• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANHarry Potter: Wizards Unite
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    JEREMIUS: je to tak, když jsem začínal PoGo, tak jsem běžně končil doma s nulou pokeballů. Po roce hraní do teď si již jen udržuji hladinu 400 ultraballů a neřeším.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    DEEFHA: Tak je bez diskuze, že HPWU je nastavené tak, aby se na tom dalo vydělávat víc než na PoGo. Ale tak jsou na tom dneska snad všechny hry :-(
    Zatím jsem do toho nalil, myslím, 49 a 129 Kč a stačí mi to a nemám v úmyslu zase něco přikupovat. Na druhou stranu v PoGo jsem taky ze začátku pustil nějakou tu kačku. Což je pro mě nyní už nepředstavitelné, protože nic nepotřebuju a jednou za čas si z našetřených coinů koupím nějaký balíček s raid passy
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Mno, nechce se mi to teď počítat, ale oproti PoGo je tady opravdu problém v tom, že se musí navyšovat každá část inventáře zvlášť a po hodně malých kouscích. Asi je evidentní, že prostě bude potřeba nasypat do toho o dost víc peněz, než do PoGo. Není třeba stydět se to říct, ta hra není špatná, ale nenažraná je strašně (po všech stránkách). Ale to je teď víceméně standard :-/
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: Stále platí, co jsem psal: *Než bylo přátelství*, pokeballů byl nedostatek. Jezdil jsem (stejně jako ostatní) si do města jednou za čas vytočit zase něco do zásoby, protože jsem byl skoro na nule.
    HP je prostě o chození. Ne o tom, abys 2-4 dny seděl doma a z baráku si lovil, co je v okolí. V tomhle ohledu je to za mě OK.
    Samozřejmě je to nastavené tak, aby tě to nutilo si rozšířit kapacity (stejně jako PoGo), momentálně mám limit 105 a necítím už potřebu si to více rozšiřovat. Nestalo se mi, že bych se někdy blížil k nule
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: pokeballu bezne mam na 2-4 dny, kdy se nehnu z domu. Nevim, kolik jde udelat maximum many, ale aby mi to ekvivalentne vydrzelo na x dni tak by to muselo byt mnohonasobek toho, co je ted. Ale jelikoz prvni rozsireni bylo jen +10, tak ma jako o te max hodnote trochu pochybnost...
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: Je to úplně stejné jako s pokebally. Nechápu moc, na co si stěžuješ. Než bylo přátelství, tak jsem běžně lítal do města natočit si pokebally do zásoby
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: to si nemyslim, pokud jsi donucen utracet jeste driv, nez vlastne vubec chapes principy hry, tak je asi neco nastaveno jako dost spatne. Ten herni design nechapu fakt, mam ctyri lektvary na posileni kouzel, ktery vubec nepotrebuju realne k hrani, a nula lektvaru na doplneni many (a mam podezreni, ze tam neni ani na dalsich levelech zadny umyslne). Navic inventar rozdeleny na x kapsiček, každou s omezenou kapacitou, kde si za hodně peněz můžeš každou zvlášť o trošičku zvětšit. Jako, vážně? Normálně do každý podobný hry co hraju na začátku nasypu nějaký peníze právě na rozšiřování inventáře a podobné věci, co mi později umožňují hrát v pohodě a víc si to užít. Ale tady zcela upřímně vubec nevim, jak/jestli/proc to vubec delat... :-(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: ano, mana ubýva i při běžném chytání a kapacita je celkem nízká, hezky tě to nutí utrácet za dokupování many nebo rozšířování kapacity :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Ja myslel, ze ta energie na kouzleni se pocita jen ve vezich, ale ted koukam ze mi proste klesla na nulu i normalnim "chytanim", takze vlastne nemuzu vubec nic delat doma... :-(
    To nevim jestli je od nich chytrej koncept teda... protoze kdyz nemuzes nic delat, tak hru nezapinas, a kdyz ji nezapinas, brzo zapinas jinou.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    JEREMIUS: v Karlových Varech vidím ty eventové skoro všude, gryfy i jednorožce jsem nachytal za první večer. Pro dokončení mi už chybí jen najít dva briliant portkey.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    AXTHEB: Par stovek bych neresil, ale v km uz je to hezky... zase, ne ze bych jezdil metrem sem a tam jak blbec :D
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    PSYCHO: Mně se běžně načte čtvrt kilometru jen tím, že to doma položím na nabíječku. Takže normálně ráno začínám se splněným daily.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    VENIKA: Za určenou dobu se kolem skleníku ty věci objeví, vydrží tam hodinu, a pokud je sklidíš brzy tak se tam během té hodiny ukážou znovu. Pokud je tam jeden i když se na to zakouzlilo, doporučuji obejít blok ve kterém skleník je, občas se to ukáže na jeho druhé straně.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Ja dnes nasel docela vtipnej bug/glitch pri cestovani v metru se mi vzdy, kdyz se gps chytla neukazalo travelling too fast a mezi praz. Povstani a IPakem mi to nacetlo 1,5km k portkeyum.
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    Jak je to pls s tema sklenikama? Zasadim, ukaze to cas. Mezitim to “vyhajpuju” treba na ctyri ks. Za urcenou dobu (+max30min?) prijdu a ty kusy tam lezej kolem? Ted se mi dvakrat stalo, ze tam byl vzdycky jenom jeden kus?
    KAZUO_KIRIYAMA
    KAZUO_KIRIYAMA --- ---
    AXTHEB: já z domova také dva.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    JEREMIUS: Ja včera v noci nachodil skoro 5 kilometrů a potkal 2.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    AXTHEB: Cestou ze setkání k autu (tak 400 m) jsem potkal 4. Možná to bylo tím, že byl večer
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    JEREMIUS: No já i při chození potkávám tak dva eventové za hodinu...
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Měli jsme sraz a nahodili lure moduly, ale byla to chyba - eventový se za půl hodiny objevil jen jeden. Takže tohle je slepá cesta, efektivnější je chodit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam