• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANHarry Potter: Wizards Unite
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DEEFHA: XP, Family XP, a vzácné suroviny. Hodí se to, ale dá se bez toho žít.
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    DEEFHA: většinou jsou tam xp, nějaký materiál, body do ranku různých částí registru a potom taky nový věci do registru. Ale to ještě nevím jestli je 100% drop z každýho nebo ale už mi padly věci který jsem zatím na ulici nepotkal.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Nefungujou mi portály (nebo jak se to, prostě ty boty, co se "vychodí" ze skříňky s klíčem), protože nemám ten kompas, žejo. Docela blbý :-/ Ale že bych si kvůli tomu chtěl pořídit novej telefon, to zatím ne. Jen jsem se chtěl teda zeptat - co zajímavýho se v těch portálech dá najít? Bude mi to scházet?
    HARALD
    HARALD --- ---
    JEREMIUS: Nebylo. Volně na sezbírání.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    HARALD: Nebylo to ze skleníku?
    HARALD
    HARALD --- ---
    Praha, metro Želivského. Právě jsem posbíral 20 houbiček. Zkuste někdo, jestli tu není “hnízdo” a nevyskytuje se tu tahle vzácná ingredience nějak trvale.
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    HARALD: tu já nacházím normálně venku jak ostatní. Spíš víc...minule jsem vyhazoval protože jsem měl asi 30 u sebe
    HARALD
    HARALD --- ---
    Kde se dá sehnat Bubotuber’s Pus? Druhá ingredience na léčící lektvar? Už druhý den hledám a nikde nenalézám.
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    ten soubojovej systém je teda mnohem zábavnější nez v pogo a dokážu si představit že v pvp Tam bude hrát roli rychlost a přesnost plus samozřejmě profese a skilly jaky člověk bude mít. Skoda že v pogo nevymysleli něco lepšího...očividně to jde, než jen to bezhlavý ťukání do displeje
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    COUDAK: Mi to ani nepřijde jako špatný číslo. Firmy jsou zmlsaný, hned by chtěly mít miliony aktivních uživatelů :-) Pokémoní svět na tom pracoval nepřetržitě de facto pětadvacet let, to je jiná liga.
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    NECROMAN: jestli to nebude tím, že si to většina stahovala jako i já jinak. Nemám podporovány mobil, ale z apk mirror mi to jede hezky.
    AHURNY01
    AHURNY01 --- ---
    Ahoj kdo chce muze si me pridat
    0322 1793 6155
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    NECROMAN: Jen 400 000, ale moje prezdivka byla uz obsazena :D

    Hmm dalo mi to hned mozkomora na extreme level, nemela jsem sanci ho okouzlit
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    Jdu si Vas pridat :)
    Muj 2059 6938 1648
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Pokémon GO si za prvních 24 hodin stáhlo neuvěřitelných 7,5 milionu lidí. Harryho si stáhlo „jen“ 400 000 hráčů.
    Harry Potter: Wizards Unite se počátečními čísly ani zdaleka nechytá na Pokémon GO | REFRESHER.cz
    https://refresher.cz/...-Potter-Wizards-Unite-se-pocatecnimi-cisly-ani-zdaleka-nechyta-na-Pokemon-GO
    HARALD
    HARALD --- ---
    Jo tak. Díky.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Hodinu
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HARALD: sklizeň je dostupná jen cca půl hodiny po uzrání
    HARALD
    HARALD --- ---
    Jak funguje pěstování ve sklenících? Zasadil jsem houbičky, vymaxoval... a když jsem po 24 hodinách přišel, bylo už sklizeno.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Mno, tak se mi to nakonec přece jen podařilo nainstalovat. Je to teda utrpení, myslím co se týče rychlosti :-), nicméně dám tomu chvíli šanci. Můj friend code je 4860 4096 1194.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam