• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHEAPyrografie
    Pyrografie, neboli malba na materiály žárem. Tipy, nápady, rady, vlastní tvorba..
    rozbalit záhlaví
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    MATHEA: už děláš i 3D?

    vypadá to hodně prostorovė, na fotce určitě
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    Mala anatomicka serie

    MATHEA
    MATHEA --- ---
    Velikonocni zajicek

    MATHEA
    MATHEA --- ---
    Protrelej lisak

    MATHEA
    MATHEA --- ---
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    Náušnice se žrlvuškama, protože to je ikonickej tvor! :) Jo a kdybyste náhodou chtěli vidět nějaký krátký videa z procesu pyra, tak u mě na IG, FB, či TikToku: @matheaart. Youtube jsem vzdala, tam je příliš dětí a k těm já rozhodně nejsem vhodnej mazlíček :))

    MATHEA
    MATHEA --- ---
    Něco málo z nejnovějších šperků :) Většina věcí byla hned prodaná, což mě teda nesmírně těší. Tyhle miniatury jsou náročný a úplně pokaždý je to výzva, ale o to víc to miluju.

    MATHEA
    MATHEA --- ---
    Trochu, asi tak na par let jsem to tu zanedbala. Ale to neznamena, ze zanedbavam pyro, ba naopak!

    MATHEA
    MATHEA --- ---
    HRAFNAIN: oho, dekuji! :)

    Ja prave kdysi taky na skautskym tabore vypalovala pomoci lupy, k pajce jsem se ovsem dostala az ted, o mnoho let pozdeji :))

    A kdyz to horelo, tak to bylo nejlepsi! :D
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    Úplně skvělej způsob tvorby, a ty máš ještě grafický voko, paráda! :)

    Jako každej správnej teenager jsem kdysi rozebral domácí diaprojektor, páč v něm byly skvělý skla, tak 7 dioptriíí hádam.
    Pokoušel jsem se z nich sestavit dalekohled, ale to jsem netušil, že na objektiv metrovýho teleskopu stačí dioptrie jedna, a na okulár malinká silnější lupa ;)

    Nicméně za sluníčka jsem místo pálení mravenců tou masivní čočkou na balkóně vypaloval do překližky Mickey Mouse a ňáký kraviny,
    a v elektrikářskej době jsem pak v rámci experimentu přešel na trafopáječku, jasnej technologickej pokrok :)

    S tou lupou a sluncem byl pro mě masivní poznatek, že když si motiv předkreslim tužkou, tak ten černej grafit pohlcuje světlo, a hlavně teplo!, tak nějak silně intenzivnějc ;

    Až se z toho kolikrát kouřilo tak, že to občas i vzplálo! :D
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    Tak nejaky novinky z moji pyrograficke manie :)









    DYDY1
    DYDY1 --- ---
    máš to pěkný :)
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    Dodelavam prvni pocin na zakazku.. Chyb furt spousta, ale nejsem z toho uplne otravena :)

    DYDY1
    DYDY1 --- ---
    Nemáš zač:)
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    DYDY1: Dekuju! :)
    DYDY1
    DYDY1 --- ---
    Máš to opravdu moc hezký :)
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    Vcera jsem dokoncila dracky :)







    https://fb.me/MatheaPyrography
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    PEDRONITOS: Super!
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    Tak jen doufam, ze to nebude auditko jen pro me :) S pyrografii jsem zacala nedavno, hodne me to chytlo a nemam u toho svyho vyvoje pocit uplnyho zmaru... Rada bych, kdyby se tu objevilo alespon par lidi, ktery vypalovani taky bavi :)

    Tady nejakej muj progres...

    Krome pokusu o keltskej ornament vicemene prvni vazne minenej




    Darek pro kamosku, v prubehu jehoz tvorby jsem si znicila prvni pajku


    Prvni pokus delanej pajkou s regulaci teploty (Brenn-Peter Junior)


    A posledni prace z vikendu, jeste budu nejak resit ten mesic

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam