• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: je mi to jasný, v pohodě :) tak holt až dokutám patřičnej lvl tak se nahlásim.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: hele bud je to na dlouho a pul dne nic neudela, nebo je to jedno. Kdyz nectes pribeh, jde to docela rychle. Taky jsem se stehoval :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: hm jasny, tak holt novej char na 26ce..
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: je to v nastaveni / account / switch character nebo tak nejak.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: jsem asi na jiným serveru, nepovedlo se mi ho přepnout, nikde nevidím tu možnost, co jsem googlil tak má být ikona při loading screeně, ale na iOS ji tam nevidím.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Jestli chces do guildy, tak jsme CZexKnight
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: tak to mas i v arene na zacatku. Jinak staci kliknout na jmeno questu a dobehne to tam za tebe.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Chvilku to klikam a moc afk mi to neprijde, musim furt nekam rucne chodit apod. Ale hadam ze od urcityho bodu se zaseknu, nebot progress, a budu vic cekat a afkovat.
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    Já jsem narazil na Hero Tale, je to AFK, ale není to Arena, už me to delší dobu vážně baví :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: je to furt afk hra. Kampan je interaktivnejsi a zabavnejsi, boje jsou stejne jako v arene, jen jsou jich vic tipu, mas v nich interaktivni prvky a zdi, takze rozmisteni hraje silnou roli.

    Je i pc klient s fullscreenem s vypada to moc hezky.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Viděl jsem na to reklamu, je to zase afk hra ? Podle tý reklamy to vypadalo jak nějaký mobilní diablo/chodící RPG. Mám dvě mobilní hry tak se v tom nevyznám :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Par takovejch tam je, no :)

    Je to proste nova verze. Musim rict, ze dobra, podle toho, co jsem zatim videl.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    To je to s hrdinama AFK areny ?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Rozjel jsem afk journey s par guildmates na serveru 26. Je to fajnovy zatim :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Po ctyrech letech jsem (diky stromu hlavne) predehnal myho lokalniho delfina :D

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Taky, dycky během telka oklikám co je potřeba :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Ja se furt drzim ;)
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    Jeste hrajete? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam