplnej nesmysl hrat. protoze v normalnim modu ten inventar nevyuzijes. ja osobne nosim dve zbrane, v zakladku full stacked MP5 (cca 100 naboju) a M4A1 (cca 100 naboju), kdyz najdu sikovny DMR se 4x / 8x scopem (30-50 naboju podle zbrane), tak to je jako treti (mezi dmr pocitam i lidove nazyvany "snajperky"). zbytek sou lekarny a bandaze, smoke i granaty prcam, proti skilled hracum je to k hovnu, protoze se to neda cookovat. to je tak na nooby na zacatku. pak to vyhazet a nabrat lekarny
    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    KALIPH: no akorat ve finale uz je to kapanek tezsi, tam to vrazdi rychle, taky se ten ohen potrebuje rozhoret, nedava hned hic :D
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    Tak teprve včera jsem poprvé přežil celou noc.. jak jste na tom vy? :)
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    EATHAT: Jak kradu? Zbyl jsem jedinej z týmu, žádný dřevo.. všechno vybraný. Tak jsem s příchodem bouře škrtal zapalovačem.. a i když nemáš dřevo, tak ti to na 10vteřin udělá oheň.. a střídal jsem to s doplňováním bandáží.. a přežil jsem.
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    KALIPH: jakoze krades campfire vpodstate?
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    Jako věděli jste, že jde Ymir přežít i bez jediného dřeva?? :o
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam