• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANHarry Potter: Wizards Unite
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: a za gold, 10 countries, je dalších 300 goldu :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Tip jak získat achievement Complete a trace in X countries - je třeba si změnit v telefonu jazyk a zemi, a pustit hru. Hra počítá ne GPS, ale různé jazyky telefonu pro tento achievement.
    Silver achievement je za 5 zemí a je za to 100 goldu, to se hodí za 5 minut přepínání klávesníce v nastavení :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PSYCHO: 2k xp
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    NECROMAN: Ja nejlip nasel v jednom wurtspurtu 2k bez bonusu, ale to bylo v 10km portkeyi no :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dnes jsem v portkey našel 5x Hogwarts XP - nice :)
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    EVILMIND: na ten cas a je to tam cca 30 min.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ok nasel jsem si video a uz to chapu, vypada to jako fun, uplne vidim jak jeden bojuje a vsichni ostatni mu radi :-)

    Fortress battle with two people in Harry Potter Wizards Unite.
    https://www.youtube.com/watch?v=LdkSFT9ix0U
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    je nekde video jak bojuje groupa, a takhle se nejak strida? :)

    NECROMAN: a vysype se to v okoli presne na ten cas, nebo driv?
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    JEREMIUS: Nn, auror ma sileny bonusy na crit a dmg na utok do 100% enemy. Pak leavne fight a ten kdo prijde pak, tak musi z prvni defendit, takze zoo se svoji stamkou a def je jasna volba.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    PSYCHO: Mohl bys to rozvést? První ránou myslíš, že sejme prvního protivníka?
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ADDALBERT: Je to vyrazne zabavnejsi a my uz ted pilujem taktiky na veze. Eg. Auror prijde, da prvni ranu, zoo potankuje nasledujici utok a pak podle classy dobijime. Mezitim zoo ressuje (ress je vyrazne lepsi nez heal).
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    JEREMIUS: zkousim, abych porad mel neco v kotli. zkratka nekdy mam urcitych ingredienxi prhrsle, kdy spawnuji skoro vsude a pak na ne treba 2 dny nenarazim.

    Vim, ze spousta lidi tvrdi, ze je to mnohem vic agresivni, co se tyce nakupu, ale ja zatim ten problem nemam. v pogo, pokud chce raidit, tak v zasade musis kupovat passy. tady te to alespon do lvl 15 nenuti kupovat runestones. uvidime jak na dalsich levelch.
    rozhodne je to ale o tridu zabavnejsi(povolani, rpg prvky) nez PoGo. to uz ani nezapinam.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    ADDALBERT: Přijde mi, že se to dá ošéfovat. Když víc, co chceš, necháváš si podstatné věci na lektvary a ty zásadně nevyhazuješ
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: víc lidí. skleníky jsou takové komunitní zahrádky, kdokoliv může zasadit, kdokoliv další zlepšit kouzlem vítěžnost a kdokoliv nakonec sklidit svojí úrodu. Úroda se zobrazí každému, není to "kdo dřív přijde".
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ADDALBERT: jo jeste jsem pravda nebyl v praci, co hra vysla, tak doufam budu sedet aspon na par innech :-)

    btw kdyz neco zasadim, muze to pak posbirat vic lidi, nebo proste kdo driv prijde ten to vysbira vsem?
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    EVILMIND: kdyz hrajes nekde, kde je pobliz inn, tak s manou neni problem. jsem ted na vesnici, kde jsou tri a kdyz to 3x za den obejdu se psem, tak bez problemu. ve meste je to pak uplne na pohodu. vetsi problem je, dle meho, optimalizace suroviny na potiony a obecne doba pripravy lektvaru, ktere jsou u vyssich lvl ve fortress a vzacnych foundables "must have"
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jo to jsem udelal presne no... ale doplnovani many me furt sere, rozsiril jsem na 165, v centru jsem to naplnil, a hadejte kolik mam ted, ze? :-) takze muzu zase vypnout do zejtra

    btw muj kod je 1930 6637 2584
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Jo, ideálně hodit lektvar, hromadně pootvírat portkeys a na zbytek času bušit ve věži.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: odpovim si sam, nejaky expy se tam daji dostat :) jsem jich otevrel 6, a nejvic jsem trefil za 3200 exp (ale jednou jsem zadny exp netrefil taky)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    je nejaka rozumna taktika jak idealne pouzit ten lektvar na expy, treba na hromadne otevreni portkey? jsem zatim otevrel jen jeden a nejsem si uplne jistej, jestli jsem z nej dostal exp vubec...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam