• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAKUBMOKRISRing of Elysium

    rozbalit záhlaví
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    EATHAT: Já můžu i odpo, kdyby jsi chtěl.
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    dejte vedet az budete vecer hrat...mlada mizi na keramiku...a ja zejtra na hory...este bych trochu zaparil pred odjezdem...
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    EATHAT: Hele, to natřikrát jsem nevěděl, dneska zkusím.

    A skill lidí mi připadá furt stejnej. Mám trochu pocit, že to hrajou děcka. Postřeh sice mají, aim už je horší a občas si je prostě občůráš "takticky".
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    jo ja si ten grappple hodil na middle mouse button...

    JAKUBMOKRIS: a vis ze mas 3 charge a muzes jakoby skocit a kombit to natrikrat...vcera sem zakempil nakou velrybu a sel si dat vecu:D

    btw taky vam priojde ze se lidi strasne zlepsili v ty gamesce...dostavam jak nikdy ve firefightech...
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Tak jsem to prubnul, nová mapa docela slušný, je to příjemná změna, připadá mi to víc otevřený a místy jsou skvělý fleky, kde se dá "dělat křoví". Prostě si člověk zaleze jakože do stromku a čeká. Takhle se dá přečkat někde na kraji zóny a trošku pokempit bez povšimnutí.

    Nové "classy" jsou vcelku fajn, ačkoliv grapling hook mi nepřipadá zase tak OP. Dá se tím přitáhnout jen relativně na blízko a upřímně jsem si to moc neoblíbil. Radši mám BMX, to je fakt prdel a člověk se při přejezdech aspoň zabaví skákáním přes šutry a tríčkama.

    Možnosti detailnějšího nastavení grafiky jsme se nedočkali, ale začínám si skoro myslet, že to má svůj smysl. V pubg si člověk sníží textury a detaily terénu na minimum, nechá si maximální dohled a má relativní výhodu oproti hráčům, co to hrají na full.

    Takže za mě docela povedený patch, tvůrci svoji hru neberou příliš vážně, což je super a pomáhá to odlehčenější atmosféře.
    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    EATHAT: ja mam na E prepinani scopes / sights... mrdnul sem to na shift. stejne jako bmx, protoze ho mam volnej diky tomu ze behani mam na W :)))
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    JAKUBMOKRIS: no ja zatim grapple nemuzu pouyzivast pac nemam bind....starej cskar ma proste vzdycky akcni button E...
    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    Finally the BATMAN kill with Clitoris ⦙ Ring of Elysium ⦙ ROE ⦙
    https://www.youtube.com/watch?v=bbOPP10bCik
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Cyve docela na to koukám teď. Hra dostala dost vertikální rozměr. Btw nesestavíme tu nějakou čtyřku pohodářů?
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    ten grapple to je hotovo...:D
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    Zima mi bude chybět... /
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    takco dame dneska? nakej squadik na novy map....
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    Spring is coming:)
    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    Tak rano v 9 nova mapa a season
    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    Se nemuzu dockat ty novy mapy tvl... :(
    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    KALIPH: FAMAS / GROZE → lepsi nez SMG, horsi nez AR
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    PAPERBONSAI: Famasu jsem se vyhýbal a byla to blbost.) ..asi největší můj problém uprostřed boje je, zvolit si rychle správnou zbraň. :)
    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    FAMAS → Best sniper rifle xD



    KALIPH
    KALIPH --- ---
    not bad

    Ring of Elysium Europa Island Map Trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=jf8i89fJlN4
    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    Sme fak liny na druhym brehu chodit pesky xD

    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    Kdyby vam to extra vadilo, ze sem seru ty videa, tak mi reknete

    Mystery Case No. 5 Solution ⦙ All Locations ⦙ Ring of Elysium ⦙ ROE
    https://www.youtube.com/watch?v=L7q147x6Mzk
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam