• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANHarry Potter: Wizards Unite
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KAZUO_KIRIYAMA: jako ždímají to pěkně. Pár nočních soubojů s hady a jsem na nule s manou. Nebo ten pronájem kotlíku, to je taky pěkný bizár.
    KAZUO_KIRIYAMA
    KAZUO_KIRIYAMA --- ---
    Either WB Or Niantic Is Over-Monetizing 'Harry Potter: Wizards Unite' Badly
    https://www.forbes.com/...-niantic-is-over-monetizing-harry-potter-wizards-unite-badly/#1c61a7976ff3
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    NECROMAN: Však to je napsané i přímo ve hře. BTW dnes jsem 1 úrodu sklidil 2x. Nevím, jestli je to bug, nebo je to tak pokaždé
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Zjištění, skleník fuguje na globální bázi. Někdo tam může zasít, ostatní hráči podpořit kouzly a po uplynutí odpočtu, který vidí každý poblíž, může také každý v okolí sklízet.
    Pokud tedy můžete, sázejte ty muchomůrky, ty jsem ještě nadivoko neviděl :)
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    Tak ja se v tom od rana zorientovala zatim jenom uplne zakladne, klikam, na co jde.
    Boj uz jsem jeden absolvovala. Jsem teda dost zklamana, ze neudelali rovnou pocitani km v pozadi.
    A prijde mi, ze ty animace u chytani jsou desne dlouhy. Uz ted me to cekani prudi.
    A kouzla pri chuzi jsou teda dost challenge :).
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    Zatím k ničemu. Ale pomáháte si v těch dungeonech nebo jak se ty vysoký stavby nazývají.
    LETTRICE
    LETTRICE --- ---
    Ad friends, dobra otazka - k čemu ve hře jsou?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Můj friend code: 9063 4179 4974
    K čemu vlastně jsou zatím friends? :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    NECROMAN: to je pekne na kokot teda. Cekal bych, ze zrovna tohle implementuji rovnou.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DWAY: Adventure Sync v appce zatím není, snad časem.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    NECROMAN: zase vidis rarity nad ikonkou (zlata rare, oranzova myth (tu jsem zatim videl jenom jednou))
    DWAY
    DWAY --- ---
    NECROMAN: nacita se ujita vzdalenost i když appka bezi na pozadi?
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Funguje vám to tedy tak, že se vypne displej/uspí telefon, když chvíli jen jdete a na nic neklikáte? Viz JEREMIUS
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Trochu mi ve hře vadí to, že není na mapě jasné, na co klikám, jen typ, a také že nemám "radar" se vzácnými typy poblíž, jako v PoGO
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Musim rict, ze zatim mne to celkem bavi :))
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    NECROMAN: Pokud mají gyro opravdu jako vyžadovanou vlastnost, tak by aplikace neměla jít ani nainstalovat.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    JEREMIUS: hlavně bacha, že ty Portmanteau vajíčkka vyžadují pro otevření podporu AR a gyroskopu. Levnější telefony gyro nemají a tato část hry tam potom bude nehratelná.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    JEREMIUS: Aha, Moto G5 nemá kompas, takže proto. Zvláštní, PoGo ho zjevně nevyžaduje. Díky za info.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Harry Potter: Wizards Unite System Requirements - Harry Potter: Wizards Unite
    https://harrypotter.gameinfo.gg/wizards-unite/system-requirements/
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    NECROMAN: No jde mi spíš o to, co mají u aplikace v marketu nastavené za omezení. Svižné na tom mém těžítku není skoro nic :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam