• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANHarry Potter: Wizards Unite
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Tak srovnani lvl 24 vs 25, po 25 jde vsechno snaz, harry je hustej, ale srovnatelnej s jednorozcem. Nechtel bych event delat na lvl do 19, to musi byt peklo.

    Na druhou stranu, xp jsou silene dobry a i po naplneni registry davaji 5 family xp kazdej, coz je oproti 2/3 ve flora/fauna super.

    S timhle a s tim, ze to potrva 2 tydny verim, ze max lvl (65+) dam (vzhledem k tomu, ze na predchozim mam rank 29).
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    EVILMIND: jsou. jeden mi padl
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw nepadl mi zadnej 7km, nejsou? a to jsem mel prazdnej inventar skoro, predtim jich padalo tak 80%
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Nahodou dobry, sice se moc nepredreli (obe ty veci tam presne stejny uz jsou, jen jim pridali fialovou mlhu), ale zrovna na tyhle dva v klidu konzistentne kreslim mastery, takze parada, to bude expu...

    Kazdopadne neni na co cekat, jak slibovali, ze event pripadne je mozne dodelat pozdeji, kdyz jeste mate po jeho konci portkeys/stones, tak tim podle reakci na redditu ocividne mysleli "pozdeji, ale nez zacne dalsi event" :-)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Tvl. Zlaty jednorozci.
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    Co oceňuji na updatu je zobrazení energie :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    EVILMIND: Ja si tu dam jeste tak dve kolecka a vyrazim k domu.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PSYCHO: na Kampe jsem prosedel dva dny, tam uz toho mam plny zuby :-)) Ale asi jeste vylezu a projdu se, jestli nepotkam neco uzitecnyho mezi dusk/night.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Nu coz, kdyby mne nekdo hledal jdu na Kampe do Mlynsky na pivo a snad se to na event rozjede :))
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Slusny, ted to radsi spadlo cely
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PSYCHO: Ja tam nemam nic novyho ke stazeni a ani ten update na appstore :(
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Neplanujete nekdo jit na kmpu na zacatek eventu?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Taky mi prijde, a podle redditu koukam ne jen me, ze uplne dojebali spawny. Jsem dosel domu, a misto skoro vsech spawnu se mi objevujou suroviny na zemi. To je asi priprava na community day, kdy ma bejt "vic spawnu", tj. vratej to zpatky na chvili? :-)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw pokud jste updatovali assets uz vcera, tech 40, tak dneska je tam dalsich 933 :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PSYCHO: no bohuzel ne, protoze jsi me nalakal sice, ale mezitim je jeste jeden ukol, a je tam udelat 7 lektvaru, coz bohuzel uz mam ve fronte az do rana, takze aspon dneska nikam nemusim.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PSYCHO: Prave premyslim co delat nez za ne event a pak budu jak kokot honit ty vlkodlaky, jesse ze u mne u baraku je celkem slusnej spawn oddities, tak snad se zadari.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    EVILMIND: A hura na ty vlkodlaky ted.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Tak asi 30 run mě stálo těch 10 pixies. Hrozně to ale trvá, bo když to nechci zahodit, tak pižlám, takže obří spotřeba energie. Doufám už tam nic takovýho nebude , ale každopádně asi 70 acrollu za to.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Odměny z portkeys
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam