• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PANKAACMobile Legends Bang Bang
    Diskuze o Mobile Legends Bang Bang - online PVP na mobily (MOBA)
    rozbalit záhlaví
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Doteď mi není jasná veškerá mechanika toho Pro buildu přes Dominance Ice, Lightning Truncheon a Calamity reaper. Jasně, damage skrze množství many, ale prostě nechápu, proč je to o tolik lepší než hordit normálně APčko a cooldown. Ale je. Nic, co jsem sám vyzkoušel nefunguje tak dobře jako tenhle okopírovanej build.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Tak jsem právě dohrál epickou hru za Esmeraldu aka the Unkillable, konstantní push proti třem neustále se objevujícím nepřátelům, asi pět minut umírali dospawnovávali se, umírali, já pořád se čtvrtinou zdraví a občas tam byl jeden team mate. To je neskutečný zvíře tenhle mág, když se mu dá ještě i trocha obrany.
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    tak kecam nick je Pankaac23
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    Zdar :) Omen nomen, jako tady
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    jakej je Váš opening-start hry v klasiku,rankedu? Podle mě jít ve dvouch zabít ty dva creepy po spolu-velkýho a malýho,ale musí se ve dvouch...
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    tady sajta s radama,item setama atd .jinak toho na netu moc nenajdete.

    Mobile Legends Guide 2019 (Strategy, Tips and Tricks)
    https://www.mobageek.com/
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    paráda vzhledem k tomu že je pátek ,tak jdu pařit. Ale o víkendu sem začnu nahazovat linky,nástěnku s nickama ve hře atd.Zatím zvěte... :) a sem v tom strašnej nooob :)
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Jsem tam jako Perosek tak si mě přidejte obrázek gordona freemana a můžem pařit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam