• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NAVARROCo vás už nesere (...nebolí... netrápí...)
    ...sebevysvětlující. Rád bych tu viděl sebe a druhé říkat, co už člověka neštve, přestalo srát, už ho nebolí a podobně.

    Prosím pěkně, nereagujte na druhé, klub je zamýšlený podobně jako samomluva. (...napište dotyčnému nebo dotyčné reakci v poště, třeba bude rád(a)
    rozbalit záhlaví
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Toho léta nebylo, aby slunce nesvítilo.
    MYSTERIOUS_GIRL
    MYSTERIOUS_GIRL --- ---
    [MYSTERIOUS_GIRL @ Co vas sere??? Kdo vas sere ??? Aneb...1) ja 2) ja 3) ja 4) ti ostatni]

    po deseti dnech brblání a dumání, komu bych mohla říct a poprosit o opravu, jsem se dneska kolem 19h hecla a zkusila to sama! A zdá se, že se povedlo! Jop! :-)
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Rekonstrukce, tak nějak jsem uznala, (už po 4 měsících!!!), že to skončí aj bez toho jak moc rychle a dokonale mi z ní jebne. A tak už zase chodím cvičit a obrážím adventní rozkoše. Páč on to stejně nikdo jiný neumyje, nevybalí , neuklidí a tak. Takže nas*at na hrob a žádný kytky, jak říká A. Nikoho to neba a já NEmusím a NEchci.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Já sám, což je o dost příjemnější:)
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    Ta nepromenena penalta.... ale jeste uvidime :-)
    RIVA
    RIVA --- ---
    Nesere me uz ze se kvuli Plandemii zblaznili tady ve Velke Britanii. Sere me ze se kvuli ni znovu zblaznili v cechach. Mam v planu se vracet, protoze mi po x letech britove zacinaji silne lizt na nervy. Nicmene ted si rikam jestli to s nynejsim blazincem v cechach vubec ma smysl delat.
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    Už mě nesere moje občasně pochybná morálka. Smířil jsem se s faktem, že moje morální hodnoty nejsou mým posláním a nemusím být pro ostatní jen pozitivním příkladem. Moje hodnota spočívá v něčem jiném.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    To, co mě sralo jak štěnice celej tenhle rok. Nebyla to chyba. Jen to nebyla správná cesta. V podstatě mě to obohatilo v určitém smyslu. Ničeho nelituju.
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    Normálně už mě nesere česká politická scéna....komplet. Stačí se programově vyhýbat jakýmkoliv emocím ve vztahu k ní a funguje to. Stačilo mi půl roku a normálně to můžu i slyšet a jen se pousměju.
    MYSTERIOUS_GIRL
    MYSTERIOUS_GIRL --- ---
    samota
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Kuchař, protože to, že to skončilo, bylo to nejlepší, co se mohlo stát...
    FIDA
    FIDA --- ---
    zš u krčského lesa;)
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    2-otouvy suckouty o 20k+ pot
    JENDAZCB
    JENDAZCB --- ---
    už mě neserou občasné mínusy na nyxu v jakémkoliv počtu a s tím související ne snad jiný názor , ale jakási divná mlhovina v místním nyxáckém myšlení některých lidí ...
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    And get dirty with the people spreading the dirt
    Try to give you warning but everyone ignores me
    (Told you everything loud and clear)
    But nobody's listening call to you so clearly
    But you don't want to hear me
    (Told you everything loud and clear)
    But nobody's listening
    SARCICA
    SARCICA --- ---
    Střídavě mě sere a nesere že sem se teď zabydlela na Butovicich :(
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Že by se ženy, co dokážou vypadat nějak k světu, nezajímaly o počítačový hry nebo sci-fi a fantasy. Časy, kdy takových bylo jak na prstech jedné ruky jsou už dávno pryč.
    MYSTERIOUS_GIRL
    MYSTERIOUS_GIRL --- ---
    ohlasy a názory ostatních na moje vlasy - barva, střih, jejich krátkost
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    horko
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    asi pět sekund už mě netrápí to, že jsem si nemohl přidat sám sebe do oboustranného ignoru, abych nemohl vidět mínusy, které si pokrytecky dávám, protože všude tvrdím, že mínusy jsou demence a nedávám je ani degeš idčkům
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam